|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:00:25   
Tinca7
Včeraj sva moji tašči povedala da bo maja poroka. Njena reakcija: zdej lahko pa kr umrem..... Moram povedat, da se že 5 let grdo gledave in se skoraj nič ne pogovarjave. Vseeno sem upala, da se bo vsaj delala, da je vesela. Potem naju je nadrla, zakaj ni poroka na štajerskem (tam je vsa njegova žlahta), da bodo lahko revčki prišli na poroko. Pa časovno ji tut ne ustreza, je mislila it takrat v toplice....
Sploh ne vem kaj naj naredim s tako taščo. Tut v eni stvari si ne prideva nasprot. Zdej ji bom pa še čist dokončno ukradla sinčka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:15:38   
juma
Ne se sekirat.Vidva si uredita poročni dan po svoji želji,če ji ni všeč pa ne moreš pomagati.Vsekakor je to njen problem in če se boš sekirala bojo samo tvoji živčki na slabšem.Nekatere mamice so pač "zaljubljene" v svojega sinčka in zato ni nobena dovolj dobra zanj.Žaluser posted image .


(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:15:40   
total
Nič se ne sekiraj,je pa pač ne bo,prava škoda auser posted image ?

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:18:24   
lelaval
Midva se nisva poročila, ker je hotela ona vse urejat. Raje sem koruznik, kot pa, da mi ona izbere (ali zašije) obleko, kje in kdaj, koga povabit,...
Ne sekiraj se. Kot vsem ostalim ji daj tudi vabilo, če pa ji kaj ne paše, pač naj ne pride. V toplice gre lahko kadarkoli, njen sin pa se ženi le enkrat.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:23:40   
CatJa
Ja pol pa nej umre, če je tako hudo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:24:04   
Katrin
Ne se sekirat; življenje gre dalje (z njo ali brez nje)...

Lep poročni dan user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:35:37   
Anonimen
To da je rekla, da zdaj lahko pa kar umre, pomeni, da je tako srečna, da je pač oz. bo doživela vse, kar si je želela, torej poroko sina in da potem lahko srečna umre. Tako pri nas to razumemo, čist re.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:38:35   
tanikaa
In če je ona zlobna bom še jaz:

Potem pa naj umre isti dan ko se boš ti poročila. Bo veselje dvojno.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:40:34   
dulcinea
Saj poroka je tvoja a ne? Ona se je menda že poročila. Če ji kaj ne ugaja, naj se pa še enkrat pa si bo rihtala po svoje...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 12:42:44   
baguSka
Hehe se popolnoma strinjam z al bino, ker pr nas je isti pomen tehle besed.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 13:02:48   
Tinca7
Verjemi, da ni vesela, da si je njen sine našel mene. Že ko sva ji povedala za nosečnost, je bila njena reakcija milo rečeno groznauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 13:37:44   
tehnofil
Moj bratranec je to dobro zrihtal. Mislim svojo mamo je lepo postavil kjer ji je mesto. Naredila sta vabila in organizirala komplet poroko v Preddvoru.

Poročila sta se v sredo na gradu na hitro, mami to povedala v četrtek in v soboto povabila vso žlahto in naredila res vse kot mora bit. Poročni šotor na vrtu, matičar, narezek, aperitiv in jedača, pijača, ansambel, ognjemet in šampanjec.

Za nameček pa je bil obred na vrtu ena sama zafrkancija, da smo se vsi zgražali (seveda, ker nismo vedeli). Ja dobr nas je natuser posted image . In mama je morala lepo vse požret, kot smo tudi vsi ostali sorodniki.



< Sporočilo je popravil tehnofil -- 23.1.2006 13:38:59 >

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 14:40:50   
barba
Sm ne se sekirat zarad tašče! Ni vredno!

Tud za datum najine poroke je moževa sestra neki kompicirala in težila, da naj bo rajš poleti ne aprila, ker njim pač tako ustreza. Pa sva sam povedala, da je najina poroka in če hoče prit si bo že vzela cajt.
Pa je pol vseen pršla! Sicer še zmeri mal pametvala ampak ni blo sile.

To je vajin dan in ne smeta dovolit drugim, da ga vama pokvarijo.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 16:27:03   
KIRA
reč ji, da je noben ne sili. če če it raj v toplice ša naj gre. očitno ji je bolj pomembna žlahta in njeno ugodje kot pa vajine želje.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 16:36:55   
Anonimen
Ojla!

Jaz pa sem svoji rekla takole in svaku,ki se je nekaj penil zraven.Kaj boš ti financiral lahko ti komandiraš kaj bom jaz bom lahko jaz in pika.Pa pol je njegova priča nekaj narobe naredila,da ni hotela iti v tisto gostilno in je tašča hotela,da jaz dol povem v tej gostilini in sem rekla draga moja pravi čas bi pustili da gre k priči ne pa sedaj,ko so vabila doma,da bom jest gostilno prestavljala ni šans,če se stroši in bo brez večerje ostala je njen problem in ne moj pa tudi vi ste k temu pripomogli.Mi je prav žal vendar bo takole ostalo kot je in pika.In se je k sreči vse srečno končalo.
Če so ji toplice več,ji povej hvala ker vas ni bilo na poroko sma vsaj manj plačala in konec debate.


(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: užaljena in prizadeta
23.1.2006 20:22:39   
kepa*
Uh, ne se sekirat...Tud jaz opažam, da so glede poroke vsi pametni, tud jaz sem se sekirala itd., zdaj mi je pa malo mar.
To bo vajin dan, ne dajta se motit.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: užaljena in prizadeta
25.1.2006 10:52:00   
MATEJA
Joj kako žalostno, da morajo bit eni ljudje tako zabiti, da se utikajo kamor jim ni mesto. user posted image  Jaz sem se tudi poročila letos poleti - to so nepozabni trenutki in vedno sem imela pomisleke glede tradicionalnih porok, vendar jih sedaj nimam več, ker nam je bilo fantastično in z veseljem se spomnim tega dne, ki je bil samo najin in prečudovit. Ne pozabi pa, da bo nepozabno in popolno le, če bo tako, kot sta si vidva zamislila in po vaših željah. Zato ne dovoli, da se ti kdo meša v tvoje oz. vajine zamisli, naj na koncu samo račune poravnajo, tisti ta pametni user posted image  user posted image ! Jaz bi na tvojem mestu naročila oz. ukazala bodočemu možu, da se pogovori s svojo ljubo mamico in ali naj odneha ali prekiniti stike z njo. Bolje sedaj v štartu, kot pa trpet celo življenje!!! Mene bi bilo sram, da imam tako mamico! Namesto, da bi pomagala svojim, pa s takimi pripombami greni življenje. user posted image  babji. 

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: užaljena in prizadeta
25.1.2006 11:11:44   
Anonimen
heh js bi ji na to k bi rekla zdej pa lahko umrem rekla a oblubte? :P

(odgovor članu MATEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: užaljena in prizadeta
25.1.2006 12:00:04   
tanikaa
Lara user posted image user posted image user posted image vsa čast...to pa je izjava dnevauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: užaljena in prizadeta
25.1.2006 13:42:33   
Nixxon
Bolj kot to kaj je rekla tašča (je pač zafrustrirana bunka, kaj češ) je pomembno kaj je na vse to rekel in naredil njen sin, torej tvoj bodoči mož. Kako je on reagiral?

Lara LOL.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?