|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 10:52:25   
žafran
a ve katera če dobiš povrnjene potne stroške in ali obstaja obrazec za to? če dobiš vabilo na sodišče kot priča in si oddaljen več kot 100 km
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 10:57:06   
s.
Dobiš. Tam na sodišču te vpršaajo, če so ti nastali stroški za pot in ti dajo tudi potrdilo za delodajalca, da si upravičeno tam.

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 10:58:29   
Anonimen
Te tam vprašajo, če si imel kaj stroškov s prihodom na sodišče in potem predložiš kopijo kartice, da ti nakaže potne stroške. Plača pa ti jih tisti, ki te je povabil kot priča (npr. tvoj kolega), on pa dobi izplačano na koncu, ko je sodba potrjena oz. pravnomočna od nasprotne stranke, če izgubi seveda. Vsaj pri nas je bilo tako, da je vsak plačal svoje priče, na koncu pa pobotanje glede na "zmago-poraz".

(odgovor članu žafran)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:00:42   
Zamima
seveda dobiš. saj ti na vabilu piše. 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:01:00   
žafran
ne gre zame--- je soseda brezposelna...a njej tud to potem pripada

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:03:03   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: žafran

ne gre zame--- je soseda brezposelna...a njej tud to potem pripada


ja, to velja za vse.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:03:03   
Anonimen
Vsem pripadajo potni stroški. Sam dejte preštudirat če se vam splača to izkoristit.Ker plača ti tisti, ki te je predlagal kot priča (npr. zagovarjaš svojega kolega). ker to gre iz njegovga žepa, končno povračilo oz. pobotanje pa traja in traja. Saj več kako gredo pritožbe na pritožbo v naši zakonodaji.user posted image  

(odgovor članu žafran)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:09:41   
žafran
če razumem prau a to ona potem dobi šele takrat povrnjeno ko se stvar razreš... al že prej? a mogoče katera ve kok se kaj prbližn dobi...šla bo s svojim avtom,soseda,ma 120 km v eno smer.. ni ji prijatelj, čist tko en znanc ki ga niti ne pozna dobro sam jo je pred 2 letoma dal policiji na seznam kot pričo,ker j videla en pretep

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:10:56   
žafran
zanima me zato, ker je sama, brezposelna,...pa jo tolažim s tem da ji bo pa en izlet v lj dobro deu in da bo hitr use mim, pa še plačan bo mela user posted image

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 11:11:27   
Anonimen
Mi nismo nič zahtevali, ker pač vem kako je s tem povračilom. V bistvu lahko nevede naložiš ogromno stroškov svoji strani, v primeru , da tožbo izgubi. user posted image

(odgovor članu žafran)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 12:51:38   
diana_25
IZVIRNO SPOROČILO: žafran

če razumem prau a to ona potem dobi šele takrat povrnjeno ko se stvar razreš... al že prej? a mogoče katera ve kok se kaj prbližn dobi...šla bo s svojim avtom,soseda,ma 120 km v eno smer.. ni ji prijatelj, čist tko en znanc ki ga niti ne pozna dobro sam jo je pred 2 letoma dal policiji na seznam kot pričo,ker j videla en pretep


na koncu pričanja te sodnik vpraša, če priglasiš kakšne stroške. če ti rečeš, da jih,  poveš koliko km je od doma do sodišča in nazaj, seštejejo (lani je bila kilometrina 0,29 eur/km- letos ne vem), denar dobiš na roko, če pa ka tisti, ki te je povabil kot pričo (on je plačnik) nima, pa daš TRR...:) toliko na kratko;)

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vabilo priči in potni stroški
13.1.2009 13:46:07   
žafran
diana si ziher da je 0.29 e/km, se mi zdi mal preveč...k ona ima tam in nazaj 240 km...torej skoraj 70E? a je to možno? tok velik?

(odgovor članu diana_25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?