|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trma zaradi sladkarij
1.10.2009 12:53:44   
biga
Moj 2 leti in 4 mesece star sinko se vsak dan trma, ker želi bonbon, in če mu ga ne dam, se vrže na tla in kriči. Skratka, napad trme, ki ga nočem ukiniti s tem, da mu ugodim. Se mi zdi bolje, da mu občasno sama dam bonbon, kot pa da ga dobi po tem, ko se strma. Načeloma ne poje veliko sladkarij, sploh pa ne za nagrado, če je bil priden, kot eni počnejo. Koliko sladkarij dobijo vaši otroci? Meni se zdi pretiravanje, če bi mu vsak dan dala bonbon, pa četudi le enega. Potem pa še kako kinder čokoladico, piškot, pa pride skor vsak dan. Kako naj reagiram na take izbruhe jeze, z ignoriranjem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 12:55:07   
ledenaa
Po kosilu vedno dobita 1 bonbon na dan
Sladkarij pa drugače ne dajemo,če pridejo obiski takrat tudi jesta pač kar je na mizi

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 12:57:18   
lenika
Naš 3,5 letnik dobi vsak dan kašen čokoladni bonbonček ali kašen pez bonbonček, ampak nikoli ga ne bi dobil po izsiljevanju. Se mi pa to ne zdi preveč, ker tudi sama vsak dan pojem kakšno sladkarijo.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 14:15:32   
kristinaj
jaz naši dam vsak dan kakšno sladkarijo, bomon, žvečilni, čokoladico, .. ne samo eno... ampak ko se mi zazdi da je bilo za danes dovolj je stop. povem ji, da je že dovolj dobila in da mora še kaj za jutri pustiti... in od tega ne odstopam... sicer se ne trma kot vaš a če bi se bi jo pustila..... oz. probaj preusmerit pozornost...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 17:26:33   
Najaa
Naša tud vsak dan dobi sladkarijo. Ali čokoladico ali sladoled ali piškote... odvisno kaj imamo doma.
Če se trma zarad sladkarij, jih pa preprosto vzamem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 20:59:30   
liliana
Če si zaželi bombon ali čokolado ji to dam.....če imam doma, če ne ji pač povem, da tega ni in dobi tisto, kar je "na razpolago".....včasih dobi bombon in čokolado vsak dan, včasih dva tedna nič....kakor pač nanese in kakor si zaželi....se ne obremenjujem s tem, da bi ji delila vsak dan to in ono sladkarijo......

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trma zaradi sladkarij
1.10.2009 22:13:19   
rija
pa kaj se cukaš z njimuser posted image  brez veze...

daj mu en teden vsak dan toliko bombonov, kot si jih želi....naslednji teden bo prosil za jabolko....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?