|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 08
28.12.2007 10:08:36   
Anonimen
Pozdravljene!

Se boste/bomo počasi začele nabirat tiste, ki nas je božiček lepo obdaril? user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jaz bom zaenkrat ostala kar

A. septembrka user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 10:13:32   
Zoja Miša
Ja tudi mene je!user posted image
In poglej si ga zlomka, tudi jaz sem septemberka, devica!
Le da bo moj otročiček še lev/levinja!
In ker sem šele danes naredila test in je pokazaluser posted image , si lahko mislite, kako se počutim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Srečno in zmedeno!
Juhu za vse user posted image

Lepo novo leto, Božiček je že poskrbel za darilo!!!
ZM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 10:50:07   
Anonimen
Zelo lepo, da ste začele temo Septembrke 08.
Jaz sem iz septembrk 07 in nas je Božiček obdaril lani, sedaj pa imam dobre 3 mesece starega falota.

ČESTITAM PUNCE!!!

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 11:16:20   
bodoča
joj, kako lepo, so se že začele septemberke 2008! jaz sem septemberka 2007, no rodila sem avgusta in se ravno zdaj k meni stiska 4 mesečni fantič.

uživajte, uživajte in še emkrat uživajte. vsem septemberkam, ki ste srečke user posted image  čestitke in vse naj naj. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 15:36:52   
jst86
tudi jaz sem septembrka07 in sem vam prišla zaželet zdrave user posted image  in lepo nosečnost!

pa seveda čestitke!!user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 15:39:46   
Anonimen
Pa smo res nostalgične septembrke 2007.user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 16:16:45   
helenav
septemberke 07!!!!!!!! Takoj nazaj na forum starši čvekajo.......user posted image user posted image user posted image babe.....pa ne da bi dajale še enkrat skozi vse nosečniške tegobeuser posted image user posted image user posted image

Punce, septemberke 2008....čestitke!!!!! Sama bom še kdaj pokukala k vam...morda boste imele kdaj kašno negotovost..pa lahko kar na naš forum kaj vprašate....so same fajn punce tam in vse nostalgične....že en teden obujajo spomine od leta nazaj..prav take kot jih sedaj vi doživljate!!!! Otroci /devičke/tehtnice so najboljši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 18:10:10   
sandra85
js sem tut septembrka 2007
pa ponosna mamica sinčku, ki je včeraj dopolnil 4 mesece(sem rodila malo prej)

vsem user posted image želim lepo nosečnost user posted image

pa lepe praznike

septembrke 07, kaj ve bi kar tuki nadaljevale čvek, a ne?user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 18:45:56   
Tejcha
Ha, js se tud nism mogla zadržat, da ne bi pokukala k vam, pa spadam še eno leto nazaj, med septembrke 2006.

Lepo in mirmo nosečnost! Leto bo hitro okoli in boste videle, da boste tudi ve naslednje leto obujale spomine na temi Septembrke 2008, :)

Čau čau


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 21:51:53   
Anonimen
Naj se vama pridružim, sicer tudi še kot anonimna - B.septembrka user posted image  ker dejansko sploh še ne dojemam ali je vse res ali sanjam user posted image

toliko časa sem čakala črtice, da sedaj ne dojemam da so dejansko tam. Mož se mi samo smeji user posted image  jaz pa kot nejeverni tomažek kr neki čakam... sem pa vznemirjena in srečna, in strah me je in komaj čakam da senadaljuje... PREPROSTO SREČNA SEM.

Vesele praznike tudi vam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 22:13:30   
ašun
O septemberkeuser posted image user posted image user posted image ......tudi jaz sem septemberka 2007.....veliko lepih trenutkov v nosečnosti in zdrave user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 08
28.12.2007 22:52:29   
sonce78
Evo še ena septembrka 007 ...... čestitke, čestitke vsem 008 ..... želim vam lepo nosečnost in zdrave user posted image .... trenutno v svoji posteljici spi moj trimesečni sine in z besedami ne zam opisati čudovitih občutkov, ko ga pogledam, pobožam.... tisti trenutek, ko so mi ga položili na prsa, je bil najlepši v mojem življenu in občutki se le še stopnjujejo ...

... joj, kar kocine mi grejo pokonci, ko se uživim v vas nosečkeuser posted image

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 08
29.12.2007 19:45:16   
Anitka
O septemberke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sicer majčica 2008 a vas vseeno lepo pozdravljam in vam želim lepo nosečnost.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 08
29.12.2007 20:03:04   
Anonimen
Malo bo res še treba počakat, da se nas več nabere user posted image  Potem bomo pa kak seznamček naredile.

A. septembrka
Zoja Miša
B. septembrka




A. septembrka




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 08
30.12.2007 17:31:28   
KSIA
NO, pa da se pridružim še jaz. Lansko leto sem bila aprilčica, sedaj pa septemberka. Doma že imamo 9 mesečnega navihančka, ki bo kmalu dobil še enga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 08
30.12.2007 20:34:39   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image Super, septemberke so že štartale!!! user posted image  user posted image  user posted image

Želim vam lepo, zdravo in mirno user posted image

user posted image tosja, aprilčica


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 08
31.12.2007 10:13:35   
Bety upa
Pozdravljene septemberke.....Čestitam za user posted image  in vse naj naj v letu 2008!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 08
31.12.2007 12:19:36   
lumpa6
ojla naj vam čestitam, sem sep.07, ko vas berem se mi budijo spomini ko sem bila tudi sama user posted image


izkrene čestitke in sreno in zdravo leto2008, seveda lepo nosečnost in zdrave user posted image vam želim

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 08
31.12.2007 12:22:54   
maybebaby
Morda se vam tudi jaz pridružim...

Test po ICS smo delali tri dni po božičku in je user posted image !user posted image  Tako, da bomo videli kako bodo izračunali modri dr.-ji!

Vsem lep današnji dan in prav tako slavnostno celo leto 2008!

_____________________________

caučk...

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 08
31.12.2007 14:58:17   
Anonimen
Tudi mene lahko dodate na seznam. Danes, po dveh opravljenih testih sem uradno postala septemberka. JUPI!!! Za zdaj se še ne bi izdala. Bi počakala na pregled, da vidim ali je vse OK.

C. septembrka

(odgovor članu maybebaby)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 08
1.1.2008 12:39:29   
Anonimen
Najprej čestitke vsem septebrkam.user posted image

Potem vsem (user posted image  plus navijačicam) želim srečno novo leto.

Mi trenutno pridno user posted image  in če bo vse po sreči, se vam bom pridružila.

Do takrat pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 08
1.1.2008 17:35:51   
Anonimen
Živjo Septembrke 2008.

Tudi jaz sem Septembrka 2007 in sem vas prišla pozdravit. 

21.9.2007 sem rodila sinčka Luko. Prav s posebnimi občutki sreče in zadovoljstva se spominjam dneva, ko sem zvedela, da čakam malo pikico, ter svoje nosečnosti.

Drage Septembrke 2008, želim vam lepo nosečnost. Uživajte in res še enkrat uživajte, ker je to obdobje prav posebno in vezi, ki jih boste spletle s svojimi bodočimi sončki bodo prav posebne. Jaz sem bila presrečna in tako lepa in sijoča kot sem bila teh 9 mesecev, nisem bila nikoli prej.

Ob rojstvu Luka se je veliko spremenilo, a vse se je spremenilo na bolje. Res je veliko skrbi, veliko dela in tudi odrekanja, a ko mala nebogljena štručka malo zraste in ti vrne pozornost z nasmehom, ko gledaš, kako raste in vsak dan kaj novega zmore, ti je vse 5000x poplačano.

Še enkrat naj vam zaželim vse najlepše in najboljše v letu 2008, ter ob rojstvu zdrave Septembrčke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 08
2.1.2008 8:17:16   
Anonimen
Drage sepmtembrke 07 in vse navijačice, toliko lepih spodbudnih besed za vse nas ki smo čisto na začetku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sedaj že dojela da je vse skupaj res, imam pa še vedno grozen strah, da lahko gre kaj narobe... imela sem slabe izkušnje in ne vem kdaj bom lahko mirna... Ves čas poslušam znake telesa, še vedno me boli/špika v spodnjem delu trebuha - kot da bom ravno sedaj dobila M..in zato sem še vedno skeptična. Do kdaj je normalno da me boli/špika? Komaj čakam, da pokličem ginekologinjo in da opravimo prvi pregled, da vsaj malo zadihamo...user posted image

Srečno vsem septembrkam08 in vsem navijačicam ter njihovim sončkom... user posted image user posted image user posted image user posted image
B. septembrka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 08
2.1.2008 17:33:09   
Pija76
No meni je pa letošnji Dedek Mraz prinesel user posted image , tako da spadam v september 2008. Vse ste anonimne, zakaj?
Kako se počutite punce? Slabost, napenjanje, boleče prsi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 08
2.1.2008 17:48:38   
Anonimen
Jaz vsake toliko pomislim - noseča sem! In mi gre na smeh. Pa moj me skoz gleda in se mi smeje. Oba sva čisto nestrpna in komaj čakava na pregled, da lahko potem poveva staršem.
Mene še vedno vsake toliko prešpika spodaj (upam, da je to normalno), prsi imam napete in bradavice so veliko večje, slabosti (trkam na les) trenutno nimam, bi pa skoz nekaj žvečila.  Ves čas bi samo spala. Aja, pa nekakšen rumenkast izcedek se mi je zdaj pojavil.

C. septembrka

(odgovor članu Pija76)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?