|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:00:40   
Strawberrie Cherrie
a sem jaz malo čunkjena???!!! Ker zgleda sem.
Danes se z mojim neki cartlava in gledava TV, pa je blo glih konc tretjega dela gospodarja prstanov, ko se je Samo poročil z uno Cvetko, ali kakorkoli že. Pa mi moj reče, ja kdaj se pa tej mi2 misliva poročit?! Pa jaz to res bolj kot ne v šali vzamem, pa rečem, da v roku kakšnih 5let pa že?! Pa še kar neki dreza v mene, pa ga na hitro odpravim, ker sem res mislila, da se šali, no...
No in potem gledam neko revijo, pa vrag si ga vzami, so bile ravno neke načičkane bele poročne obleke not. pa reče meni moj - ja, kakšno boš pa ti imela? pa jaz rečem zeleno, še vedno sveto prepričana v to, da se dec šali. pa mi reče, da če bo svetla, bodo gostje mal čudno gledali. sem pa rekla, da me vedno čudno gledajo, pa da na moji poroki nočm nobenga tam, ampak bit sama s sabo. Zdej pa se kuja, pa rekel mi je, da čist resno misli.
Pa meni se je zdelo to tko smešno, pa saj vem, da se ful resno sliši, ampak iz njegovih ust Poroka, dej no...nehiuser posted image user posted image sanje vsake (ok,skoraj) ženske, ne pa moškega, ki je še par let nazaj resno trdil, da se on ne bo nikol poročil, da je zanj partnerstvo itak neke vrste 'poroka' in da me od takrat naprej smatra za ženo.
In zakaj je dec zdej užaljen in se kuja kot ena user posted image ženska? dejte mi povedat, no. Zgleda da je res nekje neka potencialna šansa, da je pa resno mislil, jaz pa taka KOZAuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:03:11   
baguSka
Ja vprasi ga ne kako to, da je spremenu svoje mnenje user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:07:02   
cukr07
Ah, moški imajo včasih čudne prebliske, ki so lahko tudi pozitivni.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:08:24   
baguSka
aja pa se to me zanima... a je on nameno ta film dal za gledat!? mogoce je mel v planu te resno zaprosit in je to pac naredu na ta nacin, ker je vedu, da se na koncu porocita in da bo potem to tebe vprasu... mogoce je pa mel splanirano!? potem pa verjamem da ga je prizadela tvoja reakcija... ampak mu moras pac povedat, zakaj ga nisi resno vzela... da mogoce bi ga, ce bi te zaprostu na kolenih s prstanom v roki, ne pa na tak nacin!?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:08:31   
Anonimen
Ko si ti popolnoma dojela, da se on resnično ne bo poročil, te je presenetil. Kaj ni to lepo? user posted image  

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:09:13   
Anonimen
Praznična romantika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:11:14   
Strawberrie Cherrie
ne, baguska,film je bil na htvju danes. tko čist slučajno sva ujela konec. od tam ko frodo vrže prstan v ogenj itd itd, pa jaz sem se malo pojokcala, ker mi je res dobra trilogija. In potem je to ven ustrelil... kak naj razložim. ker mi2 se dost tko hm zbadava...čist prikupno, samo skoz en drugega neki frcava. in valjda, da ga nisem resno vzela. in me je vse skupaj rahlo šokiralo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:16:51   
baguSka
ja no, potem ga pa vprasi se enkrat ce je to cist zares resno mislu in naj ti potem pove, ce ze zacnes iskat porocno obleko!?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:17:05   
eva1
Jaz bi se tudi smejala, če bi mi moj omenjal poroko-ker sva oba mnenja, da nama poroka ne bo prinesla nič več, kot imava že sedaj!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:26:29   
Marogica
Vsi smo na začetku trdili, da se ne bomo nikoli poročili...Večina se nas je kljub temu poročilauser posted image  Najbrž počasi tudi tvoj spada k tej "večini".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:28:18   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Jaz bi se tudi smejala, če bi mi moj omenjal poroko-ker sva oba mnenja, da nama poroka ne bo prinesla nič več, kot imava že sedaj!


Tako sva tudi midva kar dolgo razmišljala, sedaj pa sva srečno poročena in nama ni žal za ta korak. user posted image

< Sporočilo je popravil cukr07 -- 1.1.2008 21:29:55 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:30:58   
Strawberrie Cherrie
No ja, tisti papir je v končni fazi le papir.

zgleda mi res ne preostane kaj drugega, kot pa da ga povprašam.user posted image zgleda da ga res leta dajejouser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:32:42   
baguSka
zgleda mi res ne preostane kaj drugega, kot pa da ga povprašam. zgleda da ga res leta dajejo


res ne vem zakaj sprasujes sebe in ne njega user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:33:28   
Anonimen
Papir vse prenese....user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:34:41   
Anonimen
Že zadnjič sem rekla: Nikol nam ni prav, babe smotane.user posted image  Ene se sprašujejo, zakaj se noče poročit, druge pa zakaj se hoče.user posted image
Sej midva sva tudi v fazi: Nikoli se ne bova poročila. Kao.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:34:58   
Bubamaraa
mogoče kriza srednjih let .... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:37:03   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zgleda mi res ne preostane kaj drugega, kot pa da ga povprašam. zgleda da ga res leta dajejo


res ne vem zakaj sprasujes sebe in ne njega user posted image



mogoče zato ker imava otroka v spalnici, ki leži med nama na 70% postelje in se tam tko al tko zdej ne moreva zmenit nič. In valjda, da se sprašujem in razglabljam, ker mi ni ravno vseeno, ker sem videla, da njemu tut ni vseeno. ker ga do daske poznam... pač vem, da zdaj ne morem reševat nastale situacije, samo no.... meni je še vseeno smešnouser posted image ... sploh ker se dejansko trenutno zavedam, da je mogoče vse skupaj res, jaz pa takšna kobila nerodnauser posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:39:55   
Marogica
Mogoče bi bilo fajn, da se nehaš smejati in mu greš povedati, da ti je žal, da si tako reagirala, saj si pač mislila, da je šala. Potem pa ti naj še enkrat pove, kako je sedaj to mislil. In ne smej se, pa do konca ga poslušaj....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:40:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mogoče bi bilo fajn, da se nehaš smejati in mu greš povedati, da ti je žal, da si tako reagirala, saj si pač mislila, da je šala. Potem pa ti naj še enkrat pove, kako je sedaj to mislil. In ne smej se, pa do konca ga poslušaj....


Se strinjam v celoti. ;)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:41:50   
baguSka
meni je še vseeno smešno


no, mogoce it pa ni sploh smesno, ampak se ti samo smeje, ker si presrecna, da te je koncno vprasu!?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:44:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni je še vseeno smešno


no, mogoce it pa ni sploh smesno, ampak se ti samo smeje, ker si presrecna, da te je koncno vprasu!?


Tudi jaz sem na to pomislila, pa nisem hotela biti nesramna...kot vednouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:45:39   
Strawberrie Cherrie
Mah grem.. pa da vidimo

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:45:51   
Ajvy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image somebody is in loveuser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:48:21   
baguSka
pa sporoc kdaj bo poroka... :)))

jst mam ze 3 letos :))) pa se svojo...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zdej pa vi meni povejte
1.1.2008 21:48:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Mah grem.. pa da vidimo


Tako se govori.... Čakamo....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?