|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pobarvane hlače od praška
18.9.2007 17:45:49   
Anonimen
Ela je hlače napackala z borovnicami in sem jih takoj namočila v vodo, zaraven dala prašek, sam nisem premešala. user posted image  Rezultat - roza hlače so sedaj modro flekaste od pralnega praška. Oprala sem jih že v stroju, pa ni nič boljše. user posted image  
A jih čem še enkrat, dvakrat, desetkrat oprat? Bo sploh šlo ven?
Zgleda pa ta žalost takole:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image

Aja, borovnice so pa šle ven. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pobarvane hlače od praška
18.9.2007 17:50:36   
lelaval
Bojim se, da ne bo šlo ven. Pred leti se je tudi meni zgodilo isto in, kolikor se spomnim, sem madež uspela odstranit, prašek pa je bil tako agresiven, da je uničil barvo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pobarvane hlače od praška
18.9.2007 18:29:48   
Anonimen
Ne bo slo ven. Rajsi ne pokazem, kako je od A. mati tamalemu od A. unicila eno majcko, ko se je pobarval v vrtcu s flumastri, ki gredo dol z vodo user posted image  Ona je pa posula gor prasek za BELO perilo, da bo ja flumaster sel ven user posted image  Za zjokat .. In tko ni unicila samo ene majcke, ampak ze tri ..

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pobarvane hlače od praška
19.9.2007 8:33:04   
kapesanta
po  mojem je najboljš da jih na modro pobarvaš, mogoče bo pa prekrilo barvo od praška.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pobarvane hlače od praška
19.9.2007 8:36:47   
Anonimen
Taram taram! Šlo ven, vse! user posted image  S pomočjo Sonetta user posted image  iz Kalčka, neki podobnega kot Vanish. Celo noč sem jih namakala in bom potem še enkrat slikala, ko jih še v stroju operem. Bravo jaz, pa še okolju prijazna sem bila. Hvala moji sosedi mali zali. user posted image

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pobarvane hlače od praška
21.9.2007 22:34:19   
zima07
Hothien, misliš da bi pomagalo tudi v mojem primeru...sem dala srajco (belo s temno modrimi črtami) in majico (belo s temno modrimi rokavi) prat s temnimi stvarmi-tam vmes se je pa znašla manj kvalitetna RDEČA majica-in zdaj je srajca roza (na žalost ni moja, ampak od mojega user posted image ), majica je bila tudi roza, pa sem v DM ju kupila neko sredstvo za razbarvanje...rezultat:roza je malo manj roza, tisto, akr je bilo modro, je pa izgubilo barvo in je rjavo-torej za v smeti...S srajco nisem še nič naredila...kaj predlagaš/predlagate?... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pobarvane hlače od praška
24.9.2007 10:40:34   
Anonimen
Ja, zima07, s temi belili se ni za igrat, ponavadi se zgodi ravno to kar si rekla, da je belilo preveč agresivno in uniči prvotno barvo. Po mojem v tvojem primeru nimaš več kaj naredit. user posted image

(odgovor članu zima07)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?