|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naročilo pri www.o-baby.de
13.5.2008 19:10:48   
cvetka13
ZA  ZmajTolovaj:

Vceraj sem tudi sama pri www.o-baby.de narocila avtosecez in ze vceraj nakazala denar. Mi prosim zaupas, koliko dni je trajalo, da so ga odposlali oz. da si naroceno blago v tej spletni trgovini prejela. NAjlepsa hvala za odg.

PS. Me je blo kar mal strah narocit....saj se nikoli nisem in mi je slab filing kar tako denar vnaprej nakazovat. Tolazi me tvoja dobra izkusnja z njimi.

LP

< Sporočilo je popravil shorty -- 20.5.2008 8:32:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZA ZmajTolovaj:
13.5.2008 23:18:38   
ZmajTolovaj
Živijo, sem hotela odgovorit na ZS, pa bo mogoče tudi katero drugo zanimalo:
takole, sem šla pogledat datume - dobila sem v manj kot tednu dni. Ko prejmejo nakazilo, ti pošljejo mail in potrdijo, zraven pa je tudi povezava na stran, kjer lahko spremljaš potovanje svoje pošiljke. user posted image
Kar brez skrbi bodi, mislim, da ne more bit nič narobe. Je pa včasih res neprijeten občutek takole nakazovat, je le veliko denarja, ja.
LP


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 13.5.2008 23:21:19 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZA ZmajTolovaj:
14.5.2008 8:24:07   
cvetka13
kaj pa ce meob dostavi ni doma-saj je tam napisan tuj dostavljalec??

hvala za odg.!



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZA ZmajTolovaj:
14.5.2008 8:31:59   
ZmajTolovaj
Mi smo bili tudi takrat na dopustu, ker so bili ravno prvomajski prazniki. Dostava (vsaj pri meni, pa mislim da je vedno tako) je šla prek GLS, global logistic system, ki ima skladišče na Celovški v LJ. Mene je njihov dostavljalec poklical, ko me ni bilo doma, pa mi je potem pustil obvestilo v nabiralniku (isto kot pri npr PTT, če te ni doma). Ampak smo se potem nazaj grede z dopusta kar tam ustavili in pobrali paket, čeprav nisem imela s sabo potrdila, bili so izjemno prijazni, ko sem razložila, da bi morala domov in potem nazaj v LJ, tako mi je pa sproti. Fajn je, da veš vsaj št. paketa, to jim olajša delo pri iskanju tvoje pošiljke, ker tist je res veliko skladišče. Mislim, da imajo tvoj paket enih 10 dni tam, potem pa ga vrnejo pošiljatelju, če ne prideš iskat.
Če te ne bo doma in ti je skladišče daleč, predlagam, da se s kakšnim sosedom zmeniš, da prevzame namesto tebe, če je možno.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZA ZmajTolovaj:
14.5.2008 20:58:33   
cvetka13
user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZA ZmajTolovaj:
16.5.2008 21:16:29   
cvetka13
Denar sem ankazala v ponedeljek pozno popoldne, pa so mi na banki rekli, da bo na racunu e-trgovine  naslednji dan. Danes s evedno nisem dobila od njih, da so prejeli placili in odposlali avtosedez.  HMMMMM??!!!

V ponedeljek je pa po moje zadnji cas, da se nekaj zgodi s tem. Ce se ne bo, kaj lahko naredim??? KDorkoli???

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZA ZmajTolovaj:
16.5.2008 21:33:55   
Anonimen
Kakšen mail jim lahko pošlješ, pa vprašaš? Al ne? user posted image

(odgovor članu cvetka13)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZA ZmajTolovaj:
17.5.2008 11:08:47   
ZmajTolovaj
Si nakazala na bančnem okencu ali prek klika? Potrdilo imaš v vsakem primeru shranjeno, ne? Jaz ti svetujem, da
- preveri potrdilo, da so prave cifre vnesene, npr. TRR od trgovine, IBAN, BIC (no če te niso prave, ponavadi nakazilo ne gre skoz)
- preveri, ali si se mogoče zmotila pri vnosu svojega e-naslova, pa ti oni ne morejo poslat maila
- če do ponedeljka ne bo nič, jim pošlji mail (info@comstamini.de)
- v skrajnem primeru pojdi na banko in naj tam poizvejo, kje se je zataknilo.

Predvsem pa poskusi ohranit mirne živce, mislim, da se bo vse lepo izteklo. user posted image Včasih zgleda ne gre vse gladko, mislim da je tudi trgovcu v interesu, da pusti dober vtis, tako da napeli te že ne bojo. Poročaj, kako gre!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZA ZmajTolovaj:
19.5.2008 21:22:04   
cvetka13
Danes sem se namenila, da posljem  msg in poizvem kje se je zataknil moj paket.

In glejga zlomka. KO s evrneva z malim  iz sprehoda me caka za vrati zataknjen listek od GLS (dostavljalec), da me ni  bilo doma, ko so pripeljali paket. Poklicem  na GLS v Sentvid in se dogovorim, da dostavo ju3 ponovijo.

Vse je kul, avtosedez dobim ju3, le iz 0-baby.de  mi niso sporocili,d a so ga ze odposlali. user posted image


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZA ZmajTolovaj:
19.5.2008 21:34:31   
ZmajTolovaj
No, hvalabogu, da se je dobro izšlo! Me je že kr mal skrbelo ... user posted image
Jah, kaj češ, včasih se tud kak mail zgubi, mimogrede pa še par živčkov, ampak na koncu - alles gut. Super in upam, da boste zadovoljni s kupljenim!
lp


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 13:30:39   
cvetka13
avtosedez Romer king plus doma!! Prave barve in vse dobro!  Krst e-nakupov opravljen (to je bil 1. nakup v tujini), še s ebom posluzila tega- mimogrede prisparas.

Primer:  pri nas je tak sedez 240e,  na www.o-baby.de pa je bil 174e plus 9,5e postnine. Pripeljejo na dom.

Se vedno se splaca, sem prisparala za vozicek marelo za na morje in na ljubljansko trolo- cakam na postaji in kot nalasc mimo pridejo sami stari busi, na katerga se sploh ne morem spravit s trikolesnikom-ta mi sicer odlocno sluzi. PA recmo, da se na bus s pomocjo prijaznih sopotnikov se nekako spravim, glejga zlomka: pri zadnjih vratih ne gre dol, saj je na stopnicah vmesna precka!!!!user posted image

NOvi siemens vlaki....super: na vlak ze gre,a potem z normalnim otroskim vozickom ne mores peljati po sredini mimo sedezev v vagonu . user posted image Otroka moras v narocje, poln vlak, otrok utrujen in joka, z eno roka pa pol nekako sestaviti voz in ga stlaciti ned 4 sedeze-ce je prostor.

Ima kdo se take izkusnje??

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 13:46:17   
piko12
kako pa si plačala? jaz tud še nisem tako nič kupila, pa bi tud avtosedež. A s paypalom al gre tud klik?

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 16:39:13   
cvetka13
lahko reko kreditbemastercard. vise. aLi pa preko položnice na bsnki-ti posljejo Iban, .... tako sem jaz. Ne zaupam dajati st. kreditnih kartic.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 16:48:23   
ZmajTolovaj
kako pa si plačala? jaz tud še nisem tako nič kupila, pa bi tud avtosedež. A s paypalom al gre tud klik?

Jaz sem prek klika nakazala, BP. user posted image user posted image
Ja, super so tele spletne zadeve, ker lahko od doma vse prečekiraš in se ti ni treba jajcat po trgovinah, pa večkrat je kaj precej cenejšega za dobit. Jaz sem tudi Romerjev sedež kupila, v BC je 340-350 eur, v tej trgovini 289+poštnina, se pravi 300. Dosti ceneje, ne.
Drugač pa, jaz dosti po netu kupujem, tudi iz tujine, pa tudi včasih malo cvikam pri nakazilih, ampak so zdaj vse OK, še nimam slabe izkušnje (in upam, da je tudi ne bo). Pri naših trgovinah itak vedno zberem plačilo po povzetju, če se da.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 21:35:14   
piko12
Uspela sem naročit in plačat avtosedež in dežno prevlako za buggsterja!user posted image  zdaj pa čičam in čakam.user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZA ZmajTolovaj:
20.5.2008 21:59:29   
tinaaja
ZT - pa jaz bi morala pobirat % za vsako narocilo iz o-baby user posted image user posted image user posted image sem dobro varianto nasla vidim user posted image no me veseli, da koristi puncam!

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZA ZmajTolovaj:
21.5.2008 0:28:02   
ZmajTolovaj
pa jaz bi morala pobirat % za vsako narocilo iz o-baby

Ja, zdej bi se ti pa res že splačalo! user posted image Razmisli! user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZA ZmajTolovaj:
24.5.2008 17:25:38   
Adelina
Pa dobro no. A sem res sam jaz tolk zabita, da ne znam naročit prek e-baya. Oz. naročila bi že, sam mi noben prodajalec ne pošlje št. faxa, kamor naj bi poslala potrdilo o plačilu. A ve kaj pošljete to potrdilo al sam naročite in plačate, pol pa čakate?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZA ZmajTolovaj:
24.5.2008 21:11:07   
ZmajTolovaj
Mislim, da ti ni treba potrdila pošiljat, to sam ti mej, če bi se kje zataknilo; prodajalec itak vidi na računu tvoje nakazilo in to je to. Vsaj kokr se spomnim. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZA ZmajTolovaj:
30.11.2009 10:15:36   
kallia
Da malo potegnem temo iz naftalina user posted image

Prijateljica bi rada preko spletne strani 'o baby de' naročila jane slalom pro voziček, saj pride veliko ceneje kot pri nas. Predvsem jo skrbi kako bo reševala reklamacijo, če se kaj na vozičku pokvari, zlomi. Saj lepo bi bilo da se ne bi nič pokvarilo, pa vendar.
Malo razmišlja tudi, da bi preko te spletne strani naročila le košaro in zimsko vrečo, voziček pa kupila pri nas, ravno zaradi morebitnih reklamacij.

Kaj mi svetujete? Kakšne imate kaj izkušnje?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZA ZmajTolovaj:
2.12.2009 12:41:53   
kallia
Kaj mi res nobena ne more pomagati s svojimi izkušnjami user posted image
Kaj pa naročila vozičkov preko drugih spletnih strani, kako ste reševali reklamacije če je bilo potrebno?

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZA ZmajTolovaj:
2.12.2009 13:54:16   
tinaaja
Reklamacije pomenijo, da psoljes vozicek nazaj gor in oni napako odpravijo. Se moras dilat glede potnih straskov oz jih nosis sam.
Osebno imam dobro izkusnje s pramworld iz UK, kjer so uredili zamenjavo ogrodja vozicka na njihove stroske. Me ja pa ornk zaskrbelo, ko se je nekaj pokvarilo, kako bomo to uredili in v tistem trenutku mi je bilo zal, da nisem kupila pri nas.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZA ZmajTolovaj:
2.12.2009 16:45:37   
ZmajTolovaj
tinaaja, koliko je poštnina iz pramworld? gledam eno vrečo za noge, ampak ne napiše zneska poštnine ..

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZA ZmajTolovaj:
6.12.2009 1:23:14   
nananaja
Kolegica je reklamacijo urejala tako, da je dala tu servisirat, pa preko meila uredila plačilo reklamacije.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZA ZmajTolovaj:
6.12.2009 7:53:39   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

tinaaja, koliko je poštnina iz pramworld? gledam eno vrečo za noge, ampak ne napiše zneska poštnine ..

36 funtovuser posted image  morda bi bilo za vreco kaj manj, za vozicek je bilo tok.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!