|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poslikava otroške sobe
23.11.2007 17:58:17   
branka31
Živjo. Pred 3 meseci sem rodila punčko Katjo in sedaj z možem razmišljava o preureditvi njene sobice. Pohištvo sva že kupila, vendar je soba malo pusta in bi rada malo popestrila  stene. Kakšna ideja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:10:53   
manca111
Možnosti imaš veliko, od tega da kupiš narisane slike (vsi večji centri), nalepke za prilepit na steno (otroške trgovine)pa do poslikav ,...

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:22:56   
Anonimen
Danes je že bilo govora o tem. Poiši na forumu.

(odgovor članu manca111)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:39:28   
branka31
Z možem se nekak strinjava, da je od teh zadev najboljša poslikava, ker se nama zdi najbolj obstojna in predvsem pristna, sam zdej pa ne veva kako pa kaj. A kdo kaj ve na koga bi se lahko obrnila, oz. kje bi se lahko pozanimala za več informacij? Pa ne veva še kaj bi imela, tako da bi bilo dobro čim več slik videti. Vem, da je vse na netu, samo nimam preveč časa iskat (imava zelo zahtevnega otroka, ki nama pobere veliko energije. Ponoči sicer spi konstantno 7-8 ur, podnevi pa 2-3 krat po 15 minut. Pa še to se matrava po eno uro da zaspi za teh 15 minut. Zaspi pa samo na rokah). A bi bili motivi kje zbrani na enem mestu? Bi bila zelo hvaležna.

(odgovor članu manca111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:41:58   
glen
Naša princeska ima sobo pobarvano v dve barvi.Spodnji del je pastelno zelen,zgornji pa roza.Na črti pa je samolepljiv trak z otroškimi motivi,pol sem pa naredila šablono metuljčka in jih risala z barvami po steni.

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:43:21   
sonce78
Tu je nekaj http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&artikel=&podskupina=0&skupina=18
so sicer nalepke, mogoče pomaga za idejo.

Lepo ustvarjanje!


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:44:35   
sonce78
Pa tukaj je veliko idej http://www.funtosee.com/

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 18:59:22   
branka31
Superca!!!! A dela kdo to v LJ ali bližnji okolici? Pozna kdo koga?
Aspirin, sem gledala pa ne najdem. Majhen namig, pliiiiz.

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 22:53:21   
massylou
Lahko sama narišeš s pomočjo indigo papirja (maš eno sprintano/skopirano... slikico in samo vlečeš po linijah), pol pa pobarvaš in obrobiš.
Tako te pride ceneje, vzame pa kar dost cajta.
Sej na kakih brskalnikih lahko najdeš kar dosti ponudnikov, ki to delajo, ampak boljši kot je in večjo slikico, kot boš hotla, več € boš dala (če ti ni škoda dinarčkovuser posted image  al pa če nimate cajta sami risat - mamo mi tud zahtevno princesko in te zastopim; smo na srečo še pred porodom poskrbeli za dekoracijo sobice).
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poslikava otroške sobe
23.11.2007 22:56:38   
massylou
Kar je pa Aspirin govorila, moraš pa pogledat pod "OTROK", ne pod "DOJENČEK".
Sem jaz tudi že pri "tavelikih" spraševala o kašicah user posted image

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poslikava otroške sobe
24.11.2007 13:43:48   
branka31
Idej je veliko, sam kaj ko imava toliko drugih opravkov, da se tega sama zagotovo ne bova lotila. Nisva ravno ustvarjalna tipa človeka. Raje bova to prepustila nekomu ki se s tem ukvarja in ki ve kaj dela (kar za naju ne bi mogla reči).
Pozna še kdo koga?

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poslikava otroške sobe
24.11.2007 19:32:43   
branka31
Zanimivo Glen, zanimivo. V bistvu ne bi imela po celi sobi, mogoče en del (velikost 1,5m x 1,5m) nad previjalno mizico in en med omarami, ampak tisto pa polno in konkretno. Ker je tam res malo pusto.

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poslikava otroške sobe
24.11.2007 23:21:03   
frrrr
izberita si motiv, ki vama je všeč in bo tudi vajini princeski -  najdita fotke, sposodita si projektor in projicirajta fotke na steno, nato pa izrišeta po sencah, ki padajo na steno, pobarvata in poslikava sobice je gotova user posted image

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poslikava otroške sobe
24.11.2007 23:45:51   
petruška006
Kakor jaz razumem vidva ne bi sama risala? Ali se motim? 

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poslikava otroške sobe
24.11.2007 23:55:24   
branka31
Ne ne bi sama risala. U poštev bi pa prišli kakšni luštkani motivčki, npr. princeske, Nodi, Jani Nani ali pa Jagodka.

(odgovor članu petruška006)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poslikava otroške sobe
25.11.2007 11:01:19   
branka31
Jagodka!    Dokončno!!!

(odgovor članu branka31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poslikava otroške sobe
1.12.2007 2:16:42   
kšpela
IZVIRNO SPOROČILO: manca111

Risančki - poslikava otroških sob (http://www.risancki.si)

Upam, da vama bo to kej pomagalo.


men je ta narisal delfincke nad previjalno,,ubistvu morski svet.ful dober.ful sva zadovolna.mava pa sliko nad previjalno mizo in se moja mala,ki je zdaj stara 4 mesece pogovarja z delfini in rakcom ko jo previjam.sej ce se ne motim je dal gor tud to sliko ki jo je meni narisu.ko jo je narisu jo je sliku in jo dal na spletno stran.
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poslikava otroške sobe
1.12.2007 2:19:31   
kšpela
pa ta ki je men narisu sigurno dela v ljubljani ker sem jaz iz ljubljane in je pri meni delu.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poslikava otroške sobe
3.12.2007 23:17:39   
massylou
Luštni delfinčki. Sem šla gledat.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?