|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 12:30:00   
tomca
A je danes nekje v Kranju  cirkus,  in če je kje je? A mam jaz napačno informacijo? Hvala za odgovore.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 12:32:59   
Miškolin
danes se začne - mislim da ob 18.00 prva predstava. Najbrž bo kak teden ali 14 dni postavljen. ob katerih urah so prdstave ne vem, stoji pa pri Supernovi  - naprej od Bufa.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 12:35:25   
tomca
Mogoče veš kateri cirkus je to? Pa še to Supernova je tam kjer je Miler. A mam prav?
Drugače pa hvala za hiter odgovor.

(odgovor članu Miškolin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 13:02:34   
pety78
A mislite, da je že cirkus primeren za 2,5 letnega otroka?

_____________________________



(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 13:15:58   
viv_
Mislim, da je do 20.4.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 13:31:02   
Nea_teja_
Če je isti kot je bil zadnjič v Postojni je čisto brez veze karta za prvo vrsto stane 17€ pol pa navzdol mislim da do 14€ ampak je res kr neki.Mi je bilo žal denarja drugič gremo samo še ko bo Moira Orfei tistemu se pa res lahko reče cirkus .Ta pa ima celih 6 nastopajočih in nekaj malega živali.

< Sporočilo je popravil Nea_teja_ -- 16.4.2008 13:32:03 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 13:35:10   
viv_
Neki Italijanski je... Se ne spomem kaj. Grem gledat po netu...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 13:46:02   
Mišni
A da se že začne? Ker prej sem se peljala mimo (in ja, je to tam, kjer je Müller), je bilo še vse več ali manj v suovem lesu.

Pa meni je ful grozno tiste begi živalce tam gledat. Midva sva enkrat z otrokom bila, pred parimi leti, in mi je bilo ful bedno vse skupaj. Takrat so bili v ene lutke oblečeni, z enimi belimi barvami po obrazu namalani, d aje bilo mene prav strah.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 14:12:56   
Anonimen
Ja danes se začne-karta je 7 evrov.Nahaja se pa v bližini supernove.

040 649 000-evo telefonske če katero zanima.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 15:02:01   
mojgal
Ko že govorite o tem cirkusu kakšne živali pa imajo ker men se ne ljubi gledat samo klovne in akrobate tudi za otroku hitro dolg cajt rata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 15:59:58   
katjes
Cirkus se imenuje Apollo! Danes je premiera, od jutri naprej pa predstave ob 16.30 in 18.30h. Cirkus je ogrevan. To sem prebrala na plakatu. Pa tudi mene zanima, kakšen cirkus je to (živali, klovni, vrvohodci...)?
Aja, karte pa se lahko kupijože od 14.h dalje!


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 16:09:14   
Jessy
Cirkus ima nekaj malega od živali. Najvišji predstavnik živalstva je novofundlanec, ki nastopa v točki s klovnom. Za otroke je bilo izredno zanimivo. Od živali so še štirje pekinčani, ki nimajo kake posebne vloge. Potem so tu še golobi, ki se vrtijo na nekih železnih lojtrcah. Za konec so iz skrinje vzeli še nekaj pitonov in jih položili na tla. Najdaljši je imel okrog 4 m.
Drugače pa predvsem nastopajo ženske, ki se povzpnejo na vrv nekam v višave in se potem vrtijo na tak in drugačen način - za otroke nič zanimivega. Od moških je bil žongler, ki je imel kar zahtevne točke, a za otroke spet nič kaj zanimivega. Moški predstavnik je bil tudi klovn ter proti koncu še en, ki je lovil ravnotežje na premikajočih se tleh, narejenih iz več valjev.
Še najbolj je bil zanimiv klovn, ki se je pojavil vsake toliko časa.

Skrajšano: PREMALO ZA TOLIKO DENARJA. Za odrasle je bila v 1. sektorju karta 13 €. V areni je 17€, v drugem sektorju pa mislim da 10€. Za otroke (od 3. leta do ne vem več kerga leta) pa 3 € manj kot za odrasle.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 16.4.2008 16:10:32 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 16:30:10   
total
Jaz upam,da bo v Slo prišel cirkus Mojre O fero italjanski cirkus,midva sva ga šla gledat ko sm bla noseča,to pa je res lepo,ogromno živali,res prava predstava...upam da pride še kdaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 17:17:30   
Rubin.
Za Maribor pa sem tole prebrala user posted image :

cirkus 

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kranjčanke -cirkus
16.4.2008 21:37:10   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

A mislite, da je že cirkus primeren za 2,5 letnega otroka?


Mi bomo našo Julijo peljali v Cirkus in stara je ravno 2,5.user posted image


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 10:14:58   
tomca
No mi smo včeraj šli,  tistim ki mislite it povem, da je  brez veze. Točno tako kot je povedala jessy. Definitivno so karte  predrage. Če ste se odločili da vseeno greste svetujem, da kupite najcenejše karte,  ker je itak cirkus prazen in se vsedete kamor čte.  Tiste, ki mislite it z 2 leti starin otrokom odsvetujem. Moja je stara 4 pa ji je bilo prvo uro všeč, drugo uro  pa se je dolgočasila. 

 

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 12:31:46   
Nea_teja_
Sej sem vam že jest včeri povedala da je brez veze in škoda dnarja

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 12:39:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mojgal

Ko že govorite o tem cirkusu kakšne živali pa imajo ker men se ne ljubi gledat samo klovne in akrobate tudi za otroku hitro dolg cajt rata.


Evo, a si prebrala, novofundladca.user posted image

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 12:45:24   
Pobalami
Ta v Postojni je bil Dunajski cirkus.

Od živali so imeli 2 lami, 3 ponije in dva konja. Zadnji dan so imeli zunaj še 2 kameli. Jaz mojega 2,5 letnika nisem peljala, ker ne vem koliko časa bi mu bilo zanimivo. Mi smo jih samo od zunaj gledali.

Nea-teja ali so kamele tud nastopale?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 13:18:40   
Anonimen
Cirkus, fuj in fej, sámo mučenje živali user posted image
Pardon, če smetim temo in motim razpoloženje, ampak jaz bi to prepovedala.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kranjčanke -cirkus
17.4.2008 13:21:47   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: mojgal

Ko že govorite o tem cirkusu kakšne živali pa imajo ker men se ne ljubi gledat samo klovne in akrobate tudi za otroku hitro dolg cajt rata.


Evo, a si prebrala, novofundladca.user posted image



Tega imamo pa doma. user posted image A pridete v cirkus? user posted image

_____________________________



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kranjčanke -cirkus
18.4.2008 10:07:02   
Anonimen
Evo,moj je včeraj peljal ta velko.Njej je blo všeč,moj pa prav da je to en šit,da to sploh ni cirkususer posted image No važno da je bla tamala navdušena,čeprav je na koncu  že težila da je zaspanauser posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (18%)

od 100 do 250 eur (18%)

od 250 do 500 eur (18%)

več kot 500 eur (45%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!