|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mladički
29.5.2007 14:50:47   
Anonimen
Mi mamo pa mlade kužke, mešančke med Yorkširskim in Višavskim terierjemuser posted image

A kdo ve kdaj se jih prvič cepi pa da razglistit?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mladički
29.5.2007 15:05:10   
lemavrica
Mogoče bi bilo fino da se obrneš na najbližjega veterinarja in tam vprašaš.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mladički
29.5.2007 15:08:15   
Anonimen
http://www.mojpes.com/forumbb/index.php

tukaj ti bodo znali odgovorituser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mladički
29.5.2007 19:13:04   
Anonimen
 A maš kake slikce? Bi jih zelo rada videla, si ne predstavljam takih mešančkov, prosimuser posted image . To sta moji najljubši pasmiuser posted image . Saj se ne mudi, ob priliki, ko bojo mal k seb pršliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mladički
29.5.2007 19:21:22   
Shania
O fajn, imate mladičke, pa se do zdaj niste uspeli pozanimati, kdaj morajo biti cepljeni in kdaj razglisteni. Super, ful fajn.

Pa veste, da so različni programi cepljenja glede na to, ali je bila cepljena njihova mama? Kako pa kaj trebuščki zgledajo? Napihnjeni? Kaj če bi namesto, da sprašuješ takšne zadeve na forumu, raje poklical veterinarja, pa se obenem, poleg cepljenja in razglistenja, pozanimal še o primerni prehrani doječe psice in malčkov. In to takoj, ne jutri.



_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mladički
29.5.2007 20:03:30   
Anonimen
Shania ne bit tok nastrojena, vprašal sem če kdo slučajno ve. če te kej moti ti ni treba tega brat in komentirat.
mladički in psička niso moji, zato se prej nisem pozanimal, zdej pa mislim poskrbet zanje ker so pri nas.
če si neki negativno nastrojena se ti ni treba tle na vse spravlat.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mladički
30.5.2007 6:53:14   
Anonimen
Joj, stalno se na tem forumu samo kregate..

Duc, najboljše, da pokličeš veterinarja in se pozanimaš..

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mladički
30.5.2007 9:09:01   
Anonimen
Jest sem moje cepila pri 4 tednih, po 6 tednih so šli iz legla. Naslednje cepivo je bilo potem pri 3 mesecih, 3 cepivo pa pri 1 letu. Po tej cepilni kuri (user posted image ) potem cepiš normalno proti steklini vsako leto. Na vsake toliko pa moraš obnoviti tista cepiva, ki jih je pes dobil kot mladič. To je pa itak po dogovoru veterinarja oz. ti svetuje tudi druga cepiva, če tvoj kuža potuje kam izven države.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mladički
30.5.2007 9:25:37   
Magi*
jaz lahko samo čestitam takemu človeku, ki je pripravljen poskrbeti za kužke. vsak nadaljni komentar bi bil pa odvečen.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mladički
30.5.2007 11:27:45   
Shania
Moj nasvet še vedno velja - pokličite veterinarja, oz. upam, da ste ga že.

Kako pa to, da veste med kom so mešani?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mladički
30.5.2007 15:30:26   
Anonimen
nati, mi je dons veterinar enako povedal kot tiuser posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mladički
30.5.2007 16:25:15   
Nota
nati, mi je dons veterinar enako povedal kot ti
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

nati, mi je dons veterinar enako povedal kot tiuser posted image


A to, da gredo kužki iz legla pri 6-tih tednih?
Skoraj ne verjamem.
Naša zakonodaja namreč še vedno pravi, da kužki iz legel odhajajo pri 9-tih tednih in mački pri 12-tih ...

_____________________________

Simona
SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats
Felinološko društvo Ljubljana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mladički
30.5.2007 16:41:45   
lemavrica
Mladički naj bi bili pri mami do 8 tedna. Pred tem se mi zdi mal neprimerno da se jih oddaja.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Nota)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mladički
30.5.2007 16:47:43   
Anonimen
glede cepljenja je tko reku. ven iz legla naj bi šli pa pri devetih tednih-tko k je Nota rekla.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mladički
30.5.2007 17:51:52   
Anonimen
lemavrica-tolk o mojih "butastih" vprašanjih, mislim da je forum zato da se lahko vpraša za mnenje, če te kaj moti ti ni treba brat "butastih"vprašanj..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mladički
30.5.2007 18:52:03   
Taula
jaz lahko samo čestitam takemu človeku, ki je pripravljen poskrbeti za kužke. vsak nadaljni komentar bi bil pa odvečen.


Enako.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mladički
30.5.2007 23:15:41   
Anonimen
Se iskreno opravičujem za to napako. Res gredo pri 8 tednih. Enga sem dala pri 6-ih, ker se je človek tak zaljubil, pa še iz Savudrije je bil. Itak pa so mladički takrat že nehali sesat in so jedli tiste briketke za mladiče, namočene v vodo.
Tistega pa res nebi dala prej, sam ker sem na očeh vidla, da se je tak zaljubu, sem rekla ajd, nej bo.



Res se opravičujem za to napako.Ampak sem razmišljala  zdele, še mojga sem sprašvala, je že 5 let od tega. Eden je bil od mladičev pa 12 tednov, ker ga nikakor nismo mogli oddat.Potem je pa le šel.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mladički
30.5.2007 23:18:44   
Anonimen
In se sprašijem...le kako so kaj ti psički oz. so zdaj že psi???

Upam, da so v dobrih rokah, za 1 sem 100%, da je, ker je pri moji sestri.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mladički
31.5.2007 14:26:40   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jaz lahko samo čestitam takemu človeku, ki je pripravljen poskrbeti za kužke. vsak nadaljni komentar bi bil pa odvečen.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mladički
3.6.2007 10:04:20   
tanaja*
Jaz ne vem kakšne veterinarje imate to, no....user posted image cepit psa pri 4 tednih...user posted image
Mladiče se cepi proti pasjim kužnim boleznim prvič pri 6.tednih, če mama ni cepljena proti kužnim boleznim, oz. pri 8 tednih, če mama je cepljena.
Razglisti se jih prvič pri 3 tednih, s pasto Banminth, potem pa to ponavljaš na 2 tedna. Zdnjič jim daš tableto (pratel, dehinel, zantel, prazinon).
Mladičev se po Zakonu o zaščiti živali ne sme oddati pred 8.tednom.

Upam, da je zdaj kaj bolj jasno.



_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?