|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 20:27:51   
mamči
Ali ima katera podatke za Mb ? Mi smo danes dobili odločbo, nikjer pa ne najdem kakšnih bolj novih cenikov za Maribor ?
Koliko približno plačujete za peti plačilni razred za 2. starostno obdobje ? Mi smo padli iz četrtega v peti plačilni razred pa me že malo panika grabi, koliko več bo treba plačat user posted image .

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 20:31:51   
Eca
Jaz še nisem zasledila novih cen. Lani so bile objavljene šele marca in sicer na straneh od občine. Dokler pa ni novih cen veljajo lanske, samo plačilni razred pogledaš drugi. Še en link za cenik:
http://vrtec-pobrezje.homelinux.net/index.php?id=55



_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 20:47:37   
mamči
Hvala Eca.
Krute cene, pa še podražitve niso vračunane user posted image .
Kako je pa s tem  da naj bi jeseni v primeru, da imaš dva otroka v vrtcu, bilo za enega brezplačno ?

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 21:03:40   
Eca
To žal ne bi vedela. Sicer se govori, da bi naj za tavečjega otroka bilo brezplačno, za tamlajšega pa plačaš po plačilnem razredu. Itak da je za tamanjšega več (če je v jaslicah). Neke uradne informacije pa še nisem zasledila. Upam, pa da bo vsaj eden imel zastonj vrtec, ker imamo mi tudi dva lumpa in se bom kar konkretno olajšala za 2 otroka (tamali bo v jaslicahuser posted image ).

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 21:07:00   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Eca
se bom kar konkretno olajšala za 2 otroka (tamali bo v jaslicahuser posted image ).

Eca



Hvala ti za info. Res konkretno nas udrihajo po žepih user posted image . Že če seštejaš samo oskrbnino za dva, se ti zrola user posted image . Kje je še pol obutev, obleka, hrana, položnice.... Mi bi še imeli kakega user posted image , samo res nimam jajc, ker zgleda, da bo še slabše stanje user posted image .




(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 21:07:51   
Eca
Ja, hvala enakouser posted image .

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 21:32:56   
*bubi*
Po tem predlogu zakona je tako, da bo mlajši otrok imel zastonj, starejši pa plača tako kot do zdaj (torej verjetno tudi 1 razred manj kot padete po dohodkih). Kar je velika razlika ravno pri tistih, ki imate enega v vrtcu in enega v jaslih.

Če bo začelo veljat, pa ne vem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene vrtcev v Mb
1.2.2008 23:18:00   
gapimasa
S 1.sep. začne veljati, da ima drugi otrok vrtec zastonj, če oba obiskujeta vrtec. 100%!!! Delam v šolstvu.
Je pa finta v tem, da bodo po vsej verjetnosti vse občine cene fullll dvignile. LJ je že začela. Do sedaj smo lahko dvignili le za neki procent (ne vem točno- pozabila na porodniški), sedaj pa te omejitve več ni.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene vrtcev v Mb
2.2.2008 8:47:00   
frutka_
Jaz sem iz 5. odletela v 6.plačilni razreduser posted image .
Nekaj me zanima.
Ko rodiš drugega otroka moraš oddati kakšno vlogo za znižano plačilo? Se to kaj potem odšteje ali se odšteje šele potem ,ko sta v vrtcu oba?!
Julija pričakujemo drugega pikeca pa ne vem ali lahko ponovno vložim vlogo za znižano plačilo.

Hvala!

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene vrtcev v Mb
2.2.2008 9:46:14   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Jaz sem iz 5. odletela v 6.plačilni razreduser posted image .
Nekaj me zanima.
Ko rodiš drugega otroka moraš oddati kakšno vlogo za znižano plačilo? Se to kaj potem odšteje ali se odšteje šele potem ,ko sta v vrtcu oba?!
Julija pričakujemo drugega pikeca pa ne vem ali lahko ponovno vložim vlogo za znižano plačilo.

Hvala!


Takoj, ko boš imela rojstni list, ga nesi v vaš vrtec in običajno oni uredijo dalje. Vsaj mi (vrtec Otona Župančiča MB) imamo tako urejeno. Kolegici so v enem mesecu poslali novo odločbo. Odvisno kako se zatakne na občini. sicer pa mi še za letos nismo dobili odločbe user posted image user posted image user posted image

LP, MOjca

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene vrtcev v Mb
2.2.2008 19:58:23   
frutka_
Hvalauser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene vrtcev v Mb
7.2.2008 13:20:49   
*bubi*
Ja, seveda, takoj uredi. Ko vas bo več, bo dohodek na družinskega člana nižji in boste verjetno šli kak razred navzgor user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene vrtcev v Mb
10.2.2008 12:04:13   
ježek
Starši morajo kakršnokoli spremebo, ki bi vplivala na višino plačila ali spremembo naslova, javiti v vrtec. Bodisi, da kdo izmed staršev ostane brez službe, bodisi, da se spremeni število družinskih članov ali pa kdo dobi službo, ki je prej ni imel. Ko se rodi nov član, se prinese v vrtec rojstni list in občina izda novo odloćbo. Kot je bilo že povedano, zmanjša se bruto dohodek na družinskega člana in to ponavadi pomeni nižjo ceno vrtca. Predvideno bo od 1.9. v primeru, ko sta oba otroka v vrtcu, prvi imel vrtec zastonj in to bo vsaj nekoliko izboljšalo gmotni položaj družine. Čeprav sem mnenja, da bi to bilo lahko v vsakem primeru dveh ali več otrok in naj ne bi bil pogoj, da sta oba v vrtcu.user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene vrtcev v Mb
10.2.2008 12:09:45   
frutka_
Hvala šefica!user posted image

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?