|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vedno urejena frizura...
12.2.2007 11:59:20   
Bonnie_RR
Kako si urejate lase, da imate urejeno frizuro?
Js imam srednje dolge, valovite lase in mi po dnevu, dveh po pranju "kar dol padejo". In nimam nič več od frizure, samo še v čop si jih lahko spnem...

Bi morala uporabljat začet uporabljat kakšne preparate za oblikovanje, utrjevanje ali kaj podobnega? Kaj pa ve uporabljate? Kako si, s čim manj dela, uredite frizuro?

Aja, las si pa ne bi krajšala, ker sem si jih že kar precej (sem imela prej precej dolge) in ne bi imela krajših.


Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 12:04:31   
Anonimen
Jaz uporabljam električno krtačo. Zjutraj si z njo uredim frfru in zadaj enkrat zagrabim in izgleda kot sveže sfenano, tako bolj rahlo izpade.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 12:07:14   
Taula
Jaz si lase likam, samo to seveda lase uničuje. Pozna katera kakšno dobro kremo za zaščito likanih las? Če pa nimam zlikane je pa groza...taka sem kot pudelj.user posted image Drugače imam pa kar spete kadar mi vse čudno stoji...no sej ne da z spetimi zgledam kaj bolje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 12:10:59   
lemavrica
Zadnje čase nosim kar spete, ker nujno rabim obisk pri frizerju. Drugače se včasih navijem z unim špiralnim figarom al pa navadnim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 12:16:54   
srki
Imam srednje-dolge lase, ravne, no, malo se zvijanjo po svoje, zato si jih samo posušim s fenom, brez krtačenja ali likanja, zjutraj samo počešem in moja pričeska je ena auser posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 12:36:16   
kepica
Tudi jaz imam srednje dolge nakodrane lase. Že pred sušenjem si dam gor kakšen gel za utrjevanje kodrov in posušim. Sicer ostale dni frizura ni tako bujna, kot takoj po sušenju, si pa vsako jutro kodre osvežim z gelom in je frizura super. Tako zdrži frizura ene tri dni, potem pa si kakšen dan naredim kar čop, potem so pa že itak za umit, ker so mastniuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 13:01:33   
kofetek2010
1x na teden grem k frizerju na pranje in fenanje in imam mir user posted image  


Taula - Tigi in Joico imata dobro zaščito za likanje las - povprašaj v kakšnem frizerskem salonu user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 13:14:42   
nuala
Jaz sem se na kratko postrigla, lase umivam vsaka 2 dni, posušim s fenom, malo utrjevalca in to je to.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 13:42:22   
Anonimen
Imam klasični paž (že spet) do ušesnih mečic. Postrižena sem tako, da si lase samo posušim, pa drži cel teden. Na lase si ne dajem nič - ne glea, ne pene, morda včasih malo voska.

Pri frizuri je najbolj pomembno to, da je striženje dobro - jaz hodim an striženje enkrat na 4 mesece in moram priznati, da moj frizer RES obvlada stvar.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 13:49:25   
Anonimen
imam kratke in ne menjam za nič na svetu. na dva do tri dni jih umijem pa posušim v obliko v kateri morajo bit, potem pa samo vsak dan zjutraj za malo gela zadevo popravim pa je

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 13:57:31   
mika
Kako si urejate lase, da imate urejeno frizuro?


tako, da dobim živčnega zraven in si naredim čop. očitno sem si lase zasrala z likalnikom, tako da so moji kodri podobni ničemur. včasih sem si po po pranju dala samo peno na lase in jih posušila. fizura 1a, danes....adiiiiioooouser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 14:18:02   
dulcinea
Jaz imam dolge valovite lase in zelo goste. Ko si jih umijem, jih samo počešem, potem pa dam gor silikon, da so po sušenju manj bujne in lepo skravžljane. Potem pa ne češem sploh. Po ene 4-5 dneh jih ponovno operem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 14:29:07   
darja72
Umijem, posušim in to je to. Je pa res, da imam kratke lase, popolnoma nezahtevne in zelooo dobrega frizerja.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 14:41:50   
muza

Tudi jaz sem dolgo vztrajala pri dolgih in srednje dolgih laseh, pa sem bila neštetokrat slabe volje zaradi samovoljnosti las in neurejene frizure. Nato pa sem le zbrala pogum in si vedno bolj krajšala lase. K temu me je seveda tudi uspešno nagovarjala frizerka. In končni rezultat - zelo zadovoljna, vedno modna in urejena srednje kratka frizura, pa še bolj mladostna, atraktivna in navihana baje izgledam user posted image . Res pa je, da mora biti striženje vrhunsko (pa ne, da je vrhunsko le po ceni),  ampak mora biti striženo strokovno in tako, da ne rabiš pri urejanju frizure nobenih krtač in navijalcev. Jaz rabim malo spretnosti v prstih, malo pene za utrjevanje las in fen. Veliko pa je seveda odvisno tudi od kvalitete las.
Če mi ena izmed prijateljic, ki je frizerka, vedno pohvali frizuro, mi je to nekakšna pohvala in potrditev, da je bila odločitev o krajšanju res dobra pa še smoterna po vrhu.




(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 15:01:12   
Tiki
Jaz imam srednje dolge trenutno, zelo problematične lase. To mi je dosedaj še vsak frizer povedal. Suhe, valovite do skodrane, tanke. Če si samo umijem lase in posušim sem kot strašilo. Vsak las mi posebej štrli. Zato uporabljem krtačo in fen, večkrat pa tudi ravnalec + silikon ali vosek, pa včasih še gel ali peno. Da vsaj kolikor toliko zgleda.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 15:17:57   
amalija
L'oreal ima eno tako zaščito za lase, ne vem, kako se točno reče, v taki živo roza flaški je, imajo v Muellerju.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 20:25:06   
Anonimen
Sem se pred kratkim postrigla, pa je ok. Ko je zunaj dež in vlaga se mi spredaj malo skodrajo, pa jih polikam.
Ko sem imela dolge lase, sem si jih pač v kritičnih dneh spela v čop user posted image

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 20:32:48   
Anonimen
Jaz pa si puščam dolge.Pa me je zadnjič prijelo sem šla k frizerki in ji rekla naj šiša na kratko,ker mi nikakor več ne stojijo.Pa je rekla ni govora mi porezala res super zgoraj malo krajše obb strani in zadaj pa daljše tako da si zdaj samo operem glavo obrne dol in sušim tako.Dam malo želeja vmasiram v lasišče in je super frizurca.Nisem si milila,da bom tako zadovoljna.Zdaj bi mi  bilo žal,če bi mi porezala na kratko.Ker to sem storila že večkrat potem pa jokala.Zdaj pa naj rastejo kar tako.Edino zajebala sem se pri barvi.Sem bila blond in si pobarvala na rdeče.Zdaj sem dala zopet nazaj blond ampak so taki svetlo rjavi malo vleče na oranžno.Saj bobo zrasli pa bom nazaj blond.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 20:37:34   
Marogica
Jaz imam kratke. Operem nekje na 2-3 dni. Uredim kar z rokami, na koncu pa baby olje goruser posted image  Naredi moje lase "mokre". Počešem? Samo včasih, ker ponavadi pozabim. ROke, punce, roke....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vedno urejena frizura...
12.2.2007 22:38:11   
Anonimen
Si sploh ne delam frizure. Imam lase do pasu, ki so od poroda dalje večinoma speti s špango. Sem se hotela najprej na kratko postrižt, pa sem ugotovila, da glede na to, kakšne lase imam, bi imela s kratkimi več dela kot z dolgimi in sem jih pustila. Operem jih 2-3x tedensko, posušim na frej, brez krtač, počešem, in ko je tamala zraven, si jih obvezno spnem, za v službo imam pa včasih tudi spuščene. Samo me ful motijo, ker sem se navadila na spete.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vedno urejena frizura...
13.2.2007 12:22:39   
Jutra
Zadnja leta imam kratke lase, ker mi vzamejo najmanj časa za urejeno pričesko. Nisem tip ženske, ki bi si vsak dan frizirala lase. Sem si bila pa sfrizirana prav všeč, ko sem šla v soboto pred eno poroko k frizerki.
No ja, če bi imela denar, bi pa večkrat takole šla k frizerjuuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?