|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 12:35:40   
Mamaja
Živjo,

zanima me, ali delate novoletne voščilnice skupaj s svojimi otroki. Če ja, kakšne ste doslej naredili in koliko so bili stari vaši otroci, ko ste jih delali? Moja punčka je za te stvari še premajhna, a me vseeno matra firbec user posted image . Meni se to zdi tako fino in komaj čakam, da bova packali skupaj, seveda, če ji bo v veselje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 12:44:02   
Izabelina
nikol ni premejhna... če je par mescev stara naredi odtis njene nogice/rokice in okrasi... če je stara okoli enega leta lahko sama barva, kar je pa več pa more nujno sodelovat, tako si bo zapomnila doživetja Božiča...

Moji sta 3 in 1, in nas to že čaka, letos bomo pomoje tele, ker so mi ful luškane: http://madebyjoel.com/2010/12/holiday-reindeer-cards.html

še ena ideja: http://handsonaswegrow.com/christmas-craft-fingerprint-homemade-cards/

je pa res, da morš bit pripravljena, da kartice ne bodo takšne kot si si zamislila, da ne boš potem razočarana al pa še huje, da ne bi slučajno sekirala otroka in mu preveč diktirala kaj naj dela in kako... v končni fazi gre za to, da se skupaj zabavata skozi ustvarjanje... otrokom tko al tko ni pomemben končni izdelek (vsaj tem mičkenim ne) ampak sam proces, zato more bit res ljubeć in ne storilnostno natempiran...

super bo!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 12:48:31   
Izabelina
pa še par idej:

- otroku daš zeleno prstno barvo in mu pustiš, da barva in packa... potem ko se posuši pa ti izrežeš smrekice in jih nalimaš na belo osnovo za kartico
- otroku daš bilo kero barvo in pustiš, da barva, ko se posuši ti izrežeš kroglice in uporabiš kot okraske na beli osnovi
- otroku daš bleščice oz. take mejhne zadevice, namažeš z lepilom papir in pustiš, da sam lima gor, kamor hoče potem pa spet ti izrežeš in daš na belo osnovo
- otroku daš vato in pustiš, da jo natrga in se zabava z njo, potem ko konča pa pobereš mini koščke in jih nalimaš kot sneg na kartico, k jo sama nardiš (al pa še bolš, pustiš, da lima otrok)

itd...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 13:02:06   
Izabelina
glej zdej sm se čist navdušla in mal brskam:

http://rainydaymum.co.uk/christmas-crafts-for-preschoolers-and-toddlers-cards

tale je primeren, če je tvoja še minimini dojenčica: http://www.herecomethegirlsblog.com/2012/11/08/easy-christmas-cards-for-toddlers.html

tale tut: http://rainydaymum.co.uk/baby-craft-reindeer-and-tree-christmas-cards

ma miljon stvari lahko delata... user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 18:10:53   
Mamaja
izabelina hvala, si se pa res potrudila. Mogoče se pa vseeno lotim česa s svojo bejbiko, ki ima zdaj dobrih 8 mesecev. Recimo tole mi je všeč http://easypreschoolcraft.blogspot.com/2012/05/santa-handprint-christmas-card-craft.html

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
11.12.2013 21:29:19   
Najaa
Me jih delamo odkar sta na svetu. Prvo leto, ko je bila prva stara samo en mesec, sem jo slikala z božičkovo kapo in dala razvit slike in nalepila na voščilnico. Od nasl. leta pa sodeluje. Delale smo tako, da je s prstnimi barvami ali čopičem risala po svoje, pol sem pa izrezala ven novoletne motive. Pol pa vsako leto kaj drugega. Je recimo narisala smrekico, namazala z lepilom in posula bleščice. Ali sem jaz narisala motive, ona je s prstki barvala... idej je ogromno in pri 8m že lahko sodeluje. Tudi tega božička z odtisom rokice smo delale.

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
12.12.2013 6:28:12   
josephine27
Izabelina hvala ti, ker si mi prihranila čas. Zadnje čase imam zelo malo časa za brskanjeuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
13.12.2013 11:27:18   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Izabelina hvala ti, ker si mi prihranila čas. Zadnje čase imam zelo malo časa za brskanjeuser posted image


jor velkom user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
20.12.2013 9:15:07   
Mamaja
No, pa sva naredili prve voščilnice. Take z odtisom nogice, ki sem ga "predelala" v jelenčka Rudolfa. Prav luštne so...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ustvarjanje novoletnih voščilnic z otroki
20.12.2013 10:04:50   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Mamaja

No, pa sva naredili prve voščilnice. Take z odtisom nogice, ki sem ga "predelala" v jelenčka Rudolfa. Prav luštne so...



To so naši letos delali v vrtcu, full je lepo :-)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?