|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost postelje
13.2.2010 17:27:26   
mišamaša77
Pozdravljene, a mi lahko tiste ki že imate otroke svetujete katero posteljico je bolje vzeti, manjšo ali tisto večjo ( ki se jo da potem spustiti" da iz nje nastane mladinska postelja)?
Sva bila v 2 trgovinah, v eni je trgovka rekla da je bolje vzeti manjšo, v kateri se tudi boje počuti in ker gre potem s 3 leti itak kar na "pravo, ta veliko posteljo",
v drugi trgovino pa je rekla da je bolje vzeti tisto večjo, ker jo potem spremeniš v mladinsko ( se spusti dol in pobere ograjice stran)
Tako da zdaj pa res ne vem katero posteljico user posted image , mi lahko kaj iz izkušenj svetujete, ker bi jo rada čimprej kupila!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost postelje
13.2.2010 17:44:43   
AnciM
Mi imamo za oba mladinsko. Je pa vse odvisno od tega kje jih boš imela, čez leto dve. Pri nas še čakamo na otroško sobo, saj zaenkrat v njej še biva možev svak. Ko pa se bo končno odselil, bosta oba šla tja. Ker soba ni velika, bo v njej pograd. Ker pa ne vem, če bo starejši takrat že dovolj star za zgornjo posteljo, bosta oba v mladinskih posteljah. Pa še sedaj, ko je en v dnevni, je lažje ograje dol pobrat, kot pa veliko posteljo postavit v dnevno.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost postelje
13.2.2010 18:14:54   
katra55
Mi smo imeli posteljico 70x140cm, je fajn, ker še pri dveh letih lahko spi v njej.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost postelje
13.2.2010 19:51:40   
K_a_t_i
Zelo odvisno od prihodnjih načrtov. Nam so rekli, da je mladinska do 5. leta. Definitivno pri svojih 3h notri spi na komot (ograjo smo dali stran, se počuti bolj odraslega user posted image ). Čez 3m dobimo novega člana in takrat "tavelik" dobi ikeino 70/160, junior pa njegovo 70/140. Lahko bi sicer tavelikemu dali že veliko posteljo, samo potem ne bi obe prišli v otroško sobo. Ko bo starejši dovolj velik, da bo spal na pogradu, bomo pa nabavli eno resno otroško sobo.

Da pa bi se novorojenček bolje počutil v 60/120 je pa larifari. Obe sta zanj enako preveliki user posted image in obe lahko enako pregradiš.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 20:11:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost postelje
13.2.2010 22:12:20   
Najaa
Če imaš plac, definitivno tavelika, 140*70, ker jo lahko imaš za dalj časa. Da se pa otrok ne počuti slabo v njej, pa daš okoli obrobo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost postelje
14.2.2010 18:43:03   
mayci
Mi smo sicer imeli 120x60, smo jo dobili na izposojo. Če bi kupovala, bi verjetno vzela 140x70, ki se lahko spremeni v mladinsko. Naš mali je namreč pri dveh letih pričel lesti čez ograjo in dvakrat padel čez, zato smo posteljico takoj ukinili in je mož izdelal mladinsko, v kateri z veseljem spi še danes, pri 4,5 letih (pa še kakšno leto bo).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost postelje
14.2.2010 21:26:28   
Splišni
Mi smo imeli obe, večjo doma, manjšo na vikendu. Pa to je res fuuul razlike.

Jaz bi definitivno večjo kupila, ker tista 120 je res zelo majhna.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost postelje
15.2.2010 11:12:22   
tix
Jaz pa mislim tako, če si želite/boste imele otroke z manjšimi starostnimi razlikami, je čisto dovolj postelja, ki se ne raztavi v mladinsko, ker bo večji šel itak v novo posteljo, mali pa v staro.


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost postelje
15.2.2010 12:20:13   
Najaa
tix tako sva tudi midva razmišljala, zato pa imamo obe. Ampak vseeno bi raje kupila samo večjo in tavečja bi šla kasneje pač v standardno posteljo 200x90, ob straneh bi imela pa ograjico.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost postelje
15.2.2010 20:43:53   
endrina
Jaz sem kupila večjo 70*140, v kateri je bil do 2. leta starosti, pol pa smo kupili mladinsko sobo s posteljo 120*200. Že ko smo domov pripeljali jogi, je ta naš 2-letni takoj hotel spati na njem.
Jaz bi na tvojem mestu najprej kupila kinderpet ta večji. POtem pa imaš 2 leti časa, da razmisliš kakšno posteljo mu boš kupila potem. MIdva sva pri nakupu večje postelje gledala, da ni bila čisto otroška varinata v neki barvni kombinaciji, ki se jo lahko hitro naveličaš, potem pa ko otrok odraste itak hoče zaradi tega imeti drugo sobo. Zato sva celotno sobico kupila v javor odtenku in zgleda super v kombinaciji z živo popleskanimi stenami. Otroški pridih pa sva dosegla z dekoracijami. Tako bo to sobico dejansko imel dokler se ne bo oženil, hi hi hi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost postelje
15.2.2010 21:42:04   
Sunny Morning
Mi imamo 60x120 in pri 2 letih še vedno spi notri brez težav. Čez kakšnega pol leta jo bomo preselili v 90x200.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost postelje
16.2.2010 13:16:33   
ellie
Mi imamo posteljico 140x70, ki se lahko naredi v normlano posteljo kasneje. Za prve mesece pa smo nabavili co-sleeper in je super. Mali lepo spi noter, meni je pa tud fajn, ko ponoči ne rabim vstajat za dojenje...pa še skos ga imam na očehuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost postelje
18.2.2010 11:28:44   
mišamaša77
kaj pa je co-sleeper?user posted image  

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velikost postelje
19.2.2010 15:42:09   
ellie
Imam v albumu slikico. Je pa to taka mala posteljica (podobno kot košek), ki se lahko pristavi k naši postelji...lahko se tud uporabi kot zibelka al pa košek.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velikost postelje
27.6.2012 16:28:39   
brezka
velikost je zelo relativna. Veliko ljudi nima ravno veliko prostora, pa se potem raje odločijo za majhne postelje. Lahko povprašaš tudi tukaj, kjer postelje naredijo po meri, ali pa če postelje kupiš že narejene. Drugače pa obstajajo tudi take, ki jih je možno raztegnit in dobesedno rastejo z otrokom

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?