|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 11:26:01   
monja79
Pozdravljene!

Sicer se mi zdi, da je bilo o tem ze nekaj napisanega, samo sedaj ne najdem.

Imam sicer odlicno G, ki pa ima samo navaden UZ za preglede. Seveda je ta cisto dovolj, da :duda: pregleda in premeri. Ampak midva z mojim :love: bi si rada svojo :duda: ogledala tudi preko 3D UZ. Zanima me, kje opravljajo ta UZ in koliko stane? Do katerega tedna se dobro vidi ali pa ni omejitev? Nekateri zdravniki menda ta 3D UZ tudi posnamejo, kje? Vase izkusnje.

Torej zanima me vse o tem 3D UZ, da bi si tako bolj za svojo duso z :love: ogledala najino pikico se na drugacen nacin.

Ze v naprej hvala za odgovore.

LP, Monja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 13:45:56   
kati1
ojla

sicer ne vem od kod si ... ampak jaz sem naročena v Lj - Dravlje .... stane pa kar nekaj 19.000 SIT. Sicer pa ti predlagam, da počakaš vsaj do 20t za ta UZ. Posnamejo slike (to ni film) na CD.

kontakt:
ZDRAVSTVENI ZAVOD DRAVLJE Ulica bratov Babnik 10
1000 Ljubljana Tel: + 386 1 510 68 00

lp, K

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 14:13:18   
tinkamiška
Hojla:rozica:

Lahko greš pa tudi v Slovenj Gradec. Tam stane 10.000 sit in s sabo prineseš USB265 ključ in ti tudi posnamejo posnetke. Tel. je pa 031 379 311. Jst sem zdej v 21t in se bom naročila za 25t, ker se baje fino vidi do 26t.

Bova vidla kako nama bo všeč;)

Lp,
Tinka

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 15:29:01   
kofetek2010
v Dravljah je men posnela tako slike kot enih 5 kratkih filmčkov :) bila sem v 22 tednu in se je super videlo (kolikor se pač je, kr ji ni bilo za pozirat) 8)

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 15:31:19   
bobek05
Mi smo tudi šli v SG, pa so bili filmčki SUPER, slikce pa bolj švoh, ker je non stop migal.. Poslušala pa sva tudi bitje njegovega srca ter pretok plodovnice..

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 16:38:17   
bobika
Kako pa to, da je SG toliko ceneje?

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   3D UZ - kje in koliko
15.8.2005 20:42:15   
tinkamiška
Mislim, da je v Dravljah toliko dražje, ker ti naredijo še morfologijo in imajo licenco, v SG pa ne:zmeden2: Nisem sigurna, samo se mi zdi, da sem tukaj enkrat bralao tem:zmeden:

Morfologijo sem imela že pri svoji G, da pa si bom samo malo našo punčko ogledala bom šla pa raje v SG;)

Lp,
Tinka

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   3D UZ - kje in koliko
16.8.2005 6:54:36   
Anonimen
Za opravljanje morfologije ne rabijo licence. Poleg tega morfologija po 24t ne pride v poštev, stane pa takrat verjetno enako.

Mislim, da samo malo izkoriščajo monopol v osrednji Sloveniji. Ker če računaš potne stroške LJ-SG-LJ, se ti ne splača peljat tako daleč. Tudi če je čas "zastonj".

Mogoče bo drugače, ko bodo v PO začeli malo bolj ta nov UZ uporabljat.

(odgovor članu monja79)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   3D UZ - kje in koliko
16.8.2005 10:00:17   
drejci
Ojla,
jaz sem bila na 3D UZ v SG, ker mi je bilo v Lj mal predrago...Tko je,..sicer imam lep spomin in je bila lepa izkušnja, ampak sem mogoče pričakovala malo preveč...slikce so bolj slabe, razen utripa popkovnice, srčnega utripa (čeprav sem najprej mislila, da mi je to posnela kot filmček, da se bo slišal zvok, pa se na žalost ne:( ) in 3D hrbtenice...filmčki pa so kr dobri, čeprav malo prekratki (mislim, da so po 6 sekund in ko se ravni vživiš je konc)...tako kot sem rekla, lepa izkušnja ampak če bi šla pa v LJ za 19.000,00 pa bi mi bilo vrjetno malo žal denarja...vrjetno se bolj slabo vidi tudi zato, ker sem bila takrat že v 33 tednu, zdravnica pa je rekla, da se najlepše vidi do 30 tedna, kasneje je že precej velik otroček...

lp

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   3D UZ - kje in koliko
16.8.2005 10:42:48   
Nannn
Jest imam sicer se dosti casa ampak cakam da pride Pusenjak iz dopusta in grem na 3D UZ ker bi res rada videla kako deluje...kot so punce povedale je za placat 19.000,00 :zmeden:

LP Nannn :sloncek:

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   3D UZ - kje in koliko
16.8.2005 14:08:05   
monja79
Hvala za odgovore! :rozica::rozica:

Iz Celja imam priblizno enako dalec do SG ali do LJ, morfologijo mi bo pa verjetno naredila moja G, tako da bom sla na 3D UZ v SG ker je ceneje. Namen tega je pa tako ali tako samo, da vidiva najino :duda: se na drugacen nacin in ce je moznost :bravo: zakaj ne.

Sicer imam se dovolj casa, da se narocim; potem bom pa porocala tudi mojo izkusnjo.

Imejte se lepo in se razvajajte.

Monja


(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   3D UZ - kje in koliko
17.8.2005 11:54:38   
hajdi21
Monja,

ne bo ti žal, če boš šla v SG.

Midva z dragim sva bila tam sicer že v 19. tednu (dopusti), ampak, smo celo pikico pregledali, presnemali, ful smo se nasmejali,.... Pregled je trajal kar celo uro, domov pa sva prinesla 20 slikic in 10 filmčkov, pa moram rečt, da je oboje ful dobro, slikce so ful lepe. Če želiš, ti povedo tudi za spol, seveda, če da pikica nogice narazen. Jaz zdaj z mojim dragim vsak dan gledam te filmčke in sem postala pravi ekspert glede tega. Sicer sva imela zraven USB ključ, če bi bilo pa filmčkov preveč, bi pa posnela zadevo tudi na CD. Tu sicer ne dobiš nekega izvida (jaz ga pri moji ginekologinji, ko mi je delala morfologijo, tudi nisem), pa potem sama še enkrat vse pregleda in če bi bilo kaj narobe, te obvesti domov po pošti.

Skratka, povem ti, ne bo ti žal. Ti filmčki ti ostanejo za vedno, malo si že lahko predstavljaš, kakšen obrazek ima tvoja pikica, pa prstke šteješ, hrbtenico ti posname, pa nogice, vse premeri, pretok plodovnice preveri, pa bitje srčka, pregleda srček,....

Upam, da ne delam komu krivice, ampak glede na to, kakšne preglede imam pri svoji ginekologinji..... Ki samo nekaj mrmra v brado, pa podatke zapisuje samo na neke liste, sploh ne v materinsko knjižico - jo moram naslednjič vprašat, zakaj ne zapisuje notri, kaj če jaz te liste do poroda izgubim, mislim!!! Glede na to mi ni bilo škoda tistih 10 jurjev, niti malo ne!

Lp,

Hajdi21

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?