|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 9:47:21   
nky 23
imam skoraj 8 mesecev starega sina in zelo uživa v vodi, katere toplice priporočate da so primerne za njih, da je voda topla in vzdušje primerno?

hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 9:55:12   
Blacky30
Mi hodimo v Čatežke toplice in smo super zadovoljni. Priporočam!user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 9:59:48   
ona
Mi smo enkrat bli z enoletnico v Radencih in je tudi bilo fajn!!user posted image user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 10:05:24   
Anya22
Mi smo bili z Žanom dober mesec in pol nazaj, ko je mel 5.5 mesecev v Olimijah. Bilo je super!

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 10:33:32   
biga
Moj sin bo tudi čez pet dni star 8 mesecev in imamo za konec meseca rezerviran 5-dnevni paket v Termah Olimia v Podčetrtku. Je bila kolegica z dojenčkom tam in je bila zelo zadovoljna. Oni so bili sicer v hotelu (hrana super), mi gremo pa v Aparthotel, apartmaji, ki so povezani z bazeni s podhodom. Imaš svoje parkirišče, lahko najameš otroško posteljico, pa sami bomo kuhal, ker dete še ne je isto kot midva. 5-dnevni najem nas bo stal 271 evrov, plus taksa, plus posteljica 20 evrov. Sva pa izbrala termin, ko ni praznikov ali šolskih počitnic zaradi gneče.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.1.2008 10:37:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 14:41:52   
mateja rečnik
Mi smo pa bili v Moravcih in Olimju. Za Moravce je tako, da če si v hotelskem bazenu je ok, če pa želiš prav v bazenski kompleks moravce 3000, moraš ven iz hotela, pa še gužva je bila totalna (krompirjeve počitnice-star 8m), tako, da to mi pa ni bilo všeč.

V olimju smo bili v hotelu Sotelia (mali je bil star 9m), super velika soba, posteljico za dojenčka dobiš v hotelu, do bazenov je podhod, tako da to je super. Kopalni plašč imaš v sobi, brisače pa na bazenu (vsaj gostje hotela jih dobijo), tako da greš iz sobe v kopalnem plašču in ne rabiš ničesar. pri bazenu, naprej od restavracije, je tudi igralni kotiček, tako da, ko je imel kopanja dovolj, smo se igrali. Je pa minus to, da je v tem podhodu kar nekaj stopnic, tako da moraš voziček nositi.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 23:12:31   
mamča
Mi smo bili že marsikje z malimi otroki in smo najbolj zadovoljni s Termami Zreče. Umirjeno, manjše, lepa okolica, jezerce, račke za krmit, ograjen gozdiček s srnicami, prijazni ljudje. Imajo vile z apartmaji (res niso najnovejše,ampak ni krize), sprehodiš se do bazena, če želiš lahko sam kuhaš. Mi smo vedno hodili na vse tri obroke v hotel, pa ni težko, prej prijetno. V Olimju še nismo bili.

(odgovor članu mateja rečnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
20.1.2008 23:14:39   
mamča
Aja, pa mi iščemo v glavnem apartmaje, ker nas je več, pa še psička gre z namiuser posted image .

(odgovor članu mamča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
26.1.2008 17:55:41   
jooly
Pri nas smo zelo občutljivi, saj se nam povsod razen v Čatežkih zdi voda premrzla. user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu mamča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
26.1.2008 18:46:53   
Hans
Zelo topla voda je tudi v zgornjem bazenu v Termah 3000, naša je tam prav uživala.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
26.1.2008 21:02:35   
kai1
Mi smo bili do sedaj v Dolenskih t., Tam je temp. vode od 35-36C, zrak, pa okoli 29C.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 16:03:54   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: kai1

Mi smo bili do sedaj v Dolenskih t., Tam je temp. vode od 35-36C, zrak, pa okoli 29C.


mi gremo začetek fabruarja tudi v Dolenjske toplice user posted image  Pa me zanima kje ste se kopali da je imela voda toliko stopinj-ker smo tut mi bolj občutljivi na temperaturo in bi nam takšna temperatura zelo odgovarjalauser posted image ...Kakšni pa so bazeni,ste bili zadovoljni?

Slišala sem da se user posted image  ne smejo kopat v termalni vodi? Pa me zanima zakaj? A nimajo ponavadi termalne vode toliko stopinj? user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 17:37:46   
Majchi
Naša je stara 8 mesecev in smo šli že dvakrat v Dolenjske Toplice. Res je zelo topla voda, kot je že napisala Kai.
Sisy, kopali smo se v ta novem delu-Balnea center. Tam imaš vse: bazenski kompleks, zunanji bazen, bazenček za otroke, restavracija, prekrasne savne, masaže,...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 17:40:31   
kaya2007
mi smo bili tudi v dolenjskih toplicah, ampak smo se kopali v starem delu, ker je še bolj topla voda. prav tako je topla voda v banovcih in v gornji radgoni na meji z avstrijo.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 19:51:39   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Naša je stara 8 mesecev in smo šli že dvakrat v Dolenjske Toplice. Res je zelo topla voda, kot je že napisala Kai.
Sisy, kopali smo se v ta novem delu-Balnea center. Tam imaš vse: bazenski kompleks, zunanji bazen, bazenček za otroke, restavracija, prekrasne savne, masaže,...



ravno kolegica ki gre tudi z družino z nami mi je rekkla da je Balnea super,pa da je vse novo pa lepo pa da je fajn ker se tam kopa ful mlajša populacija....Ampak kokr sem pa slišala je pa v "starem" delu-v Krki pa ful toplejša voda...Ko grem na njihovo spletno stran pa nikjer ne najdem podatka koliko stopinj imajo bazeni v Balnei,samo za Krko je napisano 35-36 stopinj....user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 20:03:33   
kaya2007
so mi rekli zadnjič v starem delu, da je v B. tudi do 5 stopinj manj.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 20:07:19   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

so mi rekli zadnjič v starem delu, da je v B. tudi do 5 stopinj manj.


a reees? user posted image  to pa ni glih fajn...škoda.....

kako pa je v starem delu?




< Sporočilo je popravil Sisy -- 27.1.2008 20:18:07 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 20:43:55   
Paštetka
Slišala sem da se ne smejo kopat v termalni vodi? Pa me zanima zakaj? A nimajo ponavadi termalne vode toliko stopinj?


Termalne vode so gostejše in težje od navadnih voda. In če so še tople (več kot 34 stopinj), niso priporočljive za otroke, sploh pa ne za dojenčke oz. srčne bolnike. Težke so predvsem zaraadi prisotnosti ogromnega števila mineralov in drugih primesi.

Jaz svojega otroka (2 leti) dam v mineralno ravno toliko, da ne tečnari. Kakšne 3 minute. Več pa nikakor ne. Potem pa moraš obvezno z njim ven.

Saj mogoče bo katera napisala, ja saj mojemu pa ni bilo nič. Ja, hvala bogu. Mogoče pa drug nima take sreče. Namreč otrokovo telo ni narejano za termalne vode. Poleg tega se v termalnih vodah samo namaka, pri otrocih pa vemo, da so precej aktivni v vodi, kar pomeni, da se še dodatno ogrejejo.

Če boste otroke kopale v teralnih vodah, poglejte njihove ličke. Ko bodo postale rdeče, TAKOJ z njimi ven!!!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 20:56:56   
buša
klorirana voda v toplicah ni najboljša za dojenčke.

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 21:15:24   
Paštetka
buša, do 5. mesecauser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 21:41:01   
mami_miki
moj je tud 8...pa je rekla zdravnica, da vsaj do enega leta ne v toplice...ker je lahko umazana voda, ki pride v usta, potem pa se lahko kaj okuži...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 23:04:55   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy
Ampak kokr sem pa slišala je pa v "starem" delu-v Krki pa ful toplejša voda...Ko grem na njihovo spletno stran pa nikjer ne najdem podatka koliko stopinj imajo bazeni v Balnei,samo za Krko je napisano 35-36 stopinj....user posted image

Sisy, v starem delu je men že prevroča. Bi se mi skor zmešal tam noteruser posted image . Enkrat sem bla, pa se res samo starejši tam kopajo.
Morda pokliči tja, pa ti bojo sigurno povedali, kakšna je temperatura, pa se na podlagi tega potem odločite.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
27.1.2008 23:12:12   
viv_
Mi smo bili z obema tamalima prvič v toplicah pri 3 mesecih v termah Olimia.

Pa saj tako majhnega itak ne valjaš po vodi. Mal, da namoči nogice.
Bolj gre za to, da se mal pocrklja mama in da zamenja okolje.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: v katere toplice z dojenčkom?
28.1.2008 17:22:38   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Sisy, v starem delu je men že prevroča. Bi se mi skor zmešal tam noteruser posted image . Enkrat sem bla, pa se res samo starejši tam kopajo.
Morda pokliči tja, pa ti bojo sigurno povedali, kakšna je temperatura, pa se na podlagi tega potem odločite.


verjetno res ja...

Tut sama sem študirala da preveč topla tut ni fajn.....

Bomo kr v Balneo šli user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?