|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kot že neštetokrat - pomoč!
4.10.2006 10:41:44   
zlata ribica
Najprej vsem en lep pozdrav, všeč mi je ta forum, ker so odnosi spoštljivi, ker se pomaga drugim....Drugič več o tem.
Tako kot že nešteto punc pred mano tudi jaz prosim za pomoč in vaša mnanja.
Situacija: z možem sva se odločila za bebo in smo zdaj v drugi rundi. M mi zamuja že 5 dni, test (baby check) je že dvakrat bil negativen, M sicer nikoli ne zamuja, zdaj pa ni ne duha ne sluha o njej (ne ne zvija, špika ali kaj podobnega), imela sem nekaj mozoljčkov in mislila no evo M pride, zdaj so se pa že pozdravili M pa še ni. Kaj mislite, ali na čakam, ali naj kličem G, ali se je že kateri kaj podobnega dogajalo.

Zaenkrat je to vse.... en čudovit dan vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
4.10.2006 10:45:29   
jazz
Pozdravljena, poskusi še s Clearblu-jem ali pa se naroči pri gin. pa ti naj tam opravijo test. Želim ti user posted image user posted image !!!!!!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu zlata ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
4.10.2006 10:45:39   
Anonimen
Počakaj še par dni in naredi nov test kkšne druge firme. Če bo še ta negativen pa je lahko zamuda oz. izostanek zaradi stresa ali kaj podobnega.
No jaz bi šla do ginekologinje da mi razloži zakaj je tako.
Je pa meni zamujala že 13 dni pa nisem bila noseča ampak je bil kriv stres.
Možno je pa tudi da si noseča pa ti testi ne pokažejo. V glavnem malo še počakaj, naredi nov test in nato pojdi šele do ginekologa.
user posted image

(odgovor članu zlata ribica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
4.10.2006 15:46:58   
Petraa
Ne kupuj si clear blue,saj je on in baby check ISTA.
Jah,veš psiha dela svoje,ko se gre delati na user posted image
Počakaj še par dni in si kupi znova baby check

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
4.10.2006 18:16:51   
Klarita
Se strinjam, več je cenejših testov kot clearblue.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
5.10.2006 7:33:55   
janeri
Zlata ribica, pri meni je isto stanje. Sem pa včer govorila s svojo G po telefonu, pa mi je rekla, da naj čez en teden ponovim test. Je rekla,da je možno, da sem zanosila, ampak že na konec ovulacije, pa zato še ne pokaže. Torej moram še naprej čakat user posted image .  Samo v primeru hudih bolečin v trebuhu, kar naj bi napeljevalo na zunajmaternično nosečnost ali SS, jo moram takoj poklicat in se zglasit pri njej.

Držim pesti zate in zame ter za vse,ki upajo in čakajo, naj čimprej pokaže user posted image .

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kot že neštetokrat - pomoč!
5.10.2006 8:50:58   
zlata ribica
hvala vam punce user posted image   . Sem ravno govorila z G in je rekla, v ponedeljek zjutraj še en test potem pa poklicati, pravi, da je možno, da sem zanosila. O M še vedno ne duha ne sluha.
Joj kako si želim, da bi bilo res, naslednji teden se z mojim seliva v svoje stanovanje in bo tako vse poštimano. Že eno leto se odločava za bebo, pa sva se odločila najprej kupit stanovanje. Oba se tako veseliva vsega kar se nama dogaja, samo še beba v trebuščku manjka.

So pa res zanimivi teli hormoni, kako nas vrtijo user posted image . Nisem si mislila, da bo tako. Kaj se pa vam dogaja, kake zanimive nenavadne situacije. Jaz sem čisto znedena in pozabljam svoje stvari naokoli (po trgovinah in pri prijateljih..),  potem jih pa naslednji dan spet iščem.

Janeri, močno držim pesti zate in seveda tudi za vse druge, daj javi kako se bo izteklo. user posted image

user posted image Sončen pozdravček v oblačno jutro.

(odgovor članu janeri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?