|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:20:11   
Mešamdrek
Mojemu sinu nameravamo kupiti novo otroško posteljo(večjo) no in obenem bi mu jo rada malo preuredila,problem pa nastane s prostorom oz.izkoristkom le tega.Namreč ob eni celi steni so omare za vsa naša oblačila,tako da mi že to vzame veliko prostora.Na eni strani je okno ob njem pa zelo malo prostora.nasproti okna so vrata ob vratih pa imamo šolsko mizo,ki je za zdaj še neuporabna.Ostane le druga stena,kamor bi rada spravila posteljo.

Načeloma ne bi bilo problema,samo me moti,ker imamo stene prazne po tleh pa je prava bomba(ceste,vlaki,kamioni in ostale igrače),ker jih enostavno nimamo kam pospravit.

Saj niti ne vem če sem napisala razumljivo,skratka rada bi lično urejeno sobico,tako da bi bilo po tleh čimveč prostora za igro,ostale igrače pa bi bile pospravljene.

Vsakršnega predloga bom vesela.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:24:02   
Lunca1
mogoče postelja s predali spodaj za igrače???

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:25:05   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi tukaj preuredila, predvsem to, da bi bila pisalna miza pri oknu. dejansko je takole, kakor si ti napisala, ful si težko predstavljat.

kakorkoli že, rešitev zate so - > veliki predali pod posteljo oz stenske omare, ampak kolikor si predstavljam vse skupaj bi jaz res vzela možnost predalov pod posteljo. Pa nekaj polic.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:27:53   
Netopirčy81
Za ideje mogoče prečekiraj:

http://pohistvo.enakupi.com/Otroske-sobe-c-408.html
http://www.domdesign.si/artikel.php?idi=141

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:28:23   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

mogoče postelja s predali spodaj za igrače???


Sem že gledala tako posteljo od Novolesa,takšna bi mi prišla prav in verjetno jo bomo tudi kupili(slikice ne znam prilimat)samo še vedno ne bo dovolj prostora. Jaz ne vem,a ima samo naš toliko igrač da res ne vem kam bo to vse šlo.user posted image


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:28:39   
dskubin
Ja, če je mulc že dovolj velik, je lahko postelja malo višja in stem več predalov (ali celo omara) pod njo. Tko je izkoristek prostora največji. Pa pisalna miza pri oknu oz. bi jo umaknila, dokler se ne potrebuje.

Evo, če je dovolj star, da ma visoko posteljo, je lahko omara tko, kot tle, samo pod celo posteljo.
http://www.domdesign.si/soon/img/photos/big/141_4614211e9bf8dpag%20006-007.jpg

Lahko pa naredite eno kotno omaro za igrače od tal pa do stropa, samo če so omare do stropa, to optično še pomanjša prostor.


< Sporočilo je popravil dskubin -- 7.1.2008 15:31:21 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:29:34   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Za ideje mogoče prečekiraj:

http://pohistvo.enakupi.com/Otroske-sobe-c-408.html
http://www.domdesign.si/artikel.php?idi=141


Super,grem takoj čekirat.user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:30:40   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Ja, če je mulc že dovolj velik, je lahko postelja malo višja in stem več predalov (ali celo omara) pod njo. Tko je izkoristek prostora največji. Pa pisalna miza pri oknu oz. bi jo umaknila, dokler se ne potrebuje.


Star je 4 leta,tako da umaknila jo ravno nebi,je pa dobra ideja,da bi jo premaknila k oknu.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 15:37:34   
dskubin
Sej male igrače lahko v pisalno mizo pospravlja user posted image . Drgač igrače imamo mi v velikih plastičnih škatlah na kolesca (grejo tudi ena na drugo). Pol pa v omari in v shrambi. Ena škatla je v dnevni, ena v sobi, drugo imamo vse jaz pospravljeno in vsake tolko zamenjam (kolobarim z igračami). Vse, kar otrokoma ni zanimivo začasno umaknem in čez neaj časa postane še kako zanimivo in "novo". Če imajo vse v sobi, se samo razmeta, igrajo se pa z ničemer.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
7.1.2008 16:48:21   
Erdbeere
Jest bi posteljo dvignila (pograd) za gor hodit bi pa naredila stopnice iz predalov, kamor komot pospraviš igrače. Tako imamo pri nas in je super, samo je odvisno, kolk je otrok star.  Se pa dobi tudi varovalna ograja, tako da mislim, da prav velik problem ne bi smel biti. In potem lahko pod posteljo narediš pisalno mizo...poglej za idejo pri izi-ju. 

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 7:30:20   
fionaP
Dejansko je najboljše, da si z interneta snameš kakšen program  za  risanje tlorisa in lepo s tem izrišeš obstoječe stanje. Važno je, da prej vse dobro premeriš, da bodo res prave dimenzije. Vse, kar ne moreš spreminjati - stene, okna, vrata in velike omare vrišeš v sobo.

Posteljo in mizo, mogoče še kaj pa postavi v različne variante. Potem boš videla, kaj ti bolj odgovarja.
Prednost je tudi v tem, da so postelje, omare, .... vse takih dimenzij, kot jih imajo proizvajalci, zato takoj vidiš, kje bo npr. postelja lahko stala, kje pa nikakor ne...

Jaz sem tako prišla  do rešitve, ki mi sicer ne bi padla na pamet. Je pa zdaj res dobro izkoriščen prostor.

http://www.flexa.dk/Default.aspx?ID=2631
http://www.alples.si/02_Web_slovenski/3d.html

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 8:27:00   
kalbo
Jest sem malemu naredil posteljo z dvema predaloma spodaj. Zadnjič, ko smo selili vse igrače iz dnevne v njegovo sobo sem bil prijetno prsenečen nad količino igrač, ki sva jo s tamalim pospravila v ta dva predala. Če hočeš ti pošljem fotko na mail.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 10:34:26   
Rožica I
KALBO- jaz bi te prosila za tele fotke, ker ravno urejamo sinu sobo, bi mi prišle zelo prav!
Hvala user posted image !

rozicamak@gmail.com

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 12:02:36   
kalbo
Poslanouser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 12:04:19   
Tiamo
ena ideja za posteljo, samo k imam punčko je pač v taki barvi...super se mi zdi, da je še en jogi, če bo kdaj kdo prespal

user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 12:28:45   
LIDJOČKA
Naša 4-letnica ima tudi relativno malo sobo, ogromno igrač, ki so vse povsod. Skratka mi smo kupili zelo visoko posteljo, dimenzije 140*200 (tako, da je še za vse njene pliškote dovolj prostora na postelji) ima visoko varovalo, tako, da ni bojazni, da bi padla in pa lestev po kateri gre gor. Pod posteljo pa imamo predalnik (tisti iz Ikee, s pisanimi zaboji, kamor ob priliki tudi igrače pospravimo user posted image ) in pa tam je ogromno prostora kjer se lahko igra, ker če ne bi bila postelja na višini, potem ne bi bilo prostora za igranje, razen na postelji.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 13:14:51   
Rožica I
KALBO- Hvala lepa user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 14:18:04   
Mešamdrek
Kalbo,full lepa posteljica.Pa to si jo sam naredil?Bravouser posted image .

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška soba-izkoristek prostora...kako?
10.1.2008 14:50:57   
kalbo
Razrez in robljenje so nardil v hoby programu. Načrt in izdelava sta pa moje delo. Sem šel pa malo pošpegat v Lesnino. Sam ta je malo višja, ker sem povečal predale, pa iz močnejšega materiala je.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?