|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   upn
19.8.2008 12:08:18   
Anonimen
Trga se mi srce. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V petek grem na čiščenjeuser posted image user posted image user posted image in to zavestno. Doma imam dva mejčena in sedaj sem v tretje noseča, samo bi bila tolk majhna razlika med otročki, da bi se mi verjetno čist zmešalo. Še vedno me je groza, da nekdo želi živeti v meni jaz pa mu to ne bom dovolila, ga bom ubilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image : Tok sem jezna sama nase, kako sem bila lahko taka trapa, da nisva bolj pazila.

Ne me prosim obtoževat, ker mi je res ful hudo, ampak sem mogla povedat oz. dat to ven iz sebe.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: upn
19.8.2008 12:12:57   
anckabancka
Kako majhno razliko pa bi imela med otroki? Jaz bom tudi ravnokar rodila tretjega fantka. Prvi je bil julija star 3 leta, drugi pa bo 20 mesecev. Torej bom 3x rodila v 3 letih, med vsemi tremi pa bo po leto in pol razlike.

Jaz mislim, da se vse da, če se hoče. Pa nimam nobene tašče ali babice v bližini in sem prepričana, da bom zmogla.

Želim ti samo poguma, da si premisliš in tudi tretjega otročka obdržiš.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: upn
19.8.2008 12:13:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: upn
19.8.2008 12:16:44   
Anonimen
Če bi imela tako razliko kakor ti bi se verjetno ne bi odločila za splav. 

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: upn
19.8.2008 12:17:25   
Anonimen
Sem enkrat(že pred časom) prebrala na ringaraji: "Bolje nositi še enga otroka v naročju, kot pa tega na vesti".

To sm kr tko napisala, brez obsojanja(kr vem, da je peklensko to, kar preživljaš in želim, da bo tvoja bolečina čim manjša.).

Mal za razmislit...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: upn
19.8.2008 12:25:38   
Naja30
Ne obsojam te, jokam s teboj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: upn
19.8.2008 12:37:17   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Želim ti samo poguma, da si premisliš in tudi tretjega otročka obdržiš.user posted image



tudi jaz ti to želim...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: upn
19.8.2008 12:57:28   
MAŠKA
Jaz pa sem ravno v soboto doživela spontani splav. Ne veš kako tudi to boli. Ko si poln veselja, upanja, ko ti že pogled uhaja za vozički, nosečniškimi oblekami, že razmišljaš o izbiri imena, že razmišljaš na kakšen način boš povedal veselo novičko staršem, ko že vidiš sebe s trebuščkom,.... se v trenutku razblini vse kot milni mehurček. Samo dve uri je minilo od trenutka, ko sem zagledala sum na krvavitev, bilo je tako malo, da sploh nisem bila prepričana, če jo to krvavitev, do trenutka, ko se sem se že zbudila iz narkoze po abraziji, ko so samo še lile solze.user posted image user posted image user posted image

Glede ne tvoj post in tvoje razmišljanje, nisem prepričana, da si res želiš, da to nosečnost prekineš. Prespi še, pogovori se z dragim, premisli... veliko je družin, ki imajo tri otroke in se imajo prav lepo. Jaz bi dala vse, da bi imela v sebi še svojo pikico, ampak žal ji ni bilo usojeno.

Želim ti, da se odločiš tako, da bo zate in tvojo družino najbolj prav.
Srečno!user posted image

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 19.8.2008 12:58:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: upn
19.8.2008 14:55:55   
Andromeda
Glede na to, da si tole objavila na forum in si vsa user posted image , očitno nisi prepričana, da ravnaš prav. Do petka si lahko še premisliš. Dobro premisli, da se ti ne bo zmešalo od česa drugega.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.8.2008 14:56:49 >

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: upn
19.8.2008 15:12:32   
Katjusa
3x premisli če ti je res hudo sej te noben ne sili.... jst nebi šla v takem primeru splava delat..... preračunej vse možnosti ali je res vredno nekoga zavrečt... če vi se ti zgodil ss bi bla pa žalostna in kakrkoli se boš odločila boš s tem mogla sama živet...
Držim pesti da se odločiš za otročkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsekakor si zasluži priložnost in verjamem da imaš vse stvari zanj tak da tud nek poseben finančen zalogaj nebi bil vsaj ne v začetku.....

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: upn
19.8.2008 16:14:09   
Anonimen


Drugih besed nimam več ob vsem tem, ko vem koliko ljudi se trudi za otroka.In ker vem koliko sem sama trpela  za svojega otroka .

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.8.2008 9:05:36 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: upn
19.8.2008 16:19:08   
april09
didlina, ti se pa s takim nacinom mal zadrzi, ker si ornk nestrpna.. user posted image  nekaj je da izrazis svoje mnenje, drugo je na tak nacin. naj prvi vrze kamen tisti, ki je brez greha ...user posted image  
ce jo ze zelis prepricat v nasprotno, to ni nacin.

upam, da moderator brise tvoj post, ker je pod nivojem rr.

anonimna, upam, da se prav odlocis v tvoji situaciji. srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: upn
19.8.2008 16:20:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: april09

didlina, ti se pa s takim nacinom mal zadrzi, ker si ornk nestrpna.. user posted image  nekaj je da izrazis svoje mnenje, drugo je na tak nacin. naj prvi vrze kamen tisti, ki je brez greha ...user posted image  
ce jo ze zelis prepricat v nasprotno, to ni nacin.

upam, da moderator brise tvoj post, ker je pod nivojem rr.

anonimna, upam, da se prav odlocis v tvoji situaciji. srecno!


Hm, zato pa večina ne bo pisala istega mnenja, sploh vse tiste, ki so na "upajmo ".


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu april09)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: upn
19.8.2008 16:32:38   
april09
To da si aktivna pod "upajmo" ti se ne daje pravice ali dolznosti, da si nesramna in nestrpna.
Vsak ima svojo stisko...
In ona ni nic kriva za tvojo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: upn
19.8.2008 16:37:45   
Anonimen
verjetno si  v hudi stiski, psihično , morda tudi materialno, izčrpana.

Upam,da si se s kom pogovorila, s takim, ki je anonimen, na kakšnem sos telefonu.
Mi tukaj lahko izrazimo le svoje mnenje.


(odgovor članu april09)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: upn
19.8.2008 16:39:15   
Anonimen
Mene pa samo zanima kaj bi naredila če bi zanosila v prvo s trojčki?
Bi zmogla neuser posted image ......seveda bi te bilo strah, bi bila prestrašena.....sam bi zmogla.....user posted image

Komotnost pa zame ni izgovor za splav. Mislm.....jaz v letu 2008 itak ne najdem razloga za splav, pri vsej tej kontracepcijiuser posted image

Upam da boš še dobro premislila, pred petkom. In upam da se odločiš za življenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: upn
19.8.2008 16:40:17   
Anonimen
Aja še to , včeraj sem videla svojega 4ega otročka, velik je 3 cm in tehta 3 g.
Ampak se je  tako fino se  igral v trebuhu,da ga še danes vidim pred očmi.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: upn
19.8.2008 17:22:49   
MAŠKA

Grozljivo kakšne ljudi imamo med seboj. Lahko svetuješ, nimaš pa pravice obsojat. A ne vidiš iz posta same solze? Nikoli ne veš kdaj se znajdeš v težavah, na takšen ali drugačen način. Vsak od nas je lahko kdaj "morilec". Če ti dam primer: recimo, da na cesti povzročiš nesrečo v kateri nekdo umre. To se lahko zgodi tudi tebi, meni, vsakemu... kaj si boš rekla, če si ti zgodi kaj takšnega? Pomisli kako blebetaš, življenje je nepredvidljivo! Nikoli ne veš kdaj ti vrne udarec!

Pa ne zagovarjam splava, sama sem ga doživela (spontanega) pred tremi dnevi in še danes sem zabuhla v obraz od samega joka. Ob pogledu na trebuščke in vozičkarice me stisne pri srcu. Pa še vedno imam razumevanje do vsakega, ki se znjde v težavah. Otrok mora biti zaželjen in ljubljen. In upam, da bo anonimna premislila in sprejela otročka v bodoče pa se prej zaščitila. Ob takih besedah, ki si ji ponudila ti, se ji lahko samo zmeša. Rajši ji ponudi kakšno toplo besedo, če je pa ne premoreš, se pa ugrizni v jezik.


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.8.2008 9:06:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: upn
19.8.2008 18:29:18   
Naja31

Saj razumem, da je tebi hudo, ker se  trudiš zanositi, ampak če anonimna gre na upn, ne boš ti nič prej ali kasneje zanosila. To je izključno njena stvar. In ostale, ki zanosijo(mo) brez težav, ravno tako nismo nič krive, da ti ne moreš. Oprosti.

anonimna, napiši starostno razliko med otroci.


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.8.2008 9:06:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: upn
19.8.2008 19:09:00   
Anonimen
bog se je zamo zmotil ko daje otroke nepravim ljudem.
sramota nekatere izmed njih tudi jast se matramo da zanosimo imela dva spontana u tretje rizično noseča,ko si želim imeti 5 otrok,ti pa tako,no commment.
PREMISLI!!!
na jok mi gre!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: upn
19.8.2008 19:31:30   
cursa
Mene pa moti to, da ima ta forum možnost anonimnosti. Punce, če komentirate, komentirajte odkrito ali pa bodite tiho. Sicer pa razumem prvo anonimno, da si ne upa povedat kdo je, ker je na tem forumu toliko zajedljivih in žaljivih ljudi. Ne upa izdati svojega imena, ker potem neobzirno obkladate ljudi v stiski. Vse tiste, ki brez smiselno obtožujete ljudi, očitno nikoli v življenju še niste bile v stiski in vam je vse lepo. Bog ne daj, da same zaidete v težave. Takrat pa same verjetno postanete največje mučenice. Prenehajte z obsojanjem, ker očitno nikoli niste bile v taki stiski. Tudi sama nisem nikoli bila na tem, vem pa kako je bilo, ko sem iz dneva v dan, iz meseca v mesec čakala ubogi plusek. In zato še nimam pravice obsojati ljudi, ki se odločijo za splav.
Res je, na jok mi greste.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil cursa -- 19.8.2008 19:36:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: upn
19.8.2008 19:33:07   
silvya

Kako moreš obsojat nekoga, ki je v težki situaciji? user posted image

Res je mnogo krutih zgodb, ko je težko priti do otroka ali pa ga izgubiš, ko si že prepričan, da je že skoraj tvoj.... Res pa je, da se bo anonimna mamica morala sama odločit kako naprej in sama živeti  s svojo odločitvijo. Jaz upam, da se bo odločla da otročka obdrži. user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.8.2008 9:07:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: upn
19.8.2008 19:35:22   
silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

bog se je zamo zmotil ko daje otroke nepravim ljudem.
sramota nekatere izmed njih tudi jast se matramo da zanosimo imela dva spontana u tretje rizično noseča,ko si želim imeti 5 otrok,ti pa tako,no commment.
PREMISLI!!!
na jok mi gre!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image



Lepo te prosim, da tudi ti nehaš s takimi, ker prva anonimna ni kriva, za tvoje probleme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: upn
19.8.2008 19:41:00   
Anonimen
Še vedno me je groza, da nekdo želi živeti v meni jaz pa mu to ne bom dovolila, ga bom ubila : Tok sem jezna sama nase, kako sem bila lahko taka trapa, da nisva bolj pazila.


Najprej se lepo umiri.

Verjamem, da si v tezki situaciji; karkoli bos izbrala, ti bo tezko. Splav te bo se dolgo preganjal, to skoraj verjamem; mogoce se oglasi katera, ki ga je dala zavestno cez in ti pove, kako se pocutis cez mesec, leto, deset. Meni se zdi, da bi me vecno preganjal, ce bi se odlocila zanj. Verjetno tudi tebi ne bo vseeno.
Na drugi strani je tudi odlocitev za tretjega majhnega otroka tezka, saj to pomeni ogormno dela, veliko organizacije, lahko tudi kronicno utrujenost in depresijo. V tem primeru se bo slabo pocutila vsa druzina, z obstojecima otrokoma vred.

Na tvojem mestu bi se pogovorila z mozem in babicami in dedki, ce jih imate, in jih prosila za pomoc. Tudi ce nimas podpore sirse druzine, je tukaj gotovo moz in on te mora poslusati; pretehtajta vsak zase in skupaj, kaj so minusi in plusi in se odlocita. Srecno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: upn
19.8.2008 19:46:55   
Anonimen

Lepo te prosim, da tudi ti nehaš s takimi, ker prva anonimna ni kriva, za tvoje probleme.



živa resnica.samo noben nima pravice uzeti nekomu življenje.sploh pa ne podpiram splava.drugič pa zaščito uporablja naj!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?