|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kava
4.7.2007 10:07:10   
itata
Glede na to, da ne nameravam prebrat kupa knjig na temo nosečnosti, ker vsaka po svoje okol prehrane piše, me iz prakse zanima koliko ste kaj kave popile med nosečnostjo?
Jaz sem jih prej tko po 4 na dan, ker imam mal nižji pritisk in mi kava paše. Zdej se pa mal nazaj držim in spijem sam 1 ali 2... Pa bi mi pasala tudi kakšna več:) Tudi slabo mi ni nič po njej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kava
4.7.2007 10:10:26   
muki1
Ko je minilo obdobje slabosti, ko je še videt nisem mogla, sem šibala naprej svojo dozo. Zjutraj eno konjsko kavo, potem opoldanska malica ena konjska kava, pa po kosilu malo manjša doza.
Otrok je tu, vesel, zdrav...buden user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.7.2007 10:12:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kava
4.7.2007 11:15:23   
Anonimen
Jaz si zjutraj Neskaffe naredim, popoldne pa še pravo kavo z mlekom spijem. Imam tudi nizek pritisk in sem zdaj non stop zaspana.
V prvi nosečnosti mi je kava zelo smrdela in je nisem pila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kava
4.7.2007 14:48:07   
MissLady
Jaz sem si kupila Neskaffe brez kofeina in mi full paše. Pa tudi okus mi odgovarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kava
19.7.2007 17:47:56   
nena82
3prave, črne kave user posted image . Pa ne vem ali je zaradi tega user posted image sveže mlet poper user posted image

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kava
19.7.2007 17:53:20   
Anonimen
Dve do tri na dan, v času nosečnosti in dojenja.

Mičica spi ca 15-16 ur na dan.

Stranski učinki prevelike popite količine kave (7 skodelic in več na dan) so lahko nižja porodna teža in prezgodnji porod.

(odgovor članu itata)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kava
19.7.2007 23:08:03   
nena82
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR



Stranski učinki prevelike popite količine kave (7 skodelic in več na dan) so lahko nižja porodna teža in prezgodnji porod.


Če je to mišljeno meni, sem se samo malo hecala...


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kava
20.7.2007 15:38:47   
mišk
Jst ponavadi spijem od 2 do 4 na dan. Včasih tudi nobene. Sicer pa imam tud jst nizek pritisk, zato mislim da ni panike. Nam so v materinski šoli rekli, da naj jemo in pijemo kar nam paše, le arašidov da naj se izogibamo, ker so zelo alergeni! Jst te besede vzamem kar za svete, seveda ne pretiravam v ničemer!user posted image  No ja, tudi občasno kak deci piva spijem!user posted image

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kava
23.7.2007 10:01:00   
valči
Kava mi je vedno pasala,dve najmanj spijem na dan,črne,brez sladkorja in mleka.Sedaj si jo kuham,kar na avtomat.

Nikoli ne bom pozabila babice Hamide,ki mi je vsak dan prinesla kavo,ko so jo seste pile,ko sem ležala v 14. tednu user posted image v bolnici in se mi je tako luštalo kave.Ko je bil v službi,sem jo dobila.Zlata je.To so pa Brežiceuser posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?