|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trajanje porodniške
27.6.2008 14:47:12   
rokapi
Zanima me, koliko časa ste bile mamice dvojčkov na porodniški (nega in varstvo otroka). Prejela sem odločbo, kjer piše, da mi pripada 260 dni. Poleg tega so mi priznali še 11 dni, ker je šlo za nedonošenost, kar znaša skupaj 271 dni. In to je vse. Mislim, da gre za pomoto, saj bi mi poleg tega moralo pripadati še 90 dni ker imam dvojčka (tako sem razumela tekst, ki je objavljen na spletni strani). Tega pa niso upoštevali. Prosim za vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trajanje porodniške
27.6.2008 21:31:32   
nizy
pozdravljena ,

ja vsega skupaj naj bi bilo 15m, se pravi so naredili napako . Pritoži se !

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trajanje porodniške
30.6.2008 15:15:24   
rokapi
Sem klicala in dobim novo odločbo. Res so se zmotili.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trajanje porodniške
1.7.2008 10:41:11   
ANIME
Je podobna tema, pa bom kar tukaj vprašala.

Mi lahko poveste koliko pripada očetu "očetovskega dopusta" pri rojstvu dvojčkov.

Kolegica mi je omenila, da menda pripada 2x15 dni; jaz sem pa do sedaj vedno zasledila da samo 15 dni, ne glede na to ali je rojen eden otrok ali več.

Tiste ki imate izkušnje s tem, bi lepo prosila za odgovor.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trajanje porodniške
1.7.2008 10:46:09   
Udb
Očku pripada 15 dni ne glede na število otrok.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trajanje porodniške
2.7.2008 21:23:48   
rokapi
Ja, samo 15 dni, žal.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?