|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabilo na poroko
29.5.2010 23:10:17   
momo1
user posted image Počasi bova z dragim začela raznašati vabila pa imam še vedno dilemo, ali na vabilo napisati, da si želiva denar ali ne. Kakšne so vaše izkušnje in kako ste to napisali tisti, ki ste izrazili željo v vabilu? Kako se je obneslo, kako so sprejeli "direktnost"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabilo na poroko
30.5.2010 11:02:20   
ajataja
midva sva na koncu napisala takole-Z darili si ne delajte skrbi,saj v ljubezni to pomembno ni,če pa drugače mislite vi,naj raje kak evro za medene tedne v kuverti zašumi.-Ampak pri nas je tako že navada taka da skoraj vsi dajo denar se ne kupuje daril.

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabilo na poroko
30.5.2010 17:11:08   
alma82
Midva sva se poročila pred dobrim mesecem .... in sva na koncu vabila napisala takole:

Svatje se ob takšni priložnosti sprašujete kaj podariti mladoporočencema, zato vas ne želiva obremenjevati s praktičnimi darili, vesela pa bova vseh finančnih prispevkov za ureditev najinega stanovanja.

Jaz sem bila na začetku (ko sva se samo pogovarjala o temu) full proti temu, da napiševa da bi hotla denar ... ampak ker sem se zelo zelo bala, da bova dobila ene 4 mikrovalovke, 10 različnih kompletov krožnikov in ene 20 različnih kompletov kozarcev user posted image  sem šla mal brskat po netu...
in tole kar sva midva napisala se mi zdi tako fajn user posted image

Prej me je full skrbelo, kako naj dam prijateljem vabilo kjer piše da hočeva denar ... na tak način napisano pa se mi zdi super.

In nihče ni imel pripomb.
(zdi se mi, da se ljudje počasi tudi sami zavedajo, da je najboljše dati denar)

Upam da sem ti kaj pomagala.

Želim vama veliko sreče user posted image  user posted image


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabilo na poroko
31.5.2010 11:20:42   
aknela123
jaz nebi tega nikoli napisala na vabilo. mi je veliko bolj pomembno, da ni nobene slovnične napake v njem.

sva pa kljub temu, da nisva napisala, da želiva denar od večine dobila denar, nekaj zanimivih praktičnih daril in pa nekaj v darilnih bonih, kar se pa tudi da lepo porabit.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabilo na poroko
1.6.2010 10:00:14   
anci banci
najin tekst na vabilu za darila je bil pa tak:

Po končanem žuru bova na Jamajko poletela, kjer bova poročno potovanje preživela, zato bova vsakega prispevka vesela.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabilo na poroko
1.6.2010 11:00:57   
hrchy
Midva sva studirala, da bi to napisala, pa sva se odlocila, da ne bova. Oziroma sva napisala, da si daril sploh ne zeliva.
Glede na to, da imamo pa zur v hribih, pa dvomim, da se bo komu dalo vlacit mikrovalovko gor! user posted image

Se mi je pa zelo dopadel nacin, ki ga je ubral bratranec: to, da boste z nama in veseli za naju, nama pomeni najvec, vse ostalo bova namenila ustvarjanju srecnega doma.

eni drugi prijatelji so pa napisali nekaj podobnega, kot je imela anci banci.


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabilo na poroko
1.6.2010 11:06:38   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

midva sva na koncu napisala takole-Z darili si ne delajte skrbi,saj v ljubezni to pomembno ni,če pa drugače mislite vi,naj raje kak evro za medene tedne v kuverti zašumi.-Ampak pri nas je tako že navada taka da skoraj vsi dajo denar se ne kupuje daril.
midva sva imela napisano tole kar je odebeljeno,pa so se lepo držali tega-kljub vsemu so dajali zraven še šparovčke pujjske in razne vaze......sva pa za drug mesec vabljena na eno poroko in je isto ta verz napisanuser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabilo na poroko
1.6.2010 11:23:56   
pety78
Evo, ena obširna debata na to temo. user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/kako-napisati-da-zelita-denar/m_4856699/tm.htm


_____________________________



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vabilo na poroko
1.6.2010 11:33:12   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

jaz nebi tega nikoli napisala na vabilo. mi je veliko bolj pomembno, da ni nobene slovnične napake v njem.

sva pa kljub temu, da nisva napisala, da želiva denar, od večine dobila denar, nekaj zanimivih praktičnih daril in pa nekaj v darilnih bonih, kar se pa tudi da lepo porabit.


Tudi meni je pomembno, da ni slovničnih napak, ampak ne vidim direktne povezave med vprašanjem in tvojim odgovorom, ki - mimogrede - vsebuje kar precej slovničnih napak (in nerodnega izražanja).user posted image

Meni se zdi čisto ok, če se na primeren način napiše, da bosta mladoporočenca vesela finančnega prispevka.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vabilo na poroko
22.1.2015 10:25:47   
Nesika23
Sama sem našla na tej strani: http://www.porocna-agencija.si/porocna-vabila in v trgovini http://www.porocna-trgovina.si/poroka/porocna-tiskana-vabila

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vabilo na poroko
22.1.2015 11:20:05   
cacaca
pozdravljene,

jaz sem zato, da se napiše za denar, če že vnaprej vesta da želita imeti denar...

zanima me pa bolj to, koliko ste pripravljene dat zraven...ker darilo se lahko ob akciji dobi kar poceni (npr..wmf posodo ki je vredna 200e jo lahko npr ob akcijah dobis za 100e)

hvala za odgovor

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vabilo na poroko
15.2.2015 21:29:44   
marinaaa
Praktično na vseh porokah kjer sem bila prisotna se dajalo denar (ali kot je bilo rečeno prispevke za medene tedne/novo hišo,...). Mislim, da je danes to nekaj povsem običajnega in povsem razumljivo je, da mladoporočencema veliko bolj prav pride, kot pa darila, ki jih lahko sploh ne rabita.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vabilo na poroko
31.10.2015 8:01:42   
nails
Midva sva se odločila kar za spletno vabila. Sicer niso ravno v navadi so bili pa navdušeni nad idejo. Midva sva jih naredila na teji strani www.e-invite.eu. Je tudi v slovenščini tako,da nebo zmede med gosti :)

Pa lepo poroko!

(odgovor članu marinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?