|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trenirke
17.8.2009 10:18:33   
*alja*
Kje kupit otroško trenirko (110-116), da bo gornji del brez zadrge. Tako navadno bombažno, ali kaj podobnega. Nekaj takega kot je od FRUIT OF THE LOOM. Pa nebi rada dala 50 evrov, ker rabi za doma in vrtec.





_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trenirke
17.8.2009 10:22:02   
MetiLu
Včeraj sem jih gledla v nekcermannu, ful lušne, pulover na kapuco, brez zadrge, pa imaš 2x spodnji del mislim da okol 13€ in 2x zjornji del okol 16€ user posted image  bi naročila, pa rabim manjšo številko, pa pulover na zadrgo! user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trenirke
17.8.2009 10:27:24   
piko12
Fruit of the loom prodajajo firme, ki imajo promocijski tekstil. lahko ti posredujem naslov od ene, kjer jaz kupujem (ne vem, če lahk tu reklamo delam).

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trenirke
17.8.2009 10:28:29   
Anonimen
Trenirke mi šiva mami, pa tut sama se jo imam namen naučit v kratkem, ker je res dokaj simpel, ko imaš enkrat grif.

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trenirke
17.8.2009 10:47:51   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Včeraj sem jih gledla v nekcermannu, ful lušne, pulover na kapuco, brez zadrge, pa imaš 2x spodnji del mislim da okol 13€ in 2x zjornji del okol 16€ user posted image  bi naročila, pa rabim manjšo številko, pa pulover na zadrgo! user posted image


Kje si to vidla?
Tu na internetni prodaji ni videt? Ali sem pa jaz slepauser posted image

Meni pa z zadrgo ne pride v poštev, ker si vedno sleče (to je za nji jakna) in pol itak rabi spodaj majico. Ponavadi pa hlače ponosi, gornji del pa ostane nov (mogoče 2 krat rabljen). Zato pa zdaj iščem brez zadrge, da bo vsaj noslauser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trenirke
17.8.2009 11:20:16   
Tisana
poglej tudi v E´leclercu

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trenirke
17.8.2009 11:22:46   
rija
nekaj mi povejte: a jim potem v teh zgornjih delih ni prevročeuser posted image

ker jaz mu dam na spodnji del trenirke samo tanko bombažno majčko pa je ves prešvican in si ne predstavljam, da je v takem debelem zgornjem dleuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trenirke
17.8.2009 11:32:10   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nekaj mi povejte: a jim potem v teh zgornjih delih ni prevročeuser posted image

ker jaz mu dam na spodnji del trenirke samo tanko bombažno majčko pa je ves prešvican in si ne predstavljam, da je v takem debelem zgornjem dleuuser posted image


Itak. To je samo za ven... potem, za kasneje... ko je že bolj mraz...

Drugače pa, kar se tega tiče, da ji je v jopi prevroče, ji je čisto vseeno, če si je omislila, da bo oblekla jopo user posted image user posted image user posted image Da ne govorim o tem, da kakšno popoldne hodi v zimski kapi po stanovanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsa navdušena, da ima kapo na glavi user posted image


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trenirke
17.8.2009 11:54:29   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nekaj mi povejte: a jim potem v teh zgornjih delih ni prevročeuser posted image

ker jaz mu dam na spodnji del trenirke samo tanko bombažno majčko pa je ves prešvican in si ne predstavljam, da je v takem debelem zgornjem dleuuser posted image


Lani sem dobila trenirko v trgovini Tako. Res je bila super, nič podložena, bombažna, da jo je res lahko imela oblečeno v vrtec pa ji ni bilo vroče. Pa tako zdaj iščem in je ni več za dobit.
Res je bila super. Bom staro poiskala jo poslikam in večer dam sliko gor, ker res ne znam drugače opisat.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trenirke
17.8.2009 11:55:13   
mojca*
take trenirke imajo okaidi, 15e, v zari- 10 eur,...user posted image .
in tudi v hm.
vse preverjeno 

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trenirke
17.8.2009 12:00:45   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

take trenirke imajo okaidi, 15e, v zari- 10 eur,...user posted image .
in tudi v hm.
vse preverjeno 


Bom šla pogledat še v okaidi in zaro.
V H&M majo samo spodnje dele gornjih niso imeli ko sem iskala.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trenirke
17.8.2009 15:00:27   
tinaaja
benetton emporium, dala 13€ za tako kot zelis in za tako na zadrgo 17€

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trenirke
17.8.2009 22:01:45   
krtek 1
Sem jih ravno kupila v Zari,ampak za fantka.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trenirke
19.8.2009 16:13:52   
2ursae
tiste v neckermannu sem tudi jaz videla, a ti v tisti par dveh spodnjih delov uturijo enega, ki je delno iz poliestra user posted image . Tko da dobiš le ene bombažne hlače, duge so pa mešanice.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trenirke
21.8.2009 7:48:45   
bori2
ravno včeraj sem v šparu vzela vsakemu dva spodnja dela trenerke (fantovske in dekliške) ter vsakemu dvakrat dve (je takšno pakiranje) tanki jopici za po hlačah. Trenerke kosmatene se izogibamo, saj je obema vroče noter, imata vsak po eno pa zadrgo s kapuco, ki ju nosita najprej kot jakni, nato damo čes bundo-brezrokavnik, nato imata noter za debelo jopo.

Zelo lepe in kvalitetne trenerkice imajo tokrat v HM od logg (dekliške na zadrgo jopice, ta fanta pa trenerko s "patenton"), mislim da so ble v vseh številkah, čakam pa tudi jaz še kako akcijo v Hoferju. 

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?