Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
to sem jaz, moj otrok, mali jaz... 15.4.2009 20:34:27
Anonimen
To sme jaz, Mali jaz, MOj otrok, Prva spominska knjiga, Moja prva leta....katera je boljša? Kaj katera vsebuje? Namen imam eno kupiti. Katero priporočate?
RE: to sem jaz, moj otrok, mali jaz... 15.4.2009 20:50:39
Ribica **
Pa saj vse te vsebujejo poglavja o nosecnosti. Jaz sem vse te gledala, pa so priblizno enake, tako da bi pri meni odlocala estetika Vizualno mi je najlepsi album, ki ga je ilustrirala Jelka Reichman, ampak ne vem, kako se imenuje. Vem, da ga imajo v Svetu knjige.