|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaše mnenje
17.2.2006 16:36:09   
Anonimen
Hello! Avgusta dobimo naraščaj, za punčko smo izbrali Suzana, za fantka pa Aleksander. Zdaj pa smo že od dveh znancev, ko smo jim povedali, slišali, da sta oba imena "od dol". In da sploh Suzana, da je bolj "žalostno" ime. Kaj ve mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 17:04:32   
Anonimen
meni so všeč kratka imena.. Lin, Anže, Anžej, Nik, ŽAn... ali pa Tija, Luna, Lana, Pina..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 20:14:53   
A-N-J-A
Suzana mi definitivno ni všeč(eno poznam,pa je res "od dol"user posted image ),Aleksander je še kar sprejemljiv,čeprav je zame predoooolg.
Otrok bo pa samo vajin in če so vama ta imena všeč se ne ozirajta na druge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 20:21:41   
Mina1
Če je vama všeč, go for it, ne ozirajta se na druge. Vedno se kdo najde, ki mu kaj ni všeč in obratno.

Jaz poznam kar nekaj Suzan, pa so same fejst punceuser posted image .

Aleksander pa je zadnje čase spet kar popularno ime, dosti parov se odloča zanj, je tako mogočno, dominantno ime.

To pa, da bi bila oba imena "od dol" pa prvič slišim, sploh ne drži. Pa tudi če bi, koga kaj briga, če je vama ime všeč.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 21:46:07   
Anonimen
Tudi moja prijateljica je dala sinu ime Aleksander, ker je kao mogočno imeuser posted image . Ne vem, meni nešto liči na Acu, e pa sad neznam.
Suzana pa se mi zdi slovensko.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 21:51:05   
Mina1
Tudi moja prijateljica je dala sinu ime Aleksander, ker je kao mogočno ime . Ne vem, meni nešto liči na Acu, e pa sad neznam.


Ma ne, potem bi bil Aleksandar, zvali bi ga Aca, Aco i tako to... 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 21:54:32   
Marogica
Prvo me zanima od kod "dol"? Iz juga ali kaj? To prvič slišim. Suzana izhaja iz imena Susanne, ki je čisto evropsko ime in ga najdeš po celi Evropi. Če pa dajejo to ime na jugu, pa je tudi prav, ali ne?
Meni osebno oba imena nista všeč(pa ne, ker bi bila od "dol"),  sta enostavno predolga.
Žalostno ime? Mogoče, ker koga asociira na "suzo" (solzo), kar pa s korenom imena nima veze. Neumnost.
Izbira je vajina in vidva že vesta, zakaj sta vama ta dva imena všeč.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaše mnenje
17.2.2006 23:25:58   
3new!yes!!
nobeno od teh dveh imen mi ni vsec. predolga sta pa predolgocasna.. vsaj meni

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaše mnenje
18.2.2006 11:44:49   
Anonimen
Hm, kolikor Aleksandrov jaz poznam, jih vsi kličejo s polnim imenom ali pa Sandi. Enega celo Sandro. Nihče ne kliče Aco ali da bi ime dišalo po jugu.
Meni je ime všeč.
Suzana mi pa ni všeč.

(odgovor članu 3new!yes!!)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaše mnenje
18.2.2006 12:05:14   
Reja
Če sta imeni všeč vama, potem je čisto vseeno, od kod prihajata. Gre za vajin naraščaj.

Vem pa, kako je, ko imaš izbrano ime, potem pa bližnji in prijatelji debelo pogledajo in se spačijo, ko ga slišijo.

Jaz sem bila ves čas 100%, da bom imela Tijana, če bo fantek, pa ni nikomur všeč. Čeprav sem vedno govorila, da je važno, da je všeč nama, že precej dvomim v to, da je ime res pravo.

Vsekakor bi morala biti izbira vajinauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaše mnenje
18.2.2006 18:39:23   
puncica
Meni po pravici povedano nista všeč in sta mi predolgi.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaše mnenje
18.2.2006 18:53:16   
Tricia
Sori, meni tud ne.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vaše mnenje
19.2.2006 10:35:19   
F*S*M
Draga anonimka, če sta vama imena všeč sploh ni debate, da bi dala otroku kakršno drugo ime, to je vajin otrok in od nikogar drugega. Moj dragi pravi tako; da če tebi to ime ni šeč je to tvoj problem, ker midva sva se odločila za to ime in pika in tudi mnenja ne bo spremenil za nikogar, ko je njegova mama mal zajamrala ob izbiri imena ji je sam rekel a je tvoj otrok? Ne no pol pa se navadi. In s tem se je pri nas debata zaključila.

Moram pa vama reči da sta izbrala zelo lepi imeni in da sploh ne prihajata od dol, tako da kar še naprej vstrajata pri niju.

PA veliko veselja z vajino pikico.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vaše mnenje
25.2.2006 22:37:15   
Erin
V knjigi imen ( user posted image ne vem avtorja...sem jo posodla prijateljici) je razlaga za vsa imena in kot sem 1x gledala za Aleksander ne piše prav dobro...user posted image ... Suzana mi je pa tako žalostno ime (Suza-nauser posted image )..

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vaše mnenje
26.2.2006 17:58:12   
Anonimen
Jaz poznam dve Suzani pa sta zeloooooooo fajn prijateljici.
Vseeno pa se meni osebno ne zdi všečno ime za zdajšnje dojenčke.

Aleksander je tudi mojemu dragemu všeč. Ampak, ker so moderna zdaj kratka imena bo najin naslednji sin Alex.

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vaše mnenje
26.2.2006 18:00:41   
bombonček
Tud men nista všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vaše mnenje
26.2.2006 19:07:23   
Ancy
Men sta pa oba taka lepa. Z dušo. Poznam eno Suzano in je prou fejst dečwa, Aleksandra pa žal (še) nobenega, mi je pa prav tako lepo ime.
Kot vidiš ima vsak svoje mnenje, nekaterim so všeč kratka imena, nekaterim dolga. Vsakemu svoje. Meni tudi niso všeč kratka imena, delujejo mi tako - trenutna, nepremišljena, prilična.
Če sta ti ti dve imeni všeč naj te to ne ovira, pa četudi so ''iz dol'' - pa kaj ! user posted image Čeprv jaz mislim, da niso iz dol, Suzana je čist ''iz gor'' ime user posted image

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vaše mnenje
26.2.2006 22:46:22   
Anonimen
user posted image user posted image z duso.. user posted image

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vaše mnenje
27.2.2006 8:08:30   
Barbs
Da ne bom tudi  sama mlatila prazne slame:

Dvomim, da so kralje v pretekli in polpretekli zgodovini današnje Evrope poimenovali z imeni, ki so si jih "izumili dol".  Aleksander je ime, ki ga poznajo v večini germanskih, romanskih in slovanskih jezikov. Aleksander je človek ,"ki pomaga ljudem". Poznamo več različnih izpeljank.  Za Suzano je že ena izmed predhodnic napisala.

Meni osebno je ime Aleksander všeč, vendar v bolj slovanskih različicah imena - Aleksej, Aleks...
Tudi Suzana kot taka mi ni všeč; mi je pa izpeljanka Zana.

Ampak - sto ljudi, sto čudi, sto žena...user posted image  . a ne?

p.s.
Absolutno mi pa ni všeč moja predhodnica, ki se je morala prekrstit v anonimno, da si je upala pljuvat.
Takpnim ljudem tudi ime Viktorija ne bi kaj dosti koristilo oz. jih naredilo bolj pokončne.

Kajti, človek da imenu pomen, ne pa ime človeku.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vaše mnenje
22.4.2006 22:58:23   
Maleal
Ta imena so bila ,,in,, pred 35 leti,sorry.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vaše mnenje
22.4.2006 23:05:53   
Pilar
Čisto vajina stvar je, kako bosta dala otroku ime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vaše mnenje
29.4.2006 10:08:33   
viv_
Meni sta pa fajn... prav "osvežilno" v današnjem času... Go for it user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?