|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvo kolo
4.2.2008 9:03:42   
tinkatonka
Kdaj se otroci začnejo vozit s kolesom (s koleščki seveda)??

Kaj moram biti pri nakupu pozorna???

Kje imajo največjo izbiro otroških koles??

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvo kolo
4.2.2008 9:06:48   
lex
Midva sva mu ga kupila sedaj za 3 rojstni dan. kupila sva ga v specializirani trgovini s kolesi, ker nama tisti v Hervisu niso zgledali preveč kvalitetni. Imel ga bo lahko cca 3 leta, ker je malo večje. Je schwinnovo, pa sma ga zraven peljala in si ga je sam izbral. tudi tip, ki ima to trgovino ima 3 leta staro punčko in nama ga je priporočil. Pa tudi njegova (tako kot naš) še ni pogruntala kako se goni.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvo kolo
4.2.2008 9:47:16   
skuštrana
Naša je prvo kolo imela nekje pri 2 ltih, je pa bilo to eno staro kolo, ki se je na vsakem ovinku prevrnilouser posted image
Potem sva ji pri 2,5 letih kupila schwinovo in je super. Se ne more primerjat. Sedaj je stara 3 leta in ko se vreme malo izboljša jo nameravava učit brez koleščkov, ker s koleščki že preveč obvlada in preveč dirka, potem pa je kje v ovinku ali na kakšni neravnini kar problem, so koleščki bolj v minus kot v plususer posted image
Je že res, da je kolo malo dražje, ampak pri nas ga bo imel že ta drugi otrok...In jaz se ga itak kupila preko bolhe za 20 evrov...( al za 30, ne vem več točnouser posted image )user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvo kolo
4.2.2008 9:52:28   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=886758&mpage=1&key=kolo&#886779


(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvo kolo
4.2.2008 9:58:19   
Maxica
Naš ga je dobil za drugi rojstni dan in takrat nekak se je začel voziti z njim.
user posted image
Ima pa takega, sam mislim, da ima naš 12 col, ta na sliki pa 16.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvo kolo
4.2.2008 10:44:14   
af8
mi smo imeli tud schwinovega tigra, ampak če bi se še enkrat odločala, bi se odločila za tegale,

user posted image

ker otrok ogromno pridobi na ravnotežju in zelo hitro spelje brez pomožnih kolesc.Naš pa je tako norel, da ga je kar zanašalo, ni pa hotel bit brez kolesc, ker se ni počutil varno.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvo kolo
4.2.2008 11:05:20   
Nika v službi
No, mi imamo rdečo izpeljanko oz. stari model, ker je bil kupljen že pred časom.

user posted image

Nika ga ima zelo rada, res pomaga pri ravnotežju, čeprav ga večina še zelo začudeno gleda, ko vidi našo na njem.user posted image  Češ, kakšno hecno kolo, le kje ima pedala?!

(odgovor članu af8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvo kolo
4.2.2008 11:27:35   
nuala
Jaz sem Gilu kupila poceni kolo v Merkatorju enkrat na akciji, ko je bil star malo več kot 2 leti. Takoj se je začel z njim vozit. Sicer ni bilo zelo kvalitetno, bilo pa je lahko in skupaj sta preživela veliko časa.
Pri 3,5 letih sem mu kupila malo večje, težje. Brez koleščkov se je naučil vozit pri cca 4,5 - tih. Imel ga bo verjetno tam do 7. 8. leta.

Merkatorjevo kolo je podedoval Jakob, ki ga je pa kolo začelo zanimat šele malo pred 3 RD. Dobil je sicer še eno rabljeno otroško kolo, podobno BMX-u. Vendar ima raje Merkatorjevega. Je bistveno lažji in manj neroden.

Jaz bi se sigurno še enkrat odločila za takega, čim lažjega, pa poceni.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvo kolo
4.2.2008 11:41:07   
tinkatonka
kupila sva ga v specializirani trgovini s kolesi, ker nama tisti v Hervisu niso zgledali preveč kvalitetni.


Kje v Lj pa imamo kakšno tako trgovino? Sem čist "bosa" kar se tega tiče. user posted image

Prvič tudi slišim za to firmo schwinn user posted image  Predvidevam, da je dobra firma. Ma raje dam za kolo več denarja, kot da mu kupim kakšen akumulatorksi avto ali motor.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvo kolo
4.2.2008 13:19:05   
al1*
Ja, Schwinovi so res ok. Naš tamali ima sedaj (pri petih) Schwinovo 20 colsko in smo zelo zadovoljni.
Naš je s koleščki začel voziti nekje med 2. in 3. rojstnim dnevom, ko je bil pa 3,5 pa brez pomožnih.
Po mojem je najbolje vzet otroka zraven, ko greš kupit kolo, da ga preizkusi.


_____________________________

lp


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvo kolo
4.2.2008 13:38:35   
sayuri
ZA 3. rojstni dan je dobil prvo kolo. Ima Schwinn Tiger in je zelo dober. Samo naš ta mal tako hitro raste, da bog ve, če ne bo letos že premajhen user posted image
TAkole izgleda:
user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvo kolo
4.2.2008 13:50:32   
frutka_
Veliko izbiro je imel Hervis. Na pomlad itak dobijo polno novih modelov. Tudi trgovine z otr. opremo imajo kolesa. Recimo BC ima kolesa Kettler.
Mi smo malemu kupili tapravo kolo pri dobih 2-eh letih, ker je pravi freak na kolo. Ima pa Scirocco kolo iz Hervisa za 45eur.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvo kolo
4.2.2008 14:13:45   
polona2
Hani smo za 3. rojstni dan kupili 14-colski Schwinn Tigress, ker je bil 12-colski premajhen, oz. je bila na njem vsa sključena. Komaj čakam na pomlad, da kolo zopet postane aktualno, nekateri Hanini sovrtičkarji že obvladajo vožnjo brez pomožnih kolesc, Hana pa je še"miles away" od tega...Vse ob svojem času...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvo kolo
4.2.2008 23:37:28   
pravljica
jaz močno upam, da mu bo do pomladi tale "prav" (http://www.trgoavto.si/index.php?page=katalog&item=102&grp=kawasaki&sklop=4 ) ...jeseni je bil naš škratek še premajhen, čerav bi bila starost že ok user posted image

user posted image

...ali pa tale z ebaya mi je tudi zakon user posted image

user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvo kolo
5.2.2008 12:33:20   
mayci
Naš je dobil malo pred drugim letom tricikel od Kettlerja, pa se ni hotel peljat, poganjat se ni znal, da pa bi ga mi porivali, mu je bilo pa dolgočasno.
Tako smo ga po nekaj mesecih prodali in mu kupili lesenega poganjalca (kot "like a bike", ne znam slikce prlimatuser posted image ), v Muellerju. Ta je pa zakon!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvo kolo
5.2.2008 12:39:24   
Jančika_
Mi smo dobli od moževe sodelavke rabljen BMX; voziti se je začel pri dveh letih in pol in mu je pri treh letih in pol še več kot prav in mu super služi. Če bi kupovala, bi kupila Schwinnovega Tigra. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prvo kolo
5.2.2008 21:37:37   
A.J.
Mi smo imeli najprej eno poceni kolo, pa se je na vsakem ovinku prevrnil. Pomožna koleščka so bila izjemno zanič Pol smo pa obema kupili tole
user posted image
Eden ima modrega, eden pa rdečega. In je res super kvalitetno.
Imajo tudi za punčke take z rožicami. Lahko pogledaš na www.orbea.si
Lp
A.J.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvo kolo
26.2.2008 9:51:05   
haski
A slučajno kdo prodaja schwinnovo 12 colsko kolo Tigress? Tud mi bi namreč radi našo 2,5 letnico naučili kolo vozit. Ker pa so nova kolesa tko draga, se najprej zanimamo za kakšno rabljeno. Torej? Čakam na vaše odgovore. Lp, Petra

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!