|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ugoditi možu?
30.3.2007 12:33:31   
lenčica
z možem se ne strinjava glede poimenovanja najinega drugega fantka. On bi Erazma, jaz bi Ožbeja. Njemu ni všeč moj predlog, meni se zdi njegov predlog pregrob. Sicer se trudiva da bi poiskala zlato sredino, a ne gre. On pravi, da navsezadnje naj obvelja moje, če imam tako željo, vendar me peče vest, da bi zmagala in zatrla njegovo željo. Kako ste ukrepale ve v teh primerih? Naj povem, da sva se prvič brez problema že na začetku nosečnosti odločila in tudi sedaj bi v primeru punčke bilo tako, a bo pač fantek !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:39:43   
Naja31
Če meni njegov predlog nikakor ne bi bil všeč, njemu pa moj, bi našla ime, s katerim bi se oba strinjala, ali pa mu vsaj ne bi nasprotovala.

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:40:15   
total
Nisma imela s tem težav,tako da res ne vem.Odločita se za 3. varjanto in bo še najboljeuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:41:20   
piščanc
meni je pa Erazem (klicali bi ga lahko Ero) bolj nežno, kot Ožbe

zmaga pa Ernest - Erni.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:43:00   
BaByGiRl
user posted image
Ti imaš probleme z možem, jaz pa moža že nekako obrnem, samo hčerko neuser posted image
Če res ne moreta naredit kompromisa, pa žrebajta. Če pa je tamal dosti star, pa njega vprašajta kaj je boljše.

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:48:52   
sabri
najbolje je res neka tretja varjanta, če ti pa kaj pomaga, je pa meni tudi lepše erazem. srečno

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 12:54:13   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Če meni njegov predlog nikakor ne bi bil všeč, njemu pa moj, bi našla ime, s katerim bi se oba strinjala, ali pa mu vsaj ne bi nasprotovala.

se podpisem.. najdita tretjega

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ugoditi možu?
30.3.2007 13:25:15   
srki
Če se ne  moreta dogovorit, uberita tretjo varianto, torej nekaj drugega. Drugače pa je meni Ožbej lepše. Kaj pa če bi imel oba imena?


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?