|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slab urin
17.11.2004 13:20:29   
pika78
Hoj Nina_Nana in vse ostale nosečke!
Tudi jaz imam danes merjenje NS, pa tudi izvid urina (včeraj) sem imela bolj slab - preveč bakterij oz. Eserichie coli naj bi bilo v njem. Me pa tudi pošteno peče že kar nekaj časa, takoj ko kakšni dve urici ne pijem... Tako da bom sigurno dobila tudi kakšen antibiotik za to.
Zanima me, če ima katera v zvezi s tem izkušnje - če je tudi jemala antibiotik in kateri? Pa če ji je G kaj bolj razložil o tem, koliko škoduje plodku?
Me ja kar malo strah, da ne bi bilo kej narobe.
Hvala za odgovor in lep dan vsem!
Pika in pikica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slab urin
17.11.2004 14:16:11   
leah
Jaz ti priporočam nalivanje z vodo.Apak dobesedno nalivanje.Res boš potem skoz na wcju,ampak bolje, kot, da potem dobiš kakšne krče.
Ampak res pit moraš kot kamela.:)-

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slab urin
17.11.2004 14:18:56   
leah
Pa še to:Tudi mene je peklo,imela sem zelo previsoko kislost urina,kar je idealno gojišče za bakterije,po dveh dneh nalivanja je bilo bolje.

Poskusi raje po naravni poti, in potem, če res ne gre-antibiotiki.zdravniki namreč vse prevečkrat radi kar nahitro napišejo tablete,ki pa vglobljem pomeni ne naredijo nič dolgoročno dobrega.Zato le vzemi zdravje v svoje roke.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slab urin
17.11.2004 14:19:27   
Lidy
Jaz sem bila prejšnji teden kregana, ker sem imela ravno tako slab urin - sum na bakterije. Potem pa sem morala 2 dni špilat kamelo in ponovno dat urin. No potem je bilo pa vse OK.
To se zgodi če premalo piješ :ups: , in tudi takrat me je spodaj špikalo. sedaj se prisilim da pijem in je vse OK.

Lidy

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slab urin
17.11.2004 14:27:32   
leah
Lidy, sam a ne, da ječist zoprn se skoz nalivat?Men že kar preseda.Ampak bomo zdržal a ne.Vse za zdravje:bravo:

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slab urin
17.11.2004 17:23:56   
BONI*
Ja, ni druge kot dobesedno nalivanje z vodo/čajem. Če pa ti bo G dala kakšen antibiotik jo pa zaradi svoje mirne vesti le vprašaj, če je slučajno kaj škodljiv za tvojo :duda:.
Držim pesti, da bo kmalu bolje:miska:

Lp, Boni

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slab urin
17.11.2004 17:36:23   
Anonimen
jaz sem dobila, baje cist navaden antibiotik za bakterije.ki ne skodi.mi je lepo vse sama povedala, ce pa nebo povedala pa jo le vprasaj;)zraven tega sem se dobila vaginalete ker bi naj imela tudi neke glivice:((

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slab urin
17.11.2004 17:52:09   
mika
tako kot so ti punce prej napisale, pij čimveč tekočine. Vmes pij tudi čaj za mehur - ni nič narobe tako je moja g rekla.
Jaz sem pred nosečnostjo imela težave z mehurjem in ko sem popila vse tablete me je znova začel peč -grooooza:hudicek::((. Pol sem pa začela pit čaj za mehur in je bilo ok - hvala bogu težav ni več.

lp, Mika
:sloncek:

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slab urin
18.11.2004 8:36:56   
lunca77
hojla!

tudi jaz sem imela na začetku slab urin-preveč eritrocitov pa mi je moja ginekologinja predlagala čaj za nosečnice proti vnetju mehurja. dobiš ga v lekarnah je pa malo mete zraven pa vsega. ne smeš pa pit kakih ursi čajev ali kaj podobnega. meni se je zelo hitro popravilo tako, da ga kar priporočam.

lp lunca77 :nosecka:

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Slab urin
18.11.2004 16:12:19   
Lidy
Gremo na pijačo? Hvala za enkrat ne bi, vprašaj čez eno leto! :)- :)- :)-

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?