|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje v vrtec
4.1.2006 13:20:44   
tanja75
Zanima me kako ste uvajale vaše user posted image v vrtec. Ste imele kakšne probleme? Slišala sem, da je najboljše uvajat 2-3 dni.

Naš user posted image gre marca v vrtec in me malo skrbi ker je ful navezan name.  Je zelo živ, ampak občutljive sorte.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uvajanje v vrtec
4.1.2006 13:32:21   
koruzica
Živijo

No, pri nas sem uvajal jaz, ker ima mami tako službo, da ni bilo mogoče...Brez večjih problemov, prve dni sem bil z njo uro ali uro in pol, pripeljal sem jo recimo ob 9h, bil z njo urco, potem smo pa njen čas bivanja podaljševali in skrajševali čas moje prisotnosti...To je trajalo cca 10 dni, potem pa na ' polno '...
Sicer je verjetno od otrok do otrok odvisno; naša je socialno bitje in prilagodljiva, ima pa seveda tudi svoje muhe...

Srečno in brez skrbi...Pa še oči naj gre zraven, boš videla kak bo odziv, če ima to možnost.

LP K.

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uvajanje v vrtec
4.1.2006 15:22:31   
Cikica
Jaz sem našegauser posted image uvajala nekje 1teden pred vrtecom in nama je bilo full lepo.Smo se zabavali,igrali...Nisva bila dolgo tam kakšne pol ure.Ko pa je začel redno hoditi vrtec pa ni bilo problema,samo 2teden je nekajuser posted image potem pa vseuser posted image .Sedaj komaj čaka da gre v vrtec.

Jaz ti priporočam uvajanje.
Lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uvajanje v vrtec
4.1.2006 15:30:00   
valči
Jaz sem našo Laro uvajala točno pet dni,danes je pa prvič ostala od 8.-14.user posted image user posted image Je bila pridna,lepo jedla,malo manj spala.Jaz sem vesela in zadovoljna,ker pri sinu je pa bilo huje.Sva se uvajala 14 dni,pa še je bil jok.Čisto odvisno od otroka.

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uvajanje v vrtec
4.1.2006 18:01:34   
lex
pri nas v vrtcu je navada, da uvajamo ta male 1 mesec in se full fajn obnese. Midva imava pa tako "nesrečo" da se jaz zaposlena v vrtcu in ko sem ga hotla tam pustit, so me porable v jaslicah, tak da ko dobima zdravniško spričevalo, da lahko gre v vrtec bomo začeli kar na polno (zdaj sem zaenkrat samo jaz v službiuser posted image , ker ga ne moremo cepit - imamo spet prehlad).

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uvajanje v vrtec
5.1.2006 22:31:04   
Jutra
Pri nas je bilo obvezno uvajnaje 3 tedne. Prvi teden je bil zelo naporen, predvsem za starše. Potem je bilo pa že lažje, saj smo šli vmes z urico, dve ven. Drugače pa vsak dan od 8-14ih, razen prve tri dni le 2-3 urice.

To obdobje imam v lepem spominu. Spoznla sem ostale otroke in nekaj staršev, vzgojiteljice in videla, kako se moja hčerka počuti v novem okolju. Sprejela ga je zelo dobro.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uvajanje v vrtec
6.1.2006 10:16:41   
Bib
Midve imava pa ravno ta teden uvajanje.
Sva šli bolj na hitro, zaradi službe.
Je šlo pa za enkrta brez problema. user posted image
Prvi dan sem bila z njo eno uro, toliko da je pojedla zajtrk in se začela igrati in je ostala do 12h.
Drugi dan ravno tako, tretji dan je pa že sama spala in to celi dve uri.
Danes je pa četrti dan in bomo videli kako  bo.

Smo pa z vzgojiteljico zmenjeni, da me pokliče če bo hudo.

_____________________________

Lari je moj srček!

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?