|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 10:48:10   
Maja0505
Živjo

Zanima me, kdaj ste namesto prilagojenega mleka začele uporabljati navadno kupljeno kravje mleko?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 12:01:16   
corfu
Tudi mene to zanima?

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 12:09:32   
Anonimen
Mene tudi, ker slišim zelo različna menenja

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 12:12:00   
urška
po pravici? pri prbl. 8 mesecih sem mu začela za čokote in podobne stvari dajati alpsko mleko. kar je mleka popil na flašo pa je dobival adaptirano do enega leta. sem pa pol odkrila v mullerju bebivito, ki je cenovno zelo ugodna v primerjavi z aptamilom.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 20:00:02   
HuAnita
2 dni nazaj, stara je pa 11m. Ker v varstvu ji pač ne bodo mešali adaptiranega za razne kaše in čokote. zaenkrat ne opazim reakcij.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 20:43:07   
Maxica
Jaz sem zadnjič v posvetovalnici pri enem letu vprašala sestro, kako je sedaj s tem mlekom. Rekla je, da se dojenje priporoča tja do dveh let , za pripravo hrane pa je po dopolnjenem enem letu starosti primerno polnomastno mleko, ki se ga prevre. Najslabše naj bi bilo alpsko mleko.
Mi je pa pred časom pravila patronažna, da na kmetih, kjer imajo krave, nekateri tako mleko dajo že skoraj novorojenčkom. Sicer jim ni bilo nič, ampak priporoča se pa tudi ne, ker je tako mleko pretežko za tako majhne otročke.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 20:44:24   
smrček
Jaz mojemu dajem kravje meleko od 6. meseca dalje (samo za mešanje)drugače se še vedno ogromno doji.
Z navadnim mlekom sem pričela po posvetu z pediatrinjo, ker je po adaptiranem imel vedno izpuščaje, kravje mleko pa redčim z malo vode in je vse OK.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   uvajanje navadnega mleka
2.9.2005 21:32:39   
urška
glede alpskega mleka pa takole: sin sodelavke je debel otrok in po vseh mogočih dietah so ga dali v stično v tisto "bolnico" za debele otroke,kjer potem shujšajo... u glavnem ona mi je povedala, da so jim tam na enem od predavanj o pravilnem prehranjevanju rekli da otroci morajo piti alpsko mleko s 3,5% mm,. predavateljica je bila zdravnica tko da jaz se tega držim. je pa tko, da naj bi otroku do 1 leta dajal samo adaptirano mleko,ker naj bi bilo kravje škodljivo, in če mu dajemo alpsko ali pa navadno je popolnoma brezvezno ugotavljanje katero je bolj škodljivo.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uvajanje navadnega mleka
6.9.2005 13:53:22   
Nataska
Midve sva začele z alpskim mlekom pri 8 mes. in pol. Mešam ga z vodo in je superca! Nič izpuščajev, pikic....

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uvajanje navadnega mleka
6.9.2005 13:54:48   
Nataska
Aja pa še to- dojenje do 2 let!!! Halo!!!

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   uvajanje navadnega mleka
7.9.2005 22:53:09   
BARBARA R.
Malo pred 1. rojstnim dnem sem za spremembo pripravila sem in tja razno razne linote s kravjim mlekom. Za piti ji pa še vedno dam sojino mleko oziroma kakav pripravljen iz sojinega mleka. Ravno tako kuham mlečni gres, riž,.... na sojinem mleku.


     
   

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?