|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušnjaki po porodu
7.1.2009 17:05:12   
Anonimen
Kdaj ste začele z trebušnjaki po porodu? Kako oz. kakšne ste delale?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebušnjaki po porodu
7.1.2009 18:05:33   
Jančika_
V porodnišnici sem delala tiste vaje (če si sploh zaslužijo tako ime; ležiš in malo migaš s prsti in takouser posted image ), ki so napisane na listu od fizioterapevtke, potem sem nadaljevala v skladu s tistimi navodili do prvega pregleda. Od tam naprej pa po starem, tek in običajni trebušnjaki; ker ni bilo pravega učinka (trebuh mi je po nekaj mesecih še vedno visel ven, kot da sem noseča, čeprav so se videle mišice), sem malo pobrskala po netu in ugotovila, da imam preveč raztegnjeno prečno trebušno mišico. Pomagale so tele vaje: VAJE. Ampak jih je bilo treba delati kar orenk, da se je poznalo, stanje pa očitno nikoli ne bo več takšno kot prej. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebušnjaki po porodu
7.1.2009 18:08:09   
Pikapolonica_
nekje 6tednov po porodu in postopoma. nisem med tistimi srečnicami, ko je šlo vse samo nazaj, tako da sem dosti truda vložila v trebuh (pa še vedno nisem zadovoljnauser posted image )

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebušnjaki po porodu
7.1.2009 18:08:51   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

V porodnišnici sem delala tiste vaje (če si sploh zaslužijo tako ime; ležiš in malo migaš s prsti in takouser posted image ), ki so napisane na listu od fizioterapevtke, potem sem nadaljevala v skladu s tistimi navodili do prvega pregleda. Od tam naprej pa po starem, tek in običajni trebušnjaki; ker ni bilo pravega učinka (trebuh mi je po nekaj mesecih še vedno visel ven, kot da sem noseča, čeprav so se videle mišice), sem malo pobrskala po netu in ugotovila, da imam preveč raztegnjeno prečno trebušno mišico. Pomagale so tele vaje: VAJE. Ampak jih je bilo treba delati kar orenk, da se je poznalo, stanje pa očitno nikoli ne bo več takšno kot prej. 

Hm, tole bi pri meni bilo tudi možno. Hvala za link!


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebušnjaki po porodu
7.1.2009 19:09:30   
poli*
Moj trebuh je sam skočil nazaj... samo po 2 mesecih ugotavljam, da bo treba kakšen trebušnjak naredit, da spet natreniram mišice, ker imam včasih še vedno "luknjo" pri popku user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebušnjaki po porodu
7.1.2009 21:55:57   
cofek
jaz sem po cca 6 tednih po porodu - počasi, ker sem imela drugi CR začela delat pilates, po treh mesecih malce bolj intenzivno oz . bolj zahtevne vaje, z Nežo tudi hodila v hribe...no po osmih mesecih še nisem zadovoljna - res je sicer da imam v planu zgubit še kakšen kg, pa vseeno...
Janička tkole na hitro delujejo tele vaje kot pilates...pa vseeno tnx za link, bom še te poiskusila. Po drugem porodu mi trebuh še vedno visi in ko se usedem je katastrofa - zg. trebušne še nekako, spodnji del pa zgleda kot kaka premalo napumpana žoga...imam pa tudi jaz na sumu da imam mišice še narazen, ker ko jih leže stisnem še vedno dobim prst vmes - pa mi je ginekolog rekel da kako lepo so se mišice vrnile v prvotno stanje user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebušnjaki po porodu
8.1.2009 8:55:27   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: cofek
Janička tkole na hitro delujejo tele vaje kot pilates

Ja, res je isti princip.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebušnjaki po porodu
8.1.2009 15:19:05   
poli*
Mišice ne bodo prišle same skupi,ampak bomo mogle kar delat vaje.
Trebušnjaki so primerni za krepitev zg. trebušnih mišic, dvigovanje nog od tal (v ležečem položaju) pa krepi sp. trebušne mišice.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebušnjaki po porodu
8.1.2009 22:07:42   
slovenka
Jaz sem začela s trebušnjaki mislim, da 2 meseca po porodu. Sem jih naredila kakih 20 in sem bila po tem taka, kot da sem bila na kaki operaciji, vse me je bolelo. Čez 5 dni je minilo, pa sem nadaljevala in ni več nič bolelo. Sem pa bila pred nosečnostjo navajena naredit tudi po 3x100 trebušnjakov na dan... Sedaj sem se pa spet bolj polenila. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebušnjaki po porodu
10.1.2009 19:20:39   
pepa6
Jaz delam mešane vaje za krepitev celotnega telesa, tukaj pa so linki kjer si lahko dol potegneš video, sam se prej registriraj:

http://www.videoteka.org/details.php?id=5971, vsebuje:
01 hujšanje-aerobika
02 hujšanje-aero kick
03 guma-roke in noge
04 guma-zadnjica,roke,ramena
05 guma-trebuh in hrbet

06 Relaksacija


http://www.videoteka.org/details.php?id=5841, vsebuje:
1.PILATES
2.MOČNOSTNE VAJE
3.YOGA
4.STEP AEROBIK
5.VAJE S REKVIZITI
6.KRITIČNE CONE

 
http://www.videoteka.org/details.php?id=6055, vsebuje:
VAJE DIHANJA
VAJE Z MINI ŽOGO, 1.stopnja, 2. stopnja, 3. stopnja
RAZTEZANJE IN SPROŠČANJE

 
Jaz osebno delam vaje z gumo, oziroma tako modro elastiko, in žogo. Mi je super pa še tak težko ni, sam znojiš pa se fajn.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?