|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušček
19.4.2005 11:20:17   
popek24
:)Pozdravljene!:)

Z vami želim deliti svoj mali problemček, ki pa me kljub temu že zelo skrbi in samo dela škodo moji mali žabici.
Pa na dan z njim: Sem v 16. tednu nosečnosti, moj trebušček pa kar nič, se ne premakne nikamor.:(
Sprašujem se ali je sploh možno da se mi prav nič ne pozna in me je kar strah ali je kaj narobe, prijateljica je imela v istem casu ze lep okrogel buši.
Prosim pomagajte, vesela bom vseh vaših mnenj.

Hvala in lepo nosečnost vsem...9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trebušček
19.4.2005 11:23:37   
total
Nič se bat,men se tud ni dolgo poznal,tam nekje pri 6 mesecih sem imela že mal izobljenega pol pa je bil kar lep buši,ne velik.Tako,da je čisto odvisno od pasameznice in strukture telesa.

Lp:)

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   trebušček
19.4.2005 11:26:36   
monči
ojla

mislim, da je odvisno tudi od tega kje nosiš posteljico. Če jo nosiš zadaj se ti verjetno še ne pozna tako fejst, mislim da je tko:zmeden2:
nič ne skrbi, bo že zrastel
lp monči

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trebušček
19.4.2005 11:43:24   
kofetek2010
jaz sem 7 tednov noseča moj trebuh pa je tak kot v 20 tednu pri prvi nosečnosti :zmeden2: - tako, da nič se ne sekiraj, bo že zrasel ;) (še preveč :)- )

lp

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trebušček
19.4.2005 11:50:18   
biba77
Jana, mogoce pa bo tebe tudi presenetila dvojna sreca na nuhalni, tako kot je Pi? ;)

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trebušček
19.4.2005 12:00:06   
kofetek2010
Astra - NEHAJ!!!! :zmeden2:

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   trebušček
19.4.2005 12:17:31   
pi
Jana tudi jaz sem mislila da imam zato tako velik trebuh ker sem drugič noseča, pa ni bilo tako :). Velik je bil zato ker sta dva.;)

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   trebušček
19.4.2005 12:27:13   
kofetek2010
imam v petek G in bo vse jasno :)- do takrat pa NEHAJTE! :zmeden2:

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   trebušček
19.4.2005 14:10:36   
Lunca1
Ene nosijo spredaj, druge zadaj.Tako da se nič ne boj.

(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   trebušček
19.4.2005 17:09:51   
Barbela

Tudi jaz imam zelo velik trebušček. Sem v 28t in imam obsega že kar 107 cm, pa nosim le enega :duda:

Pred kratkim, ko sem bila v bolnici, je imela ena :nosecka: (ki je čakala na porod), le 1cm večji obseg :)-

Ko sem vprašala G glede tega, zakaj imamo ene večjega, druge manjšega, je rekla, da je odvisno od tega, kako je telo :nosecka: Npr. tiste, ki imajo po strukturi raven, trd, napet trebuh :bravo::bravo::bravo: bodo imele manj izrazitega. Tukaj je potem še to ali si noseča že drugič ali tretjič,.... Ne vem, tako je rekla. Sicer pa samo, da bo do konca :nosecka: vse ok in da bo :duda: zdrav :sloncek:


(odgovor članu popek24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?