|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vetrovne kapljice Koroških lekarn
25.8.2007 20:30:06   
tecka_nosecka
Samo nekaj me zanima - če katera kaj ve....
Zmanjkalo mi je teh vetrovnih kaplic Koroških lekarn. In danes sem dobila nove, pa je tu zmeda.....

Stare so ble iz Radelj ob Dravi, pa je pisalo, da naj jih dajam 3-4x dnevno, 10-20 kapljic.
Nove pa so iz Slovenj Gradca, pa na njih piše, da naj dam 8-10 kapljic ob napenjanju.

Se pravi, če bom naslednje kupila v tretji lekarni, bo sistem doziranja spet drugačen, al kaj....???

Kako ste vi dodajali te kaplice?

Hvala že vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
25.8.2007 21:16:27   
Naja30
Jah, vsaka lekarna dela nekaj podobnega, ampak kao ne isto user posted image  Vsaka nekaj drugače. V glevnem, drži se navodil. Jaz sploh nisem dajala tako veliko teh kapljic. No, naša tudi ni imela tako močnih krčev ali vetrov.

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
26.8.2007 0:57:12   
frufru
Jaz jih sploh nisem nikoli dala toliko kot piše. Sem dala mogoče tri kapljice na dudo, ko ga je pa spet zvijalo pa ponovi vajo in je bilo glih tako v redu. Pol, ko sem zamenjala Plivit z Oleovitom, pa krčkov sploh ni mel več oziroma samo občasno.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
26.8.2007 9:16:33   
lilka
Če mene vprašate te kapljice pomagajo, če se jih daje kot piše 8-10 pred hranjenjem in ne če se kapajo na dudo. Na naših je pisalo 8-10 in jaz sem jih tako dajala na žličko z vodo.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
30.8.2007 8:27:01   
PIAF
Kdaj pa ste začele dajati te kapljice otroku - koliko je bil star?

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
30.8.2007 9:45:12   
Vilma
Kapljice SO različne.
Sem slišala od Korošic.
Tiste iz Radelj ob Dravi so boljše, zato se jih tudi daje manj.
Te iz Slovenj Granca pa so manj močne in se jih zato konzumira več.
Drži se navodil, pa bo vse ok.

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
30.8.2007 11:56:38   
tecka_nosecka
Vilma, verjetno si mislila ravno obratno... ja, saj se držim navodil.
kaj pa čem.

PIAF. takoj kak sma prišla iz bolnice sem mu dala kaplice. In pomagajo, ker mali prda kak stari ata - brez krčev. Upam, da bo tako ostalo :P


hvala vsem!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vetrovne kapljice Koroških lekarn
30.8.2007 13:18:52   
žrebiček
jaz sem mela najprej kapljice iz slovenj gradca in so bile vredu. Potem pa sem dobila drvograjske pa so bile premočne, ker sem opazla kri v blatu in to samo takrat ko sem ji dala te dravograjske kapljice.

Sem takoj prekinila z njimi in zdaj je vse vredu.user posted image . Drugače so nam pa kr pomagale.

Lep pozdrav!!!!

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?