|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   močna M (2 po porodu)
31.10.2005 16:09:18   
mala maja
V soboto sem dobila 2 M po porodu od katerega je minilo 7m.

Prva prejšni mesec se je primajala 5.10 je bila kar znosna in je trajala 7 dni, zdej se je prmaljala pa že 29.10 (po 24 dneh user posted image ) in lije že 3 dni kot nora. V eni uri pride čez tamočn tampon in tamočn vložek vse skoz. Nič se ni umirl v 3 dneh. Prišla je tud čist nenapovedano(nobenih znakov- sam ulil se jeuser posted image )

NEbi rada delala panike pa letala po urgenci za prazen nič sam če se res ne bo umirilo??????
A obstoja kakšen čajček al kaj?????

POMOČ ker sem že čist paf od te user posted image  M k sploh ne neha. Ko grem na WC (šalo na stran) zgleda kod bi klali prašička user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 31.10.2005 16:10:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: močna M (2 po porodu)
31.10.2005 16:18:37   
hanita
Ja ,naj pove še katera, ki je že dala to skoz, jaz sem namreč prvo m po porodu dobila že po 2 mesecih, četudi polno dojim, tako močne nisem imela še nikoli, kaj to pomeni, da bo vedno tako, prej sem imela vedno švoh m , en dan malo bolj močno in dva skoraj nič.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.10.2005 17:19:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: močna M (2 po porodu)
31.10.2005 19:52:00   
mimica
Polno dojim, imam 5.mesečnega sinka in imam že četrtič menstruacijo. No, moram rečt, da je bila 3 x res ta prava, prvič je bila bolj tako. Sem pa imela sedaj ta zadnjo grozno močno. Ponoči še nikoli nisem porabila toliko vložkov ! Tudi jaz sem jezna, saj dojim pa imam vseeno to nadlogo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: močna M (2 po porodu)
31.10.2005 21:52:34   
mala maja
punce hvala, sam jaz sem še zmerej mal user posted image

Ma ne vem če je to normaln da teče od tebe kot noro. evo sem spet iz WC-ja po 1 uri polen tampon in čez vložek je že vse pršlo.user posted image user posted image user posted image  PA ne vem to je čist sveža kri.

Joj upam da ni kaj hujga. Upam da preživim nočuser posted image user posted image ker moj lubi pride šele pozn dam.

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: močna M (2 po porodu)
31.10.2005 22:25:47   
buča
čist tko,mala maja,a se ti zdi u redu,da uporabljaš tampone?Jaz imam po porodu ful močne M,vse lije iz mene(po porodu sem 2,5 let),ful veliki strdki,,,,a misliš,da tampon lahko vpije vse tiste strdke in kje potem to vse ostane,če ne gre ven???Pomoje niti enega strdka tampon ni zmožen vpit,ne vem,jaz imam tako M,da imam vedno veliko strdkov,ne vem,a je mogoče katera kje,ki ima samo tako tekočo,kt iz flaše??'Mah,tko na glas razmišljam......
mala maja,navadi se na močne M,jaz sem se mogla(po 1 uri mi pride čez always nočne,2 dan,pazi!)tampone pa 7 mesecev po porodu še opusti,resno!user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: močna M (2 po porodu)
1.11.2005 20:26:16   
Lana_s
Jaz že par let uporabljam samo tampone pa še nikoli nisem imela nobenih težav. Nič ne bo noter ostalo kar je namenjeno da gre ven.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: močna M (2 po porodu)
2.11.2005 7:52:23   
Tiamo
Mala maja, jaz sem dobila prvo M 2 meseca po porodu in je lilo iz mene 10 dni, zdaj sem dobila že ta drugo situacija je ista, lije mi kot iz škafa. Danes ta peti dan se je malo umirilo, tampone ne uporabljam, ker me še bolijo šivi in si ga ne upam uporabiti. Ven padajo tudi kosi, jaz temu rečem še ene vrste čiščenje. Prej nisem nikoli imela močnih M, tudi bolelo me ni skoraj nič, samo žile v stegnih. Zdaj je situacija podobna, boli me skoraj nič, malo me trga v stegnih, a M je močna user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: močna M (2 po porodu)
2.11.2005 19:27:53   
snorlax
Jaz sem dobila prvo M po porodu po 9 mesecih, ko sva se dojila samo še zjutraj in zvečer. Mislila sem, da bom izkrvavela. Kakšen tampon, kakšen vložek?!user posted image  Tri dni sem nosila Pamperske od tamalega, po celem stanovanju sem imela brisače, da sem se lahko vsedla. Tudi druga in tretja M nista bili dosti blažji. Potem sem šla pa k G po Mireno in sedaj imam mir.

Upam, da se ti bo kmalu umirilo.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: močna M (2 po porodu)
4.11.2005 21:54:51   
bobek05
Evo, 4,5 mesece po porodu imam že 2. M in je FUL MOČNA!!! user posted image Ta 1. je bila nič v primerjavi s tem.. zdaj kar teče in teče.. menjavam na 1-2 uri.. user posted image kaj hoče telo nadoknadit za nazaj?? user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?