|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ugg- naročilo
14.10.2010 12:31:32   
pomar*ANČA*
naročila si bom ugg preko neta, saj so pri nas čisto predrage. verejtno  jih bom na tej strani: http://www.topbootshoes.com/index.php?main_page=index

zdej pa me zanima, če je katera že naročevala na tej strani- imam par vprašanj? sicer je že velik napisano o tem, ampak prav o tej strani ne najdem.

pa če bi jih še katera imela, jih lahko naročim več, saj je popust če ji naročim več.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 12:45:02   
Naja31
Iz kje pošiljajo? Iz EU?
A so RES original?

Ker če niso, ti jih zadržijo na naši carini zaradi kršitve avtorskih pravic.
Meni se je to zgodilo z eno torbico. Nikoli dobila, oni so jo uničili, denarja nisem dobila nazaj, ker so Kitajci trdili, da kaj takega sploh ni mogoče. Od takrat naročam striktno iz držav EU.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 12:54:00   
pomar*ANČA*
naja31 hvala za opozorilo, bom vse preverila.

ali mogoče lahko zahtevam kakšen cerifikat oz obstaja kakšno potrdilo da je original?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 13:00:31   
Naja31
Tiste, ki se res spoznajo na uggice, lahko takoj prepoznajo. Glede na črke na oznaki na peti in glede na podplat.
Samo jaz se ne.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 14:43:04   
K_a_t_i
Spodaj imaš seznam fake-ov..
http://reviews.ebay.co.uk/FAKE-DECKER-UGG-AUSTRALIA-BOOTS-Picture-Guide-1-of-5_W0QQugidZ10000000003269455



_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 15:10:20   
thaiss
jaz sem jih kar preko http://www.ugg.si/ naročila

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 15:52:06   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz sem jih kar preko http://www.ugg.si/ naročila

O thaiss... preplačala si jih čist!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ugg- naročilo
14.10.2010 19:23:36   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz sem jih kar preko http://www.ugg.si/ naročila

O thaiss... preplačala si jih čist!



no problem user posted image
se mi ne dabrskat po netu in naročat iz tujine ker nimam pojmauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.10.2010 21:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.10.2010 21:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ugg- naročilo
15.10.2010 11:40:13   
ledenka
tu je seznam strani, kjer prodajajo prave. Vse ostalo je fake!

http://www.uggaustralia.com/retailstores/onlinestores.aspx?p=aor

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ugg- naročilo
25.10.2010 19:01:31   
LoCa
vse ostalo ni fake. to, pa si ti anča naročala...jaz že po sliki vidim da so ponaredek - še na sliki je videt da ni ovčja volna...vso srečo
in ne, ni tako zelo lahko prepoznat ponaredkov. vsaj dobrih ne. najboljše je vedet kaj hočeš kupit pa ni težav: ugg australia ali ugg torej sheepskin boots (iz ovčje kože).

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ugg- naročilo
26.10.2010 14:37:57   
pomar*ANČA*
so brisali temo kjer smo debatirale katere so fake in katere original.

sem se poglobila v vse linke ki ste jih dale na tejle temi in tistega ki sem nalepila jaz v prvem postu. pa še vedno nevem da ali ne?! po slikah sodeč so podplati, ovčka, napis na čevljih isti kot na original (primerjala sem z original ugg stranjo, pomagala sem si z izpiskom iz ebaya na kaj je potrebno paziti) ampak tega prodajalca ne najdem na njihovi spletni strani, kot tudi ne nobenega slovenskega....   

samo ovčka mi še povzroča težave, ker mi ne izgleda tako naravna, je malce preveč bela, čeprav za model ki si ga želim je tudi na ugg australia čisto bela ovčka notri...

sem naredila celo študijo...

če ima še katera kašen nasvet, mnjenje ga bom vesela, še malce bom odlašala z nakupom, še ni snegauser posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ugg- naročilo
26.10.2010 15:15:31   
majčica1508
Sem si jih zadnjič želela kupit in sem šla v Ce tam,kjer jih prodajajo in jih gledam,potem vzamem škatlo in na njej piše država porekla....Kitajska user posted image  in jih nisem kupila............
Kje lahko kupim,da piše Made in Avstralia,po netu pa še nisem nikoli naročala..............

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ugg- naročilo
26.10.2010 16:58:55   
LoCa
torej, vsi ugi  k so ameriške znamke UGG AUSTRALIA (dockers corporation) so made in china. vsi.

pomar*ANČA*, moja prej omenjena sodelavka je tudi naročala preko neke **** strani, seveda so na sliki zgledali pravi, ker večinoma pokradejo prave slike in jih dajo gor. dobila je pa umetno dlako, torej isto kot da bi v mass šla po ene 15evrske. js na tvojem mestu ne bi. bi pa poiskala na guglu "sheepskin boots" in iskala strani iz avstralije in nove zelandije.

< Sporočilo je popravil LoCa -- 26.10.2010 17:00:47 >

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ugg- naročilo
16.11.2010 21:58:58   
skuštrana
Moja prijateljica si je nedavno naročila tele škornje http://shop.bearpawshoes.com/ , isto so prava ovčja volna samo veliko cenejši...Jih je pohvalila, da so super user posted image

Torej, če vam ni pomembno ime, ampak samo udobnost in toplota go for it...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?