|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalec Rovus
30.10.2006 17:26:31   
iza
če ga katera ima- predstavitev je na tv-naj mi prosim čimprej pove ali je vredu in če je za kupit. Hvala hvala .user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec Rovus
30.10.2006 17:32:17   
Anonimen
Mi ga imamo.Vredu,ampak je trenutno pokvarjen in je problem,da ga je trba poslat v Koper.Drugač pa vreden svojega denarja in zadovolji potrebe po čistoči.

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalec Rovus
30.10.2006 17:37:25   
neja
Tudi mene je precej imelo, da ga nabavim, ampak sem potem na MON-u brala takšne kritike, da je joj.


http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=491533&t=491533#reply_491533

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=447846&t=447846#reply_447846

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=413204&t=413112#reply_413204

LP

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec Rovus
30.10.2006 18:15:38   
Marelica
Iza, ne, ne kupuj, ker za moje pojme še 10 jurjev ni vreden! Sva ga z možem kupila, ker sva nujno rabla sesalec z dobrim filtrom (smo menjavali izolacijo po hiši). Če hočeš, ti naštejem nekaj protiargumentov:
1. zelo slaba moč (bi se jo dalo enačit z močjo navadnega sesalca, ki ima vrečko do konca zabasano)
2. hrup, hrup in še enkrat hrup
3. pri sesanju finega prahu se je zabasala cev (očitno zaradi premale moči)!!!
4. čiščenje vode iz posode je prav tako ogabno in zamudno kot pri ostalih vodnih seslacih (na TV je pa seveda vse čisto in enostavno)
5. zelo težko je odpret pokrovček, kjer je posoda - vsakokrat imaš občutek, da se ti bo v rokah kar polomilo
...bi še kako pomanjkljivost našla, če bi se mi dalo razmišljat.

Mi2 sva se ga po par tednih moje slabe volje in že totalno zamazane preproge, ki se ni in ni dala ven posesat, le znebila. Sva ga prodala za 10 jurjev manj, pa sem vseeno srečna, da je le šel od hiše. PA RES NE PRETIRAVAM!

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec Rovus
30.10.2006 18:28:06   
Anonimen
Kljub mojemu zgornjemu postu se strinjam z Marelico-vse kar je napisano,je res!

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalec Rovus
30.10.2006 18:59:53   
ac
Ja, tale Rovus je res izguba denarja... Jaz sem zraven kupila še dva paketa filtrov in enega dobila zastonj; glavnega naj bi se menjalo na 1 leto (mi je zatrdil prodajalec), ostale pa vsake nekaj mesecev opereš. Fora pa je v tem, da je že po prvem sesanju sesalcu pošla moč in tudi pranje filtrov ni pomagalo. Šele, ko sem vse zamenjala, je bilo spet ok. Tako sem porabila že vse filtre in tudi sesalca se bom čim prej znebila - kaj ti pomaga, če moraš vsakič, preden greš sesat, vse zamenjat. Izguba časa in denarja. Da packarije po sesanju, da očistiš posodo z vodo, ne omenjam. Res, prava žalost user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec Rovus
31.10.2006 14:09:53   
iza
hvala lepa za vse to. sej sem že stornirala naročilo. tko si želim en sesalec, da bi bila zadovoljna z njim. upam da bo hitro kaj pametnega prišlo pod roke.
uživajte in lpuser posted image

_____________________________

iza

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalec Rovus
3.11.2006 9:26:56   
Klarita
Še dobro, da si stornirala naročilo. Rovus ni S od sesalca. Prvič je vredu sesal, potem pa konec. Sva naredila vse kar pač lahko sam doma narediš pa nič. Smeti so mi iz cevi nazaj ven padale, tako da sem mogla še pometat. Po par mesecih sva šla v bigbang in kupila čist navaden sesalec na posodo, brez vode in plačala 19.000, ki sesa kot pač mora sesat. Punce dajte mi povedat, kam je treba poklicat za vračilo denarja, oz. po kolkem času ga morajo še nazaj vzet???

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?