|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 19:01:22   
SanjaS
A mogoče kera ve kje bi se pri nas dalo kupit voziček STOKKE?

LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 19:07:29   
evci
baby center. cena pa...uuuu

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 20:09:37   
rija
Jaz sem ga nabavila v Baby centru in je bil kar nekaj cenejši kot v Avstriji.
Cena: vozek, športni + torba ca. 190 tisočakov. Globoki del pa še dodatnih 40 tisoč.

Popravljam se: nisem ga jaz kupila, pač pa ponosni dediuser posted image  

< Sporočilo je popravil rija -- 2.11.2005 20:10:47 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 20:38:03   
Seven*
Dedi ma pa dnar. user posted image  A je tolko funkcionalen, kolko je drag?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 20:43:37   
rija
user posted image user posted image user posted image

To bomo pa še videli, je še v škatli. Na poskusni vožnji in preizkusu je pokazal dobre lastnosti...sicer pa ma vsak vozek dobre in slabe strani.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:05:11   
Anonimen
v BC je rekla da je cena za kompleten voz 280 000,00 sit.
sorry, ampak za tako ceno nima pravice imet ta voziček niti ene slabosti....
met voz za tak denar je pa navadno preseruser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:20:51   
rija
Hja anonimna , potem je A8, bmw  al pa potovanje za 2 mio tudi preseravanje? Kakor za koga.
Tipična slovenska pripomba.

Očitno pa je tudi tebi v oko padel, če si že za ceno spraševala?user posted image

Sicer pa, komu smo pa dolžni račune polagat za stvari ki si jih kupimo....
Amen.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:24:59   
Anonimen
Zakaj pa ne, če lahko? Je pa res, da meni ta voziček ni niti najmanj všeč.Če si vsaj mal športen tip in malčka pelješ npr. čez Rožnik, je Quinny zakon.Dobiš jih po zelo ugodni ceni sploh, če je že mal rabljen.
Tega vozička ne poznam, mogoče pa so njegovi aduti res vredni finančnega greha, zato če je želja velika, pogumno v nakup.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:31:50   
rija
no vidiš anonimna, pa greuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:36:13   
frutka_
Videla sem jih v Baby Centru in zgleda totalno vesoljsko. Baje ga lahko voziš po stopnicah, da ne govorim o razl. višinah in naklonih, ki jih lahko nastavljaš, je izredno vodljiv in spada v lahko kategorijo po teži.
Glede cene pa če ti je všeč in si ga lahko privoščiš:user posted image Go for it!user posted image Največ časa boš ga ziher vozila ti in se mi zdi fajn, da imaš voziček, ki ti je všeč in se ga ne boš naveličala...pa še nekaj posebnega je glede videza.
Jaz imam Quinny Zapp in je tudi zelo fajn!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:38:38   
Anonimen
meni je popolnoma vseeno koiko daš za voz. menim samo, da če stane 280 000,00 tolarjev ne sme imeti pomankljivosti. za ceno je pa spraševala noseca priajteljica s katero sem sla v šoping tisti dan. meni ni bil všeč.
no sej njej tud ne preveč. ti pa pade voči, ker stoji direktno pod stopnicami ko prideš dol....
in res, komu moram račune polagat?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
2.11.2005 21:42:35   
rija
Saj frutka, če mi nebi ta totalno v oči padel, bi tudi jaz kupila Zappa! Mi je tudi zelo všeč.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 8:37:13   
mia-2
Men osebno ta od Stokke ni všeč mi ful čudno zgleda.Mi mamo pa Quinny-ja pa tu ni bil vsem všeč.Vsake oči malo svojga malarja.Men so tu rekli da se s Quinnyjem preseravam.Sicer pa je rekla v BC da je Stokke bolj za mestno "vožnjo" in ne tolk za v naravo.No pri nas Stokke sploh ne bi prišel v poštev ker živimo na deželi(makedama 100 na uro).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 9:46:59   
Nikita***
Ima katera kakšen link, da vidim, kako zgleda ta Stokke?



_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 9:50:31   
rija
www.stokke.com/inuse.asp?na=AT&la=DE&p=Xplory&di=C&nr=01



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 10:20:35   
Anonimen
Tudi meni Stokke voziček ni všeč. Je preveč vesoljski.
Sicer je pa dojenčku itak vseeno kje se vozi. Se mi zdi, da so dragi vozički namenjbolj za kazanje se po mestu.

Naš Činč je že enkrat napisal eno zlo luštno pesmico o mamicah, ki se nastavljajo z vozički.

Jaz npr. nikoli ne bi kupila vozička s 3 kolesi, ker me je zadnjič skoraj kap, ko je ena mamica pri tem ko je zapeljala voziček dol s pločnika, skoraj prevrnila voziček z otrokom vred. Še dobro, da je od zadaj prišel moški, ki je voziček zadnji čas ujel.

Ja 3 kolesa so 3, 4 pa štiri.

Mi smo dobili za darilo Peg Perego voziček (modularni), ki se mi tudi zdi najbolj praktičen glede na ceno. Ima čisto vse. Lupinico, zibko, je športni, torbo,zaščite proti snegu, držo za dudko, nakupovalno košaro,...
Cena: 125.000 sit.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 14:18:19   
Nikita***
Ja malce je res vesoljski, je pa zanimiv.
No Urška, jaz se pa navdušujem nad 3 kolesniki in nikoli ne bi kupila 4 kolesnika, še manj Peg Perego, ker so mi smešni s tistimi majhnimi kolesi. Je že možno, da si videla, kako se trikolesnik nagiba, je pa pri manevriranju tudi pomembno, ali je sprednje kolo vrtljivo ali ne.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 14:38:13   
rija
Hja, pri stokke vozku je res tak: ali ti je totalno všeč, ali totalno ne. Prvi komentar moje sodelavke, ko je vidla to čudo je bil: fuj, kako grd vozek. Je pa res, da je ona tudi tak tip, da niti k njej pasal nebi. Če že gledamo s stališča okusa in pozabimo na vse drugo, kar nudi. In upam, da res nudi vse kar obljublja. Bomo videli, ko ga bomo vsaj mesec uporabljali.

Ker sva midva z mojim user posted image  očitno bolj odpičena tipa, si tudi jaz sebe ne predstavljam, da pred sabo porivam peg perego. Kakorkoli zelo verjamem, da ima odlične lastnosti.

Sem se pa za nakup tega vozka odločila, ko sem v Avstriji opazovala mojega user posted image  ko je z njim manevriral po trgovini. Enostavno "mu je pasal"!user posted image

Še enkrat se pri izbiri vozkov pokaže ČUDOVITA RAZLIČNOST LJUDI, samo pomislite, da bi se po mestu vse mamice sprehajale z istimi vozki user posted image .

Edino kar me moti je komentar o preseravanju in kazanju po mestu. Če bi tak vozek stal pa 50 jurjev, pa verjetno nebi šlo več za "kazanje" mar ne?
Sicer bom pa med kazanjem in preseravanjem snela nalepko s ceno....tak, da bodo potem ljudje ob pogledu na vozek lahko pomislili samo:

uaaaau, kako je dober,

ali

bljak, ogabno.

Kakor za koga pač.


user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 17:19:35   
SanjaS
Punce, iskrena hvala za zanimiva mnenja. 

Obožujem enostavne in inovativne rešitve. Občutek imam da ta voziček je tak, kar pa ni nujno res.
Rija, če ti ni odveč, a mi boš čez kakšen mesec napisala kakšno vrstico o izkušnjah  s tem vozičkom?

Hvala.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
3.11.2005 19:40:49   
rija
Seveda ti bom napisala izkušnje, sicer šele po  novem letu. Upam, da bo zate dovolj zgodaj.

lp

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
27.4.2008 12:45:29   
Anonimen
Alo!
Je že kar nekaj časa od zadnje objave v tem postu, tako da je najbrž izkušenj tudi že ogromno. Torej, tiste ki ga imate oz. ste ga imele, kako se vam je zdel? Predvsem tudi za vožnjo po makedamu. In pa na tem filmčku http://www.stokke.com/inuse.asp?div=C&na=AT&la=DE&p=Xplory&nr=01&dvd=y sem videla, da se da kupit tudi nastavek za lupinico, pa me zanima če katera ve, če maxi cosi kabrio fix paše v ta nastavek.
LP

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
27.4.2008 23:49:56   
rija
user posted image user posted image user posted image  evo mene opet....še vedno stokke fan user posted image

furamo ga že dve leti in še enkrat bi ga kupila. mi smo našega kar fajn ponucali, vmes kupili še kakšen vozek, se ga tudi znebili in ostali na stokkeju. za makadam pa ni najboljši, vendar se sama tudi zelo, zelo malo sprehajam po takih terenih, torej bi bil vsak vozek z ogromnimi težkimi kolesi zame odveč. za parkovne poti z kamenčki in podobne zadeve pa je dober. boljši od vsakega recimo chiccota ali PP z majhnimi kolesi.

nanj se da z adapterji pritrditi tudi maxi cosi. user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
28.4.2008 8:50:03   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Alo!
Je že kar nekaj časa od zadnje objave v tem postu, tako da je najbrž izkušenj tudi že ogromno. Torej, tiste ki ga imate oz. ste ga imele, kako se vam je zdel? Predvsem tudi za vožnjo po makedamu. In pa na tem filmčku http://www.stokke.com/inuse.asp?div=C&na=AT&la=DE&p=Xplory&nr=01&dvd=y sem videla, da se da kupit tudi nastavek za lupinico, pa me zanima če katera ve, če maxi cosi kabrio fix paše v ta nastavek.
LP



Če te mogoče zanima rabljen. Sem včeraj videla na bolhi, da prodajajo rdeče barve, za okoli 500-600€ (s košaro in dodatki). Aja pa pojsteljico tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
28.4.2008 9:02:33   
Lianna
Tukaj ima vse za stokkeja. Tudi nastavke za lupinico

http://b2c.baby-center.si/Classification.asp?I=1800000000&II=1800020000&GroupID=2

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: STOKKE VOZIČEK-KJE PRI NAS?
28.4.2008 10:41:50   
Anonimen
Lianna, hvala za info ... samo zdaj ko sem izvedela, da se na makedamu ne obnese najbolje, je pač izpadel iz konkurence. Meni je oblika in dejstvo, da se ti ni treba sklanjati tako globoko in da je otrok zraven, ko se kaj dogaja, blazno všeč. Samo že sama cena (nov s košaro, športnim sedežem, a brez adapterja za lupinico in brez strehice je okrog 1000€) in pa sedaj še to, da ga ne bi mogla brez problemov peljat v gozd na sprehod sta dovolj velik minus, da bomo kupili kaj od Qunnija ali pa Maxi-cosija ... bomo še videli ... je še čas ;) 

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?