|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček in protestiranje
13.12.2007 19:48:27   
Ronči
No, pred časom sem pisala, da se user posted image  (5 mesecev) upira pri oblačenju, sedaj s upira vozičku. Na sprehode sploh več ne hodimo, včasih jo ponosim par korakov. Ko jo položim v voziček (dvignjen na 1 stopnjo) postane vsa vijolčasta in penasta, kriči kot sam user posted image ). Ko jo dvignem se pa zvija in meče na hrbet in joka ter kriči. To se dogaja zadnja dva tedna... Je to kakšna faza??? Lahko upam, da jo bo kmalu minilo???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 19:51:32   
*erika*
pri meni je bil tak sin ki je star 21mesecev,ko sem ga dala v solcek za hranjenje,ampak zdaj je bolje,to je trma.se zgleda raje nosi kot pa vozi.pusti jo in ji daj dudo pa bo upam da boljse

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 21:20:43   
ThinkPink
Meni se je začelo dogajati isto, stara pa je 4m. Sem ugotovila, da ji košara več ne ustreza, saj hoče opazovati okolico, kar pa košara  ne omogoča, ker samo leži, tako da jo prisiliš v ležanje. Tako, da bom jo vozila kar v lupinici, dokler ne prešaltamo na športni voziček. Morda je fora v tem.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 22:39:28   
sandra80
oj mene pa zanima meni pa je začel protestirati v stolčku za hranjenje ne zdrži in me zanima kaj naj naredim. hvala za odgovore

lp sandra

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 22:55:48   
lelaval
oj mene pa zanima meni pa je začel protestirati v stolčku za hranjenje ne zdrži in me zanima kaj naj naredim. hvala za odgovore

daj ga sedet za mizo - verjetno bi rad sedel in jedel, kot vidva. Ali pa za malo mizico - če jo imate.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 23:00:41   
Paštetka
Ronči, ja to je faza. jaz sem mojega tudi pri teh meseci prenosla in prenosila.mogoče kakšna 2 meseca. V eni roki sem njega nesla z drugo pa vozek porivala, dokler mi ni  bilo zadosti, pa sem ga poknila v vozek, da se je 2 dni malo drl, šibala čez mesto, bežala pred pogledi in od takrat je bilo Ok.

Je pa tako,da si ti faloti, vse tako hitro zapomnijo...Že, ko ga 1. vzameš ven, ve, kako mora jokati, da ga boš še 2. in tretjič... user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček in protestiranje
13.12.2007 23:18:08   
Anonimen
Kakšen voziček pa imaš? A potiskaš od zadaj, ali spredaj, toliko, da te vidi? Ker jaz sem spredaj, da me mali vidi, pa ni tečen, prav dobre volje rata... 

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 14:08:22   
pajac
Moj se ni hotel vozit več kot 1 mesec. Sem kvihtala z njim v eni roki in vozičkom v drugi. Potem pa sem ga imela zadosti in sem mu dvignila vzglavje. Sem ga lepo od spodaj obložila z odejico. Ne vme zakaj bi ga vozila v lupinici, ne pa v šprtnem delu? Saj je v obeh primerih enako dvignjen. Sam ko zaspi ga poravnam, kar v lupinici ne morem...

So me pa tist mesec vsi kamničani gledali kot, da malega iz kože vlečem. Drl se je res kot sraka!!!user posted image Zdaj je pa mir. Če pa, kaj začne jokat in se dvigovat, samo potresem z vozičkom levo, desno in je mir...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 14:15:44   
Ronči
je v športnem, zvignem jo pa na 1 stopnjo - voziček pliko

danes sem jo spet nosila user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 14:19:55   
pajac
Ej verjamem. Jaz sem Petra tudi nosila, ker mi je bilo nerodno, ko se je tako drl. Pa na sprehod sva šla okoli bloka. Zdaj je boljše sam ko se upre ga hiter otresem in dudo v kljun in ga ne jemljem ven za živo glavo ne, ker če ga spet vzmem se ne bo hotel voziti. Se mi pa velikokrat dere tudi v avtu v lupinici... Ne vem..

Jaz sem takrat rekla da grem nekam na njivo pa naj se dere koliko hoče.. No potem sem ga dvignila in se je nehal...

Mogoče mine samo...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 14:28:22   
itrs
Serbus! Vidim da imamo vsi iste probleme. Naša male je tudi stara 4m in smo trenutno v čateških toplicah ko je ona že prvi dan pri večerji ugotovila kak je super če jo nosimo in ne rabi sedet v vozičku (čeprav čisto lepo ven vidi, ker imamo športnega plikota) in zdaj se vsak dan pri vsakem obroku dere kot ne vem kaj, na rokah je pa tiho. Enako se nam dogaja v jajčki. Včeraj smo šli malo v predbožično Ljubljano, domov se je celo pot tako drla, da bi lahko napisal človek knjigo potovanje od Ljubljane do čateža. Sva bila oba z mojim že čisto adijo. Upam da jo bo to minilo. Ne vem al jo res naj pustim parkrat v vozeku pa naj se dere, al kaj naj naredimuser posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 16:15:44   
mišk
Moj nečak je imel isto tam okol 4., 5. meseca tako obdobje. Pa je trajalo kake dva mesca, zdej se pa spet rad vozi.
Dobro, da bo moja user posted image  v tem obdobju ravno v največji zimi, da ne bom preveč jezna!user posted image

(odgovor članu itrs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček in protestiranje
14.12.2007 17:51:46   
Naja30
Naša pa je začela s tem okoli 3m. Ko sem jo dala v lupinco in na voziček, je bilo bolje. Zdaj, ko je stara 1 leto, pa spet noče več sedet notri, bi raje hodila zraven user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček in protestiranje
15.12.2007 22:49:04   
Brbs
pa saj lahko dvigneš naslon za več kot eno stopnjo, saj je že otrok dovolj star. To se je pri nas dogajalo v košari (dretje non stop) in potem tudi v športnem delu vozička, dokler ga nisem obrnila naprej, da je kaj videl in dala malo bolj gor naslon. Od takrat je najbolj priden otrok od vsehuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 16:00:28   
Ninica
pa saj lahko dvigneš naslon za več kot eno stopnjo, saj je že otrok dovolj star.


se strinjam.

Mi smo naši prvi user posted image  dvignili za prvo stropnjo pri 3 mesecih (seveda po posvetu pediatra), pri 5. je imela že na 3 stopnji naklon, saj je pri 6,5 meseca že samostojno sedela.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 20:52:40   
prolet
Jaz sem ji ravno danes sestavila športni del vozička ker mi je tudi začela isto delati (3.5 meseca). Mi imamo še dodatno podlogo za v športni del tako da je ravno prav hrbet podložen in ravno prav je dvignjena da lahko čekira, pa še naprej gleda in je cela carica.

Drugače sem se pa zelo nasmejala ko sem brala poste, mama mia, sem kar dobila sliko pred oči kako sem jo nosila in pihala od jeze,voziček pa porivala zraven. Po petih minutah nošnje sem jo dala nazaj v košaro in je čist ven padla...user posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 21:55:07   
buša
Mojega dojenčka sem v vozeku vozila do 5 meseca vse skup  samo cc2 uri drl se je kot sraka.Šli smo na morje in sem si zadala da ga nebom nosila in tiskala voziček saj je že bil težki ,dvignila sem mu naklon tako da je napol sedel in sem vstrajala pa se je splačalo do zdaj se rad vozi celo hitro zaspi star 9 m.Ampak sedaj imam pa problem včasih se v avtusedežu  iztegne  tako da malo manjka da pase v sedežu ne strga se dere  da mi drugo ne preostane kot da ga vzamen ven in se tako peljemo naprej .Protestira pa ko ga oblačim najbolj jakno in majčko čez glave enostavno ga sama ne morem oblečt.Moj dojenček je zelo kompliciran in trmast ampak se tolažim ker jih je kar nekajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 22:10:54   
Anonimen
Moj je bil isti. Kakšne pol ure sva lahko šla, maksimalno. Eni so taki, pri enih ni nikoli bolje. Pri mojem ni bilo. Od prvega dne vozičkarjenja pa do zadnjega. Pa bognedaj, da bi kdaj spal v vozičku.

(odgovor članu buša)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 22:14:15   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: buša
Ampak sedaj imam pa problem včasih se v avtusedežu  iztegne  tako da malo manjka da pase v sedežu ne strga se dere  da mi drugo ne preostane kot da ga vzamen ven in se tako peljemo naprej .


user posted image  user posted image  Res "bravo" za tole nouser posted image . A imaš rajši da se dere pa je vse OK z njim, al da je tiho v naročju, pa se zaletite in ti zleti skozi okno?!

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 22:19:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: buša
Ampak sedaj imam pa problem včasih se v avtusedežu  iztegne  tako da malo manjka da pase v sedežu ne strga se dere  da mi drugo ne preostane kot da ga vzamen ven in se tako peljemo naprej .


user posted image  user posted image  Res "bravo" za tole nouser posted image . A imaš rajši da se dere pa je vse OK z njim, al da je tiho v naročju, pa se zaletite in ti zleti skozi okno?!


Mislim, da to ni na nivoju..... Jaz rečem, BMK, kako vsaka mama skrbi za otroke, same smo odgovorne za svoje otročke, in druge se to NE tiče!! Tako kakor se tebe ne tiče, če ga vzame iz avta ven, ali ne, sama si bo kriva, če se kaj zgodi!!Mislim, da pametovanja nihče res ne potrebuje!

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 22:28:48   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde
Mislim, da to ni na nivoju..... Jaz rečem, BMK, kako vsaka mama skrbi za otroke, same smo odgovorne za svoje otročke, in druge se to NE tiče!! Tako kakor se tebe ne tiče, če ga vzame iz avta ven, ali ne, sama si bo kriva, če se kaj zgodi!!Mislim, da pametovanja nihče res ne potrebuje!


user posted image  user posted image  user posted image

Ravn toliko sem pametovala kot ti! Imam pravico komentirat karkoli hočem! Mogoče se bo tale mamica malo zamislila, da s tem svojemu otroku ne dela nič dobrega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček in protestiranje
16.12.2007 22:41:24   
Anonimen
Ja, a veš, da vsaka mamica ve, kaj je najboljše za otroka? Če ona misli, da za njenega je, pač je, baš me boli.

Tudi jaz včasih vzamem malega ven, toliko da se umiri, ker drugače se mi davi.... Ti bi pustila otroku, da se davi zaradi varnosti, zaradi tega, da ne bi zletel skozi okno, če bi v tistem se kam zaleteli?

Mislim.. No, saj vsak ima svoje mnenje, to pa res user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček in protestiranje
17.12.2007 7:52:02   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde
Ti bi pustila otroku, da se davi zaradi varnosti, zaradi tega, da ne bi zletel skozi okno, če bi v tistem se kam zaleteli?


Ne NE bi pustila da se davi, bi pa definitivno prej ustavila in ga šele potem vzela ven. V tem je pa bistvena razlika.

Nepripeta se našedva nikoli ne vozita pa če zganjata ne vem kakšno histerijo! Verjamem pa da prvič ko ga med vožnjo vzameš ven, otrok to hitro pokapira in bo naslednjič še bolj tulil, zato te možnosti sploh ne poznata.

Se pa strinjam da ima vsak svoje mnenje - moje je pač tako da ne razumem staršev, ki vozijo otroke nepripete. Pač to me je nerazumljivouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček in protestiranje
17.12.2007 9:10:20   
Anonimen
Ja, saj jaz tudi ustavim, a včasih nikjer ni za ustaviti.. No, sicer sem ga samo dvakrat vzela ven, zdaj več ne, pa če se joka, se bo jokal, se bo že pomiril, ker ne mislim tvegati njegovega življenja zaradi joka.. Saj jaz tudi ne podpiram tega, da se otroka med vožnjo vzame iz sedeža, ampak to ni moja stvar, oni so na slabšem in ne jaz, čeprav mi je hudo, da ga zaradi protestiranja vzame ven... Če bi moj vsakič v avtu protestiral, se pač ne bi vozili več... Sem imela včeraj slab dan in zato sem tak burno odreagirala, se opravičujem, saj jaz tudi tega ne odobravam niti pod razno ne! Preveč mi je do otrokovega življenja, če pa drugi nimajo slabe vesti medtem, ko cartajo dojenčka med vožnjo, njihov problem, upam, da pridejo k sebi, da ni več tako kot je bilo v starih časih...

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček in protestiranje
17.12.2007 13:49:34   
ajdaN
Hm, v bistvu se v vsem strinjavauser posted image !

Če mamica napiše takole izjavo na forum, mora pač pričakovat, da bo deležna kritike in nestrinjanja.

LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?