|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost penisa
24.3.2008 9:22:48   
Anonimen
Samo naj mi reče kdo da velikost ni pomembna.....pismo ej...
Ded da padeš dol, karakter čudovit, za pogledat ok, ..ko pa sem ugotovila velikost njegove moškosti...pa me je minilo....saj vem da sam nič ne more zato, ampak nekomu sem morala povedati!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost penisa
24.3.2008 9:43:26   
ona
je,je pomembna velikostuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem mela tud tipa,velikega,super in oh in sploh,v hlačah pa revščinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost penisa
24.3.2008 9:49:08   
Netopirčy81
Men sedaj ni več pomembna, ker sm s sedanjim zelo zadovoljnauser posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost penisa
24.3.2008 9:53:17   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo naj mi reče kdo da velikost ni pomembna.....pismo ej...
Ded da padeš dol, karakter čudovit, za pogledat ok, ..ko pa sem ugotovila velikost njegove moškosti...pa me je minilo....saj vem da sam nič ne more zato, ampak nekomu sem morala povedati!


no, sam da ti je lažje zdej, k si povedala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost penisa
24.3.2008 10:02:02   
paris
Kaj pa vem, pravijo, da je pomembnejša tehnika kot sama velikost? Ampak ti že veš zase.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost penisa
24.3.2008 11:02:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: paris

Kaj pa vem, pravijo, da je pomembnejša tehnika kot sama velikost? Ampak ti že veš zase.


ja, ja, to pravijo tisti, ki imajo revščino v hlačah.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost penisa
24.3.2008 11:22:32   
Anonimen
Ona: "Dragi, daj mi ga že noter..."
On: "Saj ga že imam."

user posted image user posted image user posted image  Ja, lahko pride tudi do tega.user posted image user posted image user posted image
Jaz  prisegam na velikost in debelino (seveda v mejah normale). Mi je fajn, če mam kaj konkretnega za primit.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost penisa
24.3.2008 14:04:05   
Maleal
Valda da je velikost pomembnejša od tehnike,saj  lahko vadiš in si boljši,če pa imaš malega pa ti žal nobena vaja več ne pomaga,je pa res ,kot pravi Volga,da to s tehniko pravijo tisti,ki imajo revščino med nogami.Pa nimam nič proti tistim z malimi binglji,saj taki morajo tudi živet,samo jaz ga nebi imela.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost penisa
24.3.2008 16:35:09   
rogljicek
kaj pa tisti, ki imajo batine, pa ne vejo kaj z njimi?!?!? Sem bila 1x s tipom, ki je imel res bogatijo v hlačah, ampak kaj, ko se je zanašal samo na velikost, uporabit ga pa ni znal. Sem se na poti do sexa premislila user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost penisa
24.3.2008 17:30:22   
Lolypop
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

kaj pa tisti, ki imajo batine, pa ne vejo kaj z njimi?!?!? Sem bila 1x s tipom, ki je imel res bogatijo v hlačah, ampak kaj, ko se je zanašal samo na velikost, uporabit ga pa ni znal. Sem se na poti do sexa premislila user posted image


Taka je bla tudi moja iskušnja, sicer se nisem predomislila, ampak sem bla pa razočarana.
Velikost ni ravno zanemarljiv dejavnik, pa še vedno so druge stvari lih tolk al pa še bolj pomembne.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost penisa
24.3.2008 23:16:52   
Anonimen
Joj jaz sem tudi doživela ankrat izjemno majhnega. Prisežem, da ko ga je dal notri, da nisem vedla, da je notri...sklepala sem po tem, ker se je neki trudil migat, pa mu tud to ni uspevalo. Ne velikosti ne tehnike. A je lahko še kaj slabšega? Sem ga "s sebe vrgla" in rekla, da me je začel full trebuh bolet in da hočem domov. No verjetno je jasno, da se nisem več dobila z njim. Ker bil je pa hud frajer, ki je mislil, da je cel svet njegov.

(odgovor članu Lolypop)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost penisa
28.3.2008 22:50:34   
david
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina
Pa nimam nič proti tistim z malimi binglji,saj taki morajo tudi živet,samo jaz ga nebi imela.

Ja, tako kot morajo živeti take s premalimi ali s prevelikimi ali s preveč povešenimi joški. Ali take s preozkimi boki, pa take s krivimi ali pa prekratkimi nogami. Kožo, ki nikoli ne porjavi. Prevelikimi sramnimi ustnicami, ..... Samo jaz take ne bi imel.

A se ne sliši malo ..... narobe ?

No, saj ni važno, tako pač je. Meni se zdi pomembno samo to, da se zaradi telesnih značilnosti ne sprejemajo kompromisi kje drugje. Če pretiravam: boljše velike sramne ustnice, kot pa filmske, ki jih ližejo še trije sosedi. user posted image

d.



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost penisa
28.3.2008 23:20:37   
Lolypop
IZVIRNO SPOROČILO: david

IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina
Pa nimam nič proti tistim z malimi binglji,saj taki morajo tudi živet,samo jaz ga nebi imela.

Ja, tako kot morajo živeti take s premalimi ali s prevelikimi ali s preveč povešenimi joški. Ali take s preozkimi boki, pa take s krivimi ali pa prekratkimi nogami. Kožo, ki nikoli ne porjavi. Prevelikimi sramnimi ustnicami, ..... Samo jaz take ne bi imel.

A se ne sliši malo ..... narobe ?

No, saj ni važno, tako pač je. Meni se zdi pomembno samo to, da se zaradi telesnih značilnosti ne sprejemajo kompromisi kje drugje. Če pretiravam: boljše velike sramne ustnice, kot pa filmske, ki jih ližejo še trije sosedi. user posted image

d.





No, no david. Ne bit tko ... no ne vem kaj. user posted image Ona je napisala da ga ona nebi imela. Mogoče pa se kateri drugi bi dopadu. Tko kot se enim tipom dopadejo une z velikimi joški, drugim z malimi, eni imajo radi blondinke drugi spet temnolaske.
Tle ni popolnoma nič narobe, je čist naravno da si bo vsak najdu nekaj za svoj okus po moje.
Po pravici, jst bi raje mela dečkota, ki ima majhnega, pa pa bi mi jo znal dobro polizat in bi uporabu veliiiiiko domišlije za me zadovoljit, ku pa mačota z veliko curo, ki bi me nabijal pol ure brez kakih nežnosti in predigre (in pol še mislu kaki frajer da je).


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost penisa
28.3.2008 23:31:27   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop
No, no david. Ne bit tko ... no ne vem kaj. user posted image Ona je napisala da ga ona nebi imela.

Saj sem razumel. Jaz pa sem napisal moj seznam ženskih telesnih značilnosti, ki me odbijajo. In ker ženske padate na batine si lahko privoščim in izbiram. user posted image

d.

(Ah, ja. Na forumu je lahko vsak Rocco. Doma pa user posted image .)

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velikost penisa
29.3.2008 7:32:29   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: david


Saj sem razumel. Jaz pa sem napisal moj seznam ženskih telesnih značilnosti, ki me odbijajo. In ker ženske padate na batine si lahko privoščim in izbiram. user posted image

d.

(Ah, ja. Na forumu je lahko vsak Rocco. Doma pa user posted image .)



Ena mičkena razlikca je .... tebe kot moškega lahko enako spolno zadovolji ženska z joški Pamele Anderson ali pa taka ki ima komaj kaj. Na tvojo spolno potešitev tudi ne bo vplivala velikost njenih bokov, malček celulita, celo velikost ali oblika sramnih ustnic ne ..... pri ženskah pa velikost orodja izjemno vpliva na njihovo spolno potešitev. Ergo, prej je za razumeti žensko, ki ne želi imeti nekoga z majhnim bingljem, kot moškega, ki bi ga strašansko motila v bistvu "kozmetična napaka".

p.s.: če boš svojo partnerko ljubil in prisluhnil njenim potrebam ( ugotovil najboljši način njene potešitve, ki se mimogrede od seksa do seksa spreminja ), ti sploh ni treba biti Rocco Sifreddi. Na netu je pa itak vseeno user posted image .

< Sporočilo je popravil daddy -- 29.3.2008 7:33:24 >

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velikost penisa
29.3.2008 12:29:11   
Anonimen
Pa od kje ta obsedenost z velikostjo user posted image user posted image user posted image user posted image ?

Jaz si nekako tako predstavljam: Japončki imajo majhne (večina baje), belci nekje v sredini, črnci pa baje velike. In če se moški med sabo razlikujejo po velikosti, potem se moramo tudi ženske, menda? Tako da, za vsakega se nekaj najde, pač ene rajca to, druge drugo, si pa ne predstavljam, da je ženski z majhno vagino všeč ene 25 cm in jo prav zagotovo ne impresionira, ker jo po vsej verjetnosti boli. Ne vem, no, predvidevam. In obratno.
Pa tudi, če si en dobro obdarjen predstavlja, da bo žensko zadovoljil samo z divjim nabijanjem, potem mu njegova velikost čisto nič ne pomaga, ker pač ženske rabimo malo več. Smo bolj komplicirano narejene.

Kemija mora biti, a ne? Feremoni user posted image .

Rocco pa me ne impresionira. Ker je za užitek potrebno veliko več kot zgolj nabijanje.
Pa še malo mi je žal tega Rocca, v enem intervijuju je rekel, da zaradi svoje poklica nobena ženska noče z njim imeti resne zveze. Želi si ljubezni, ima pa samo veliko seksa user posted image .

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velikost penisa
29.3.2008 12:32:00   
Anonimen
A, ja, david - takim kriterijem pa zelo redka katera ženska ustreza, tako da nimaš ravno veliko za izbirat user posted image .

Midva že v štartu ne bi bila za skupaj, ker imam tisti tip kože, ki na soncu ne porjavi user posted image user posted image user posted image . Pa še noge imam kratke, joj , sem grdavša user posted image user posted image user posted image . Malo se hecam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velikost penisa
29.3.2008 13:47:47   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pa od kje ta obsedenost z velikostjo user posted image user posted image user posted image user posted image ?



  Po mojem je to pri dedcih podobna "moulin rouge" kot so pri ženskah recimo kilogrami user posted image  ...... ( kaj je o tej temi imel povedati Freud pa raje ne bi user posted image  ) ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velikost penisa
29.3.2008 13:49:44   
Anonimen
Brez zamere, ker sem anonimna.
Pred nekaj leti sem imela tipčka s katerim naju je vezal samo sex. Brez drugih obveznosti. Rada sva se imela, sam ne ravn velik. Tko noooooo, zaljubljena sva bla.  Miško je imel taaaakoooo orodje, da dol padeš! user posted image user posted image user posted image
V glavnem mel je veliiiiikanskega lulija. No, kaj sploh hočem povedat!? To, da niti približno ne prej ne potem nisem nikol tko velikega vidla v živo. user posted image  No, ampak bistvo vsega - men ni blo niti približno ne vem kako OK. Zakaj? Zato, ker če mi ga je včasih preveč notr zarinu, sm mislila da bom umrla. Ni mi ne vem kolk ugajalo. Sej ne bom rekla, da je blo slabo. Samo imam raj mojga user posted image  s čist normalno mašinco + še bat se mi ni treba, da mi bo kej tam notr predrl z lulijem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velikost penisa
29.3.2008 14:56:51   
david
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Ena mičkena razlikca je .... tebe kot moškega lahko enako spolno zadovolji ženska z joški Pamele Anderson ali pa taka ki ima komaj kaj. Na tvojo spolno potešitev tudi ne bo vplivala velikost njenih bokov, malček celulita, celo velikost ali oblika sramnih ustnic ne ..... pri ženskah pa velikost orodja izjemno vpliva na njihovo spolno potešitev.

Se strinjam, če govoriva o ekstremih. Če primerjamo npr. 6cm in 20cm. Zajec slonice pač ne more "porihtat". Mislim pa, da bi bilo veliko žensk presenečenih, kako dobro bi jih lahko porihtal tudi nekdo s podpovprečnim (pa ne ekstremno podvpovprečnim), če orodja pred tem ne bi videle. Veliko stvari je v glavi. Veliko. Ne pa vse, seveda. Če hardware ni kompatibilen zadeva pač ne more delovat.

Veliki slovenski modrec Adi Smolar je nekoč dejal: "za prav vsako metlo najde se štil". user posted image

d.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velikost penisa
29.3.2008 15:19:26   
maja1488
Sem bila 1x s tipom, ki je imel res bogatijo v hlačah, ampak kaj, ko se je zanašal samo na velikost, uporabit ga pa ni znal. Sem se na poti do sexa premislila


Da nisve imele istega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Za crknit. Je ves ponosen vihral z njim, pol pa nič od nič.

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velikost penisa
29.3.2008 20:44:55   
deja27
jaz sem enkrat prijela enga tacga, k majo perutnino ptuj hrenovke sem samuser posted image user posted image ,ne vem zakaj,sam mi je blo za user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: velikost penisa
29.3.2008 20:49:47   
Blejka26
moški res niso sami krivi za svoj...tud me nismo krive če imamo male dojke ali velike..zato se mi ne zdi lepo da jih ponižujemo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: velikost penisa
29.3.2008 20:54:00   
deja27
sej noben ne ve zarad kerga se greuser posted image user posted image kaj šele moški od nas gobcajo,res,da je to njihova šibka točka,sam to men dol maha,kot njim marskejuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velikost penisa
29.3.2008 20:56:52   
Blejka26
pogledaš podplat moškega in veš kolk je ura..da ne bi pol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko bi se že enkrat slekla

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?