|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cista na jajčniku
10.1.2008 13:47:46   
Anonimen
Zanima me ali je mogoče katera imela težave z cisto na jajčnikih..in kako je z zanositvijo pri tem?!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.1.2008 0:22:10 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me
10.1.2008 13:49:10   
viv_
Ja, imela sem cisto. Počila je enkrat sama od sebe. Zanosila sem 2x brez kakršnihkoli težav.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me
10.1.2008 13:50:17   
Anonimen
Hvala...sem se bala da mogoče nebi mogla zanosituser posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me
10.1.2008 13:55:05   
OliveOyl
Jaz jih imam zdaj po drugem porodu-vodne,me tam po ovulaciji zaboli trebuh
in se vlije voda,to ene dva dni traje pol je pa uredu.Ne vem zakaj pride do tega,upam,da bom lahko zanosila.
V tretje gre rado,enkrat...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanima me
10.1.2008 13:59:31   
Anonimen
Pozdravljena.

Jaz sem po nosečnosti imela cisto na jajčniku(vsaj tako so rekli zdravniki), in ko sem bila v bolnišnici zaradi drugih ginekoloških težav(rjav izcedek, bolečine), je počila sama od sebe. Močno sem zakrvavela v trenutku, kos em vstajala iz postelje(krvavitev so zaustavili z injekcijami), kasneje pa so na UZ podali sum na razpok ciste, ker je bil levi jajčnik grde oblike z veliko proste tekočine, ki se je kasneje absorbirala. še danes nevem točno, ali sem cisto imela. Če sem jo imela že pred nosešnostjo, ni vplivala na zanositev, in nihče je ni videl na UZ pred razpokom.

Če se trudiš zanositi- vso srečo.user posted image

aspirinčica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanima me
10.1.2008 19:41:53   
lejla007
mamajetu - odvisno je od vrste ciste, ki jo imaš... Jaz imam ciste na obeh jajčnikih in sicer čokoladne ciste (ne vodne). In te ne izginejo, ampak jih je potrebno z operacijo odstraniti. To so mi naredili, ampak so se ponovile in sem zdaj zato v 1. IVF postopku... Je pa kljub cistam možnost, da zanosiš, ampak v mojem primeru zelo majhna user posted image

Želim ti, da boš čimprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanima me
10.1.2008 21:45:16   
lara light
Se pridružujem odgovoru lejle. Le da mislim, da imam jaz poleg čokoladnih tudi vodne. Lani je bila ena 5 cm in je po 2 msecih izginila. Sedaj imam pa ravno od danes spet potrjeno eno čez 4cm (endometr)user posted image

OliveOyl, kako to misliš se ti vlije voda? Čutiš zares kako teče? Ker meni se je 2x to zgodilo in sem vprašala G, a me je samo čudno gledala. Hvala za odgovor.

mamajetu, upam, da ti kmalu rata, veliko žensk ima ciste in endometriozo, ki jo odkrijejo šele, ko ima carski, torej zanosijo po naravni poti. Srečno!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanima me
11.1.2008 10:35:01   
AylenSi
Mene pa zanima kaj je to s temi cistami ... Meni je tudi rekla ginekologinja, da imam neko cisto v desnem jajčniku, ampak da ne bi smelo biti problemov z zanositvijo. Da baje bi lahko imela probleme, ko bi bila starejša, ne pa sedaj (27 let).  Imam pa pogoste bolečine v desnem jajčniku. Recimo, kot bi bila prehlajena v jajčnik (vem, da se smešno sliši, ampak občutek je isti). Včasih, ko grem na stranišče, se prav moram prijet za predel, kjer je jačnik, sicer imam občutek, kot bi mi jajčnik hotel počit (samo občutek je tak). Enako, če kdaj močno kašljam, ali pa če se napenjam ... Ta občutek ni vedno, je pa razmeroma pogost.

Je ta bolečina povezana s cisto? Ker nekje drugje sem prebrala, da nekatere punce povezujejo to bolečino z ovulacijo.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanima me
11.1.2008 15:31:49   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Se pridružujem odgovoru lejle. Le da mislim, da imam jaz poleg čokoladnih tudi vodne. Lani je bila ena 5 cm in je po 2 msecih izginila. Sedaj imam pa ravno od danes spet potrjeno eno čez 4cm (endometr)user posted image

OliveOyl, kako to misliš se ti vlije voda? Čutiš zares kako teče? Ker meni se je 2x to zgodilo in sem vprašala G, a me je samo čudno gledala. Hvala za odgovor.

mamajetu, upam, da ti kmalu rata, veliko žensk ima ciste in endometriozo, ki jo odkrijejo šele, ko ima carski, torej zanosijo po naravni poti. Srečno!



Noče ti poslati ZS-ja.Ja dobesedno se mi vlije voda,če ne bi imela vložka bi mi pršlo na kavbojke.user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanima me
11.1.2008 16:14:26   
lara light
Ja, meni tudi, prav vse mokro, prozrno kot voda. Že 2x se mi je zgodilo! Thx za odgovor! Vse dobro ti želim!

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanima me
12.1.2008 13:13:42   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Ja, meni tudi, prav vse mokro, prozrno kot voda. Že 2x se mi je zgodilo! Thx za odgovor! Vse dobro ti želim!



Enako.user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?