|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večerni čvek
12.7.2005 21:44:09   
Teni_
Dovolite, da ga danes jaz odprem?

Meni se čveka. In to full. Sem celo popoldne prespala(do pol sedmih), zdaj pa ne vem, kdaj me bo spet zagrabilo.

Že kaj pogrešate sonček. Meni gre že ta dež pošteno na živce. Včeraj je bilo celo po tv, kakšno razdejanje je pustil dež v teh naših krajih, oz. bolj v krajih, kje stanujejo starši od :love:. Njihovim sosedom je cesto odneslo in še dobro, da ni bilo kakšne nesreče, ker je bilo na cesti na dveh delih ogromno vode, oz. je kar lila čez cesto. Grozno.

LP,
Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   večerni čvek
12.7.2005 21:47:05   
smrka
ja ti si pa tud celo popoldne prespis,kako bos pa ponoc spala :) No saj jest nisem tudi nic boljsa, sem tud jest mal sedela na leze :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   večerni čvek
12.7.2005 21:47:27   
Anonimen
Sej bo pojutrišnjem spet toplo. Čeprav men tole vreme prav paše, vsaj vroče mi (recimo:)-) ni. Sam dežvat bi lahko nehal, ker je Luna čist blatna in mokra vsako uro :zmeden:

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   večerni čvek
12.7.2005 21:47:53   
malecka
ja mene je groza tega vremena dons dmo šli ven oblečeni kot medvedi pa je mali imel tako mrzle roke da smo se kmal skril nazaj na toplo.Spimo pa kar v nogavicah in dolgi pižami...:)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   večerni čvek
12.7.2005 21:50:15   
Teni_
Ja, ribica, sem videla, da se že cartaš z Luno. Se je lepo navadila?

Ma ja, danes je celo mene zeblo, ko me redko zebe. Grozno je, jaz bi sonček. Sicer me ne moti, če ni 30 stopinj, samo deža nočem.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   večerni čvek
12.7.2005 21:52:14   
Anonimen
Jah, če te zebe, se vsaj lohk h komu stisneš, če ti je vroče, pa se ne paše stiskat:)- (kej preveč:)-)

Zaenkrat je ok .. včerej je full lulala, dones pa tut popoldne ... :zmeden: Ker fotr zraven stoji pa mi reče: Teja, Luna se je polula. Ja hudiča zakaj je nisi dvignu pa nesel na časopis al pa ven? Ja če je pa že počepnila ... JAOOOOOOOO ...

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   večerni čvek
12.7.2005 21:54:48   
lenika
Ja bo lepše vreme, ampak samo do sobote, potem spet dež obljubljajo.:((:((:((
Pa tako sem se veslila poletja in dopusta.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   večerni čvek
12.7.2005 21:54:50   
gamini

Čer vsem :bravo: !

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   večerni čvek
12.7.2005 21:54:50   
smrka
ja pes tud nebi su rad vn na dez scat, zato je najboljs v bajti nekje na sred dnevne na parketu :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   večerni čvek
12.7.2005 21:55:39   
smrka
CERRR kaj dogaja?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   večerni čvek
12.7.2005 21:56:12   
Anonimen
Ne,. sred kuhne na parketu8) Al pa hodnik (sam kle so vsaj ploščice)

Sej je bla full smešna, ko je bla prvič na dežju :)

lp,:fis:

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   večerni čvek
12.7.2005 21:56:12   
gamini

ribica, naš :kuza: je na začetku vsako novo preprogo polulal, da je označil teritorij. :)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   večerni čvek
12.7.2005 21:56:50   
Anonimen
Ja saj .. edina dva tepiha v stanovanju (v kunhi in moji sobi) sta že markirana in v pranju:zmeden:

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   večerni čvek
12.7.2005 21:57:27   
gamini

Čer, smrka, kako?

Sem ravno nehala čvekat z mojim :love:, pa :miska::miska::miska:, sem spat spravla, pa :kuza:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   večerni čvek
12.7.2005 21:58:28   
gamini

Ja, se bo treba kar sprijaznit s tem :)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   večerni čvek
12.7.2005 21:58:31   
smrka
jest pa nebi mogla imet psa v bajti, da voham njegovo scanje in tist poseben vonj ki ga majo psi po bajti... pol pa naj se dlake pusca po kavcih, pa naj se gloda pohistvo joj... pes more bit zuni v svoji hiski.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   večerni čvek
12.7.2005 21:59:54   
smrka
o gamini tenks za kvescen, nobena me ne vprasa kako sm :) no se zmeraj sem dubl vomen se zmeraj sem v enem kosu.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   večerni čvek
12.7.2005 22:00:26   
Teni_
Saj se bo navadila. Potem pa ne bo več problema.

Joj, upam, da bo od naslednje sobote naprej lepo vreme. Ne bi se rada po :morje: sprehajala z dežnikom in v jakni. Upam, da bo lepo, da se grem malo nastavit morskemu :kuza:. Bom parkrat zalajala, pa se bova vse zmenila. Ampak, bom probala po hrvaško.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   večerni čvek
12.7.2005 22:00:44   
lenika
Mi imamo tudi psičko notri(čivavo), pa nič ne smrdi. Je navajena, da vedno prosi za ven, ko mora kakat ali lulat.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   večerni čvek
12.7.2005 22:01:01   
malecka
pri nas pa imamo :muca: ki markira in to po vhodnih vratih da vonj odnese v bajto....pol pa drgni vsak dan to stran

dobr da je tašča v penziji...:)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   večerni čvek
12.7.2005 22:01:17   
pasteta
V nedeljo držite pesti da bo lepo vreme ker moj :duda:praznuje roj.dan,mora bit lepo ker imamo piknik če pa bo dež pa jih bom imela vseh 28 kom. v stanovanju .smo pa v bloku doma tak da neve kako bo to.ali ima katera kakšen boljši predlok kam naj jih dam,če bo dež.:zmeden2:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   večerni čvek
12.7.2005 22:01:49   
gamini

Ma, veš kaj smrka tistga vonja pol sploh ne vohaš več. Tudi jaz sem bla nasprotnica :kuza: v stanovanju, ampak ko sem vidla to belo kepico :((.
Me pa bolj uboga kot vse :miska::miska::miska: :)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   večerni čvek
12.7.2005 22:02:02   
smrka
hahahha mojca ta je pa dobra.. lajat po hrvasko :) le daj da odide morsi kuza ze iz jadrana :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   večerni čvek
12.7.2005 22:05:05   
Teni_
Se bom potrudila. Ga bom nagnala v Tihi ocean. NAj tam straši, ne tukaj po JAdranu.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   večerni čvek
12.7.2005 22:05:16   
smrka
no pa dejte mi povedat punce ve ki mate kuzate doma. V stanovanju zraven nas je mlad par, ki ima 6 mesecnega otroka in labradorca. Ma ta pes je ku mrcina, jest bi se bala imet takega psa zraven otroka, saj zgleda kot medved. Jest psu nemorem verjet, da otroka nebo ugiznu... nevem... Jest ko vidim tega psa, raj pocakam da se spoka s stopnisca in sele polj grem jest veselo vn ... uf...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?