|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem noseča ali ne?
26.5.2008 23:03:16   
Anonimen
lep pozdrav vsem skupaj, imam eno prošnjo oz. prosila bi za nasvet vas mamice ali bodoče mamice...pred 4 dnevi mi morala dobiti user posted image pa je nisem, slucajno sem bila po prvem zaostanku narocena pri gin in mi je naredil ultrazvok, ki pa ni nic pokazal prav tako kri ne...mi je pa rekel da je mogoce se prezgodaj in da naj pocakam kak teden in nasredim domaci test...me pa ze en teden spika in imam bolece bradavice, mogoce so se mi prsi tudi malo povecale...ali menite da je mogoce da sem v fazi oploditve, ugnezdenja? kako to da se nic ni videlo? zelo si zelim user posted image   in drzim pesti da sem user posted image hvala za odg in lep vecer

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 28.5.2008 9:08:16 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sm nosecka lali ne???
26.5.2008 23:19:36   
Marogica
Punca, test naredi. Kako pa naj me vemo, če še tvoj ginekolog ne ve, ker ni mogel še nič zaslediti?user posted image

Tu si na starševskem forumu, ne pa na kakšnem forumu za jasnovidce.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sm nosecka lali ne???
26.5.2008 23:57:23   
thaila
zelo zlo grdo od tebe, da kaj takega napises, punca je vprasala za nasvet ne pa da se ji nekdo roga!! haloooo?!....mislim da lahko počakaš se par dni pa potem naredis test, nic ne skrbi, nekaterim se hormon izloča v manjsih kolicinah in ga se ni mogoce zaznati..drzim pesti zate
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Punca, test naredi. Kako pa naj me vemo, če še tvoj ginekolog ne ve, ker ni mogel še nič zaslediti?user posted image

Tu si na starševskem forumu, ne pa na kakšnem forumu za jasnovidce.


< Sporočilo je popravil thaila -- 26.5.2008 23:59:47 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 0:08:52   
*erika*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Punca, test naredi. Kako pa naj me vemo, če še tvoj ginekolog ne ve, ker ni mogel še nič zaslediti?user posted image

Tu si na starševskem forumu, ne pa na kakšnem forumu za jasnovidce.

to pa ni lepo od tebe,punco pac zanima kako in kaj je,vrjetno je prvic noseca,nima toliko izkusenj kot ti marogica!!!!
zakaj pa je forum da se vprasa ce kaj ne ves,pa sj ga ti ne financiras da bi lahko tako tezila.aja to ni starsevski forum to je za bodoce starse,ki pac nimajo izkusenj s nosecnostjo,za starse je forum dojencek pa se par drugih. anonimna thaila ti je lepo odgovorila.user posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 0:19:51   
*erika*
aja se to marogica ce ti vprasanje ni bilo na tvojem nivoju ali kakor koli ti zemisls da ga nisi mogla iz kart prebrat,pol raje ne odgovarjaj na vprasanja ki ti niso vsec ali karkoli ze da ti na pasejo.drugic raje ne pisi in punce morit

< Sporočilo je popravil *erika* -- 27.5.2008 0:20:04 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 0:22:10   
thaila
samo res, marogica, dovoj zalostno da si ze toliko stara pa da ne poznas empatije do socloveka!res bi bilo bolje da nekateri spolh ne bi odgovarjali na vprasanja foruma! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 6:31:00   
srki
Joj, punce. Marogica je povedala, kako je realno, kaj pa naj ji napiše? Ja, noseča si. Bi bilo potem boljše?

Saj če G ne ve, kako čmo me vedeti. Ne bi rekla, da še ni bila pri G. Pač, ob svojem času naredi test, pa boš videla.

(odgovor članu thaila)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 6:56:46   
jernejav
Vseeno Marogičin odgovor ni bil na mestu. Tudi jaz sem imela občutek da je ta forum odprt za to da lahko vprašamo za nasvete, pa če se nekaterim zdijo še tako banalna. Vse nimamo še izkušenj kako je ko si noseč in ko si želiš prvega otroka je lahko marsikateri znak za nas vprašanje...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 7:10:13   
Volga
Ne, nisi noseča.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 7:21:09   
pufka
Joj ženske kere mate vi!Punca si želi otroka in prosi za nasvet ve pa tak ko neke selje se obnašate!Zakaj so potem forumi?Za koruzo sjat?user posted image

Tebi anonimna pa držim pesti da bi ćimprej zanosila,morem pa povedat da sn jes naredla en test pa ni nič pokazal,ćez dva dni pa ponovila in je bil plusek,user posted image tak da ne obupaj.Na te čenče tu pa se ne zmeni kr se vedno kera zatežena najde tuuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 7:28:49   
puncica
Uporabi iskalnik, mogoče boš kaj našla, takih vprašanj kot ti sprašuješ je na tone in sigurno boš lahko iz vsega tega izluščila da nismo jasnovidke, pa če se še tako glupo sliši in kako naj vemo če si noseča če še tvoj ginekolog ne veuser posted image . Znaki so pa lahko zelo zavajujoči.

Počakaj nekaj dni, umiri se in naredi test, pa boš vidla pri čem si, predvsem pa NE PREHITEVAJ!


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pufka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 7:43:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne, nisi noseča.


Kako da niuser posted image  Saj jo bolijo bradavice, pa prsi, pa špikanje.....Ja Volga no, pa sej veš, da so to znaki nosečnosti.

Jaz se pa čisto podpišem pod marogico. Me tule nismo jasnovidne in ji na njeno vprašanje ne moremo dat takega odgovora, kot ga anonimna pričakuje. Če še G ni ničesar videl, kako naj potem meuser posted image

In draga *erika*, RR je starševski forum! Če bi bil to forum za bodoče starše, bi obstajala samo rubrika nosečnost.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 7:51:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne, nisi noseča.


Kako da niuser posted image  Saj jo bolijo bradavice, pa prsi, pa špikanje.....Ja Volga no, pa sej veš, da so to znaki nosečnosti.




Aja no, potem pa je. Mogoče. Ampak še vedno se mi bolj zdi, da ni.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:00:25   
Strawberrie Cherrie
Pljuni v roko in če bo pljunek tak zelen in masten, potem si noseča, drugače nisi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:05:02   
Anonimen
Znaki nosečnosti in prihajajoče menstruacije so tako podobni, da je iz tega zelo težko sklepat, sploh če še nisi bila noseča. Je pa definitivno dober znak, da nimaš menstruacije. user posted image Če ginekolog ni nič videl in če ti test še ni pokazal, počakaj nekaj dni, najboljše en teden (če boš zdržala) in ga ponovi. Sicer pa držim pesti zate. user posted image  

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:15:46   
Lepotica
Punce, malo preveč ste jo napadle. Pač je vprašala, če je še katera imela take znake in bila noseča. Sicer pa menim, da je najbolje, da narediš test, ki ti bo najbolj zanesljivo pokazal, če si noseča. Res je, da imaš take znake, ki bi lahko pomenili nosečnost. Upam, da se ti pokaže plusek!!!!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:35:28   
Marogica
Ne vem,  zakaj ve razumete moj odgovor kot napad...pa saj je tako vseeno. Punca je dobila odgovor, kot je treba. Test naj naredi.

PReberite si vaše odgovore, kar se "napada" tiče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:44:05   
*erika*
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Pljuni v roko in če bo pljunek tak zelen in masten, potem si noseča, drugače nisi.

ti pa mas bolne,svastauser posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:52:13   
srki
Čisto nobena je ni napadla, ampak samo dala realen odgovor.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:54:23   
Lepotica
Ajoj Strawberrie, tebi gre pa v življenju vse po maslu, da se tkole norce delaš, ne?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:56:39   
*erika*

IZVIRNO SPOROČILO: benika

In draga *erika*, RR je starševski forum! Če bi bil to forum za bodoče starše, bi obstajala samo rubrika nosečnost.

trenutno e na forumu nosecost,ki pa ni nujno da so vsi starsi!

pa se to,punca je uprasala ce pozna katera situacijo da je noseca,ker mora cakat teden dni da naredi test in jo pac zanima ce je moznost da bi bila nosecka,ni noben reku da ji povejte ce je ampak samo ce je moznist da je.

vidm pa da ste iste punce ki ste napadale brezveze tudi mene,tko da to ne morem vrjet kok mate casa prevec,da stalno punce ki kaj uprasajo napadate,ce se vam zdi vprasanje butasto ga raje preskocite ne pa punco tko morit!


< Sporočilo je popravil *erika* -- 27.5.2008 9:01:45 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 8:59:18   
Lepotica
Mogoče bi morala temo prestavit na zanositev

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 9:28:41   
srki
Erika, saj ji je že G odgovoril, da možno da je in da naj počaka.

Sta samo dve možnosti, je ali pa ni. Verjetno je pa veliko takih, ki so prehitro test delale in se je kasneje izkazalo, da je noseča.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 10:54:56   
Paštetka
Da ne bom nove teme odpirala...

Ker očitno je tu par jasnovidk. Daj Maroga, Volga, Rija etc. povejte mi a sem ali nisem noseča. Znakov ni, zaostaja mi pa že cca. 2 tedna user posted image . user posted image Samo sanjala pa tudi nič nisem, da bi bil še kakšen član na poti. Čudno mi je to zadnje. user posted image

Kaj mislite, a se splača kupiti test ali naj letim takoj h G. user posted image  Mah bom še malo počakala. Kakšni so že znaki? user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 27.5.2008 10:56:37 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sm nosecka lali ne???
27.5.2008 11:01:47   
simat
jaz se čist strinjam z marogico, ene na tem forumu imajo pa taka vprašanja da ne moreš verjet, da lahko ženska v 21. stoletju na Zahodu kaj tazga vpraša. user posted image   Pa ne mislim zdaj samo na to vprašanje ampak na splošno, lahko bi si marsikatera prej kaj prebrala pol pa bedarije spraševala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?