|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   to-to se predstavi
27.2.2007 8:27:18   
Anonimen
Jaz sem to-to. Pravzaprav ne vem , če sem. Ker včasih sem tudi biba, pika, knof in Črt. Le kdo bi vedel. Imam 16 mescev tuzemeljskega življenja in 9 mescev življenja v adelaidinem trebuščku (joj kako mi je bilo fanj, ne vem pa zakaj so me vztrajno klicali ANA). Velik sem  86 centimetrov in težek 12 kg, sosede, ki kukajo v voziček pravijo, da sem "ravno prav debelušen". Sploh ni težko imeti moje sanjske postave, poješ žličko pa hop malo okoli po jedilnici, pa spet pritečeš po žličko...
Živim z adelaide, ki ji pravim mama in tatijem, ki mu pravim tata lila.Sta  fanj, a moram priznati, da sta kar razvajena. Spala bi celo noč, pa kosilo bi jedla na dolgo...no priznati moram, da sem jih naučil reda že prve dni mojega življenja . Joj pa ta adelaide, 15 mescev me je lepo stisnila k sebi , mi rekla "ti kar lepo papaj, biba" in potem kar naenkrat "ni več am-am". In se ni vdala, trma, trmasta. Sem jokal, vreščal, milo gledal in....nič. No, zadnjič pa sem videl da tatiju lilu pa še dovoli am-am. user posted image .
Adelaide in tata lila zjutraj nekam odideta in.....začne se žur. Pome prideta nono in nona. Z njima je že lažje, se jim da hitro dopovedat kar želim. Le usta skup potegnem, grdo pogledam in sta že pri meni. Pa nona tako dobro kuha.
No to je bilo na kratko o meni. Slikico lahko pogledate v albumu (geslo : adelaide). Pa predstavite se še vi.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 8:35:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 8:48:19   
Anonimen
joj ej ful dobruser posted image user posted image .ane..tud slikce sm pogledala   kok je fletn...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 9:13:58   
Anonimen
hvala AKI, user posted image  je po mami veš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 9:17:08   
Felicity
user posted image  Adelaide, kako lepo si napisala.
Ful je cartkan, ta vaš to-to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 9:24:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalo pa tako ali tako že vešuser posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 9:35:53   
Anonimen
o vem, vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: to-to se predstavi
27.2.2007 11:12:19   
Anonimen
Full dobr opis! user posted image  Prov nasmejala sem se! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?