|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
9.5.2005 12:19:21   
anne
Ojla vsem skupaj!

Vzadnjič sem imela prvi pregled pri svoji g., pa sva se pogovarjali o kontracepciji, ki bi bila po porodu najbolj primerna. Poleg KT mi je ponudila tudi maternične vložke ali obročke ali kakor koli se jim že reče.

Pa me zanima , ali ima katera izkušnje z Mireno- hormonski matern. vložek, ki povzroči, da sploh nimaš perila.

Sama sem nekoliko skeptična kar se tega tiče, pa še nekaj čez 30.000 SiT je za plačati.

Če ga katera ima, mi lahko prosim pove, kako ga kaj prenaša?

Kakšno kontracepcijo pa imate kaj ve?

Hvala za vaša mnenja.

anne
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kontracepcija
9.5.2005 13:12:22   
miša1
Samo koledarček in post. ;)

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kontracepcija
9.5.2005 13:31:37   
ursk@
Jaz pa uporabljam oblize, ker baje nožnični vstavki (kakršnikoli) lahko povzročajo vnetja... Pa še zelo praktični so. Enkrat na teden zamenjej obliž in je to - to. Aja, pa potrebno jih je plačat 2.700 SIT vsaki mesec.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kontracepcija
9.5.2005 13:35:40   
Primoza
Moja je začela z kontracepcijskimi tabeltami "Yarina" in je zadovoljna, ker za sedaj (4 ciklusi) nimajo nikakršnih stranskih učinkov (teža ipd.). Se pa plača 2000 sit mesečno.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kontracepcija
9.5.2005 14:08:36   
Gina
Jaz jo imam (mireno), kaj te pa zanima? Meni je ok. Sploh ker KT ne prenašam, niti ničesar prav posebej hormonskega, kot so obliži. Sicer Mirena tudi ima majčken del hormonov, ki pa se izločajo samo lokalno v maternico in ne vplivajo na celo telo. Sicer sem imela fuuul močne M prej, pa tudi trajale so od 10-16 dni. Zdaj imam komaj malo krvavega izcedka, traja pa še vedno tako dolgo. Je pa vsak mesec manj, zdaj imam tako malo M, da bi komot skoz prišla z mini vložki. Edina neprijetna stran mirene je to, da mi tako dolgo packa (M namreč), vendar vsekakor nič dlje kot prej, ko so se mi po prvem porodu začele tako dolge M. Dobila sem pa šele četrto M, ker sem prej dojila, mireno imam pa 8 mesecev vstavljeno. Boli me nič, niti me ni, razen malo, ko vstavijo - tisti dan sem imela malo neprijeten občutek. M niso niti malo boleče, komaj vem, da jih imam. Tako, jaz sem z mireno zadovoljna. :)

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kontracepcija
9.5.2005 22:47:32   
iva01
Jaz sem tud full full zadovoljna z mireno, ne povzroča vnetja ker je obdana z hormoni se mi zdi, tist bakren maternični vložek pa rad povzroči vnetje ker je brez hormonov. menstruacija je čist minimalna, brez krčev in glavobolov, pa še zanesljivo je.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kontracepcija
9.5.2005 23:06:41   
Gina
Ivica, nekaj bi te vprašala ...koliko časa je tebi M packala (od vstavitve mirene), preden se je uredilo na normalo?

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kontracepcija
1.6.2005 17:34:43   
metuljček
Živjo!
sem še čisto nova na forumu pa upam da ne boste hude če se vam pridružim.:ups:
veste kaj me zanima kako imate kaj izkušnje s tem da ko prenehaš jemat KT kdaj zanosiš vem da je različno ampak me zanima še vaše izkušnje če jih ima katera.
Ker bom kmalu nehala jemati tableteke pa upam da bom kmalu :nosecka:.
Aja vem da imam malo smešen ime, a ne AVTO pa to ampak ni nič drugega potegnilo kot to, drugače mi je ime Polona.
LP

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kontracepcija
1.6.2005 17:54:54   
Gina
Živjo, avto. Najboljše, da napišeš to vprašanje kot novo temo, na zanositev, pa bo več ljudi bralo tvoj post. Tako preberemo le tisti, ki smo tu sodelovali in tisti, ki gledajo pod zadnja sporočila, drugi pa ne. Po moje lahko takoj zanosiš, vsaj tako so pisale. če pa ne moreš, pa ne bi mogla tudi če KT ne bi jemala.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kontracepcija
1.6.2005 19:04:31   
metuljček
hvala gina vseeno.
čao

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?