|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bebe confort-High trek
1.2.2007 14:41:00   
kobacaj
Vem, da je bilo že veliko napisanega na temo vozičkov pa me še vedno nekaj stvari zanima. Mi pričakujemo našo bebico v maju in se že počasi pripiravljamo na nakup vozička. Meni pa je najbolj všeč od Bebe conforta High trek, baje pa je šele nekaj tednov v prodaji. Ker pa je še posebej globoka košara zelo draga (okoli 25.000SIT dražja od Queenijeve) me zanima če ima katera že ta voziček in ali je zadovoljna s kvaliteto. Zanima me še kje bi se ga dalo kupiti najceneje in tudi če je sploh potrebna globoka košara maja. Nekatere kot sem prebrala ste ZA nekatere pa PROTI.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bebe confort-High trek
1.2.2007 15:16:33   
nova sloncica
Ojla!

Jest sem kupila ta voziček v Italiji za 650 EUR. V kompletu je voziček, košara in lupinica ter torba za na voziček s previjalno podlogo. Voziček je od lanskega leta, samo barve so nove. Imaš katalog barv na internetu ali v Baby centru. Zame je to eden boljših vozičkov na tržišču. Voziček je višji, tako da otrok sedi in gleda višje, in je zelo prostoren (nakupovalna košara). Jest sem zelo zadovoljna, ker sem ga kupila.

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bebe confort-High trek
2.2.2007 9:49:48   
kobacaj
Ojla!
V BC imajo malo spremenjeno podvozje tega vozička (med kolesi), ki pa je baje šele 14dni na tržišču. Kje pa si ga točno kupila v Italiji? A si se prej dogovorila po telefonu ali mailu in ga rezervirala? Verjetno je bila takrat akcija, da si ga kupila v kompletu?

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bebe confort-High trek
2.2.2007 10:37:13   
nova sloncica
Ne to je redna cena. Ja letošnji model je malenkost drugačen, bremza je drugačna. Jest sem ga kupila v Monfalkone v Italiji v trgovini Tutto per il bambino. Lahko jih tudi pokličeš, drugače pa imaš na strani BC vse Italjanske uvoznike in njihove št (LINK), da jih pokličeš. Jest nisem nič klicala prej, sem imela ene par trgovin napisanih in sem šla po spisku. Ena je bila zaprta, druga niso imeli BC v tretji sem pa kupla.
http://www.okbaby.it/dovetrov.html#friuli

Drugače sem pa zaradi cene preverila na ebayu in je enaka, kot v Italiji. Pri nas pa je cena veliko večja, ker vozičke ne prodajajo v kompletu ampak posamezno.

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bebe confort-High trek
2.2.2007 13:23:36   
kobacaj

Bom poskusila nekako priti z njimi v kontakt. Zaenkrat pa najlepša hvala za odgovor.

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bebe confort-High trek
2.2.2007 14:49:23   
Naomi
pozdravljeni high trekici ;)
no, tudi jaz imam ta vozicek, sicer se neuporabljen, ker cakamo mulca marca ;)...jest sem ga kupila v udinah in dala za komplet 300 €, je pa modelo 2007. kar pomeni, da je ogrodje crne barve ( niso vec alu) in pa ''feltne'' so drgacne....ta star model je imel spice...ta ma pa lite feltne ;)...no, pa barvo mam tut ze 2007...je pa bil cel december v akciji, oni so jih lih takrat dobili, zato sem dala 600 €...glede na opise in ves razvojni program more bit OK...vec o tem pa tm maja enkrat k ga bomo ze dober mesec testirali ;)...
...drgac pa veliko bebe confort robe drzijo veriga trgovin IO BIMBO po italiji...tudi na njihovo stranm gres lahko pogledat kje imajo najblizjo trgovino tebi...in se gres pozanimat na 4 ucke...tm majo modele 100% razstavljene...
papa

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bebe confort-High trek
2.2.2007 14:50:27   
Naomi
lapusus calami ;)...za komplet smo dali 600 € in ne 300 ;)

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bebe confort-High trek
3.2.2007 17:07:49   
pika79
Živijo,

Tudi jaz se navdušujem nad Bebe Confort High Treckom,...pa me zanima kakšen se vam zdi pokončni naslon? Ali ne bodo otrokom nogice dol visele? Ne vem, kaj ve mislite,..Mene moti le to, da se ne da nastavit dela pri nogicah v več pozicij,..Drugače je pa super voziček, lahkeh in se enostavno zloži,...:))

lp

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bebe confort-High trek
21.7.2007 17:38:47   
Caia
Zanima me kako ste zadovoljni s tem vozičkom... od vsehse zdi meni najboljši približek tistega kar iščem, edino malo drag je pri nas... v Italiji se baje dobi dosti ceneje... kar sem videla po spletu...
Kaj novih informacij o tem vozičku bi bila zelo vesela..

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bebe confort-High trek
22.7.2007 1:04:38   
Nika G.
Zelo sem zadovoljna user posted image , uporabljati sem začela s športnim delom, tako, da ne vem kako se obnese z avtosedezem ali kosaro. Zelo je vodljiv, na majhno se zloži, ker imam majhne prtljaznik vsakič odstranim tudi vsa kolesa in mi vse skupaj vseeno vzame približno enako časa kot zlaganje/pripravljanje štirikolesnega vozička.

Zmotilo me je edino, da je nosilnost košare pod vozičkom (po navodilih) le 2 kg. Sem že tudi več naložila pa je vse ok. Res pa je, da če greš po gozdni poti ali drugi neravni poti postane vsak extra kilogram zelo odveč. Za po mestu (asfalt, makadam) ali ravnini pa ni težav. 

Moj prvi voziček je imel spremenljiv ročaj in sem mod vožnjo menjala smer, tukaj pa se moram na začetku sprehoda odločit, ali bi mali gledal naprej ali nazaj, ker med potjo je to neizvedljivo. Če ni zraven še nekoga, ki bi prijel user posted image .

Tudi meni se je v Slo zdel (pre)drag.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bebe confort-High trek
23.7.2007 12:29:17   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Nika G.

Zelo sem zadovoljna user posted image , uporabljati sem začela s športnim delom, tako, da ne vem kako se obnese z avtosedezem ali kosaro. Zelo je vodljiv, na majhno se zloži, ker imam majhne prtljaznik vsakič odstranim tudi vsa kolesa in mi vse skupaj vseeno vzame približno enako časa kot zlaganje/pripravljanje štirikolesnega vozička.

Zmotilo me je edino, da je nosilnost košare pod vozičkom (po navodilih) le 2 kg. Sem že tudi več naložila pa je vse ok. Res pa je, da če greš po gozdni poti ali drugi neravni poti postane vsak extra kilogram zelo odveč. Za po mestu (asfalt, makadam) ali ravnini pa ni težav. 

Moj prvi voziček je imel spremenljiv ročaj in sem mod vožnjo menjala smer, tukaj pa se moram na začetku sprehoda odločit, ali bi mali gledal naprej ali nazaj, ker med potjo je to neizvedljivo. Če ni zraven še nekoga, ki bi prijel user posted image .

Tudi meni se je v Slo zdel (pre)drag.



kje pa si ga kupila?
in za koliko??

(odgovor članu Nika G.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bebe confort-High trek
23.7.2007 15:02:31   
Nika G.
Tule,

http://www.culladelbimbo.it/brands.asp?cat=33

Naročila pa k prijateljem v Italijo, dostava v Slo pride 50 eur.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bebe confort-High trek
23.7.2007 15:33:37   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Nika G.

Tule,

http://www.culladelbimbo.it/brands.asp?cat=33

Naročila pa k prijateljem v Italijo, dostava v Slo pride 50 eur.



user posted image  tudi jaz sem našla to stran, ampak baje v italijanskih trgovinah dobiš cel komplet (lupinica, košara) s torbo in tistim fiksirnim delom za lupinico za 600 EUR...

(odgovor članu Nika G.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bebe confort-High trek
23.7.2007 20:07:56   
Nika G.
Ja, hvala user posted image sem brala, samo košare nisem več potrebovala, lupinico pa sem že imela.

Ko bo treba enkrat za naslednjega dojenčka košaro, jo bom pa takrat dokupila ali pa oboje, kdove.user posted image


Me pa zelo zanima če kje v bližini (Slo, Italija) prodajajo ta pončo, ki paše (nekako) tudi zraven:
http://www.bebeconfort.com/UK/prom_poncho.htm

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bebe confort-High trek
24.7.2007 9:18:04   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: Nika G.


Me pa zelo zanima če kje v bližini (Slo, Italija) prodajajo ta pončo, ki paše (nekako) tudi zraven:
http://www.bebeconfort.com/UK/prom_poncho.htm



Če bom šla v Italijo, ti sporočim ali imajo ta pončo in kakšna je cena.

(odgovor članu Nika G.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bebe confort-High trek
24.7.2007 11:50:12   
Nika G.
Hvala, tebi želim pa srečno roko pri izbiri vozička! user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bebe confort-High trek
24.8.2007 8:33:48   
Foxina
zivjo,

kakšni so pa kaj odpiralni časi teh trgovin v Italiji - namreč tudi jaz bi želela kupit High Trek.

hvala



(odgovor članu Nika G.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?