|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:36:47   
Anonimen
vseeno me zanima nekaj...sem v 6mesecu nosečnosti in skadim do pol škatle...ne me obsojat..enostavno ne morem prenehati ker sem če ne kadim zeeloo živčnauser posted image ....na ultrazvoku je hvalabogu vse ok kar se tiče razvoja,kil in tako dalje...zanima me koliko vas kadi v nosečnosti in koliko vas je kadilouser posted image  ali je vse vredu z user posted image ?saj ginekolog ne pravi da naj nebi kadil.in kako ste prenehale tiste ki ste?saj se trudim da jih všasih skadim le 6 namesto 15.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:41:44   
Anonimen
iskalnik ti dela,ga uporabi.
itak p a ne boš nič pametnega prebrala,kot sam kreg
pač kadi,poskušaj pa zmanjšat na minimum

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:42:24   
hubi
Draga moja, mislim, da si v situaciji, kjer ima življenje in zdravje tvojega otroka prioriteto pred tvojimi škodljivimi razvadami. daj si malo preberi v lit. ali pa na internetu kakšne posledice pusti kajenje.  Pa tista izjava, da otroku bolj škoduješ, če prenehaš s kajenjem kot pa da pokadiš kakšno na dan, je IZ TRTE ZVITA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:44:04   
Marogica
Joj, teh tem, je koliko hočeš, pa se vedno spreveržejo v kreganje..... Sedaj se ti bo javilo x- punc, ki ti bodo ponosno povedale, da so nehale in kako dolgo že ne kadijo....vedno ista pesem...Nato "nastopim" jaz in povem spodaj napisano....tudi ista pesem.... V glavnem res vedno ista pesem.

Torej, sama sem kadila v obeh nosečnostih, s tem, da sem se tako omejila, da sem potegnila max. 3 dime in vedno ugasnila. Sem skadila tako nekje 6-10 cigaret.  Oba otroka sta bila normalno težka, nobenih extra bronhitisov ali ostalih bolezni.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:44:29   
bučibači
tak ti bom rekla, sama sem nekadilka, stroga sovražnica kadilcev ( ker sem bivša kadilkauser posted image -verjetno)ampak, ogromno ljudi je kadilo, in še nisem slišala za primer, da bi bilo kaj narobe. Tudi osebno jih poznam, pa so vsi otročki čili in zdravi, res da ti svetujem, da zmanjšuj kolikor se da, ampak ne se obsojat, ker nima smisla. Veš koliko je tudi takih, ki se prenažirajo in to še bolj škodi na razvoju otročka- preveč sladkorja, nepravilna prehrana, pa sploh se ne obtožujejo, zakaj so pojedle toliko in toliko čipsa, čokolade, ampak samo to, da se na kilah pozna,...eh, brez zveze,..

Zmanjšuj, in ne imej slabe vesti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:45:19   
Anonimen
je že precej tem na to temo pa si malo tam preberi sej kle bo pa spet kreganje ratalo  user posted image   spet odlična tema čestitke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:50:53   
Naja30
Uh, prežvečena tema.

Na eni strani zagovornice nekajenja, na drugi pa tiste ki pravijo, da bolje, da enega pokadiš kot da si živčna. Slabe strani cigaret za nerojenega otroka si verjetno že kje slišala/prebrala. Odločitev je pa tvoja.

Aja, javile se bodo tudi tiste, ki so vso nos. kadile in ni bilo z otrokom nič narobe. Na srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:54:09   
Anonimen
Saj itak veš, ne štekam kaj je treba spraševat. Lahko kadiš pa ne bo nič narobe. Lahko ne pa bo. Lahko greš čez rdečo čez cesto....veš kolk jih je že šlo pa jim nič ni blo...
Pač vsak po svoje ve s čem bi lahko živel in s čem ne.
Drgač pa tud jaz trdim da boljš čik dva na dan k pa noret od živčnosti. Sam pol škatle se mi zdi pa res velik, na mal manj se pa da zmanjšat. Pa sem tudi jaz zelo strastna kadilka. Je pa res da sem v trenutku nehala k sm izvedela da sm noseča. Nisem hazarderske sorte.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 19:59:51   
Anonimen
jaz si potegnem 4 dime od vsakega cigareta..in si zelo malo potegnem in ne držim dolgo v sebi kot pred nosečnostjo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:16:18   
Vali 81
imaš pa veliko škatlo če je 15 polovica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:24:29   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Vali 81)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:25:47   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:27:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image


user posted image


zaspana semuser posted image in tole se mi zdi zelo primerna tema za to izrazituser posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:28:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:30:08   
Marogica
Ta je "moj"

user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ta je "moj"

user posted image


Kje si ga nasla?

Saj ne pusim....ampak dajte ze mir s temi cigaretami.
Ce vam pase, kadite, ce ne, ne.
Ne iscite pa nekih kvazi opravicil/potrditev/moralnih naukov. Ali pa jih posicite z iskalnikom. Je bilo ze kar veliko dima user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:35:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Vali 81

imaš pa veliko škatlo če je 15 polovica


user posted image

(odgovor članu Vali 81)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:37:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ta je "moj"

user posted image


Kje si ga nasla?



Ne povem...ta je samo moj....no, vsaj prilaščam si ga....je tako zrelaksiran, jebiveterski in uživantski...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:42:34   
Anonimen
draga moja, sama sem kadila med nosečnostjo, manj, pa še vedno čisto preveč. rodil se je zdrav fant, normalno težak, brez ene same alergije, bronhitisov..., star je 7 let in do sedaj je bil enkrat bolan. ne dajem ti potuhe, samo to hočem povedat, da ni takkkoooo grozno. ja, sem se pa tudi jaz zelo sekirala takrat )očitno ne dovolj) in spraševala same take, ki so kadile med nosečnostjo, pa magari 30 let nazaj. pa pravijo, da so otroci manj inteligentni. moj ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:46:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja, sem se pa tudi jaz zelo sekirala takrat )očitno ne dovolj) i


veš da ne dovolj, si enega prižgala, pa si bla kar bolj mirnauser posted image


(ne morm pomagat, zdej sem se pa zbrihtala....)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 20:55:01   
Olivija
Poišči slike placente kadilke  ... verjemi mi, no comment. Pa sama z veseljem še kakšen cigaret prižgem. Med nosečnostjo sem na začetku še kakšnega prižgala, potem sem pa čisto prenehala. Tukaj se mi postavlja vprašanje: Zakaj tvegati, če ni treba? Lahko je vse ok, na drugi strani je pa toliko večja možnost, da bo kaj narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 21:13:48   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

draga moja, sama sem kadila med nosečnostjo, manj, pa še vedno čisto preveč. rodil se je zdrav fant, normalno težak, brez ene same alergije, bronhitisov..., star je 7 let in do sedaj je bil enkrat bolan. ne dajem ti potuhe, samo to hočem povedat, da ni takkkoooo grozno. ja, sem se pa tudi jaz zelo sekirala takrat )očitno ne dovolj) in spraševala same take, ki so kadile med nosečnostjo, pa magari 30 let nazaj. pa pravijo, da so otroci manj inteligentni. moj ne.


Evo, potrdila moj zadnji stavek. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 22:13:36   
goda13
Jaz sem pa rekla, ne bom in nisemuser posted image . Sem težko zdržala, ampak sem. Nisem hotela, da bi moj otrok lahko trpel zaradi moje napake. Saj ne rečem, da če kadiš bo pa ne vem kaj narobe, samo to je bila moja odločitev. Prijateljica je kadila celo nosečnost pa je mali čisto ok.

Res, da sem zelo težko zdržala, ker so mi cigareti dišali. Ko pa sem lahko začela nazaj, sem ga pa prižgala z užitkomuser posted image  

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vem da škoduje ampak.....
27.10.2008 23:55:55   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

draga moja, sama sem kadila med nosečnostjo, manj, pa še vedno čisto preveč. rodil se je zdrav fant, normalno težak, brez ene same alergije, bronhitisov..., star je 7 let in do sedaj je bil enkrat bolan. ne dajem ti potuhe, samo to hočem povedat, da ni takkkoooo grozno. ja, sem se pa tudi jaz zelo sekirala takrat )očitno ne dovolj) in spraševala same take, ki so kadile med nosečnostjo, pa magari 30 let nazaj. pa pravijo, da so otroci manj inteligentni. moj ne.


vedno pa obstaja procent otrok, ki imajo težave. poznam enega takegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vem da škoduje ampak.....
28.10.2008 8:57:02   
anchika
strinjam sez godo13
Bila sem kadilka in velikokrat poskusila opustiti pol sem se naveličala in rekla da jaz bom kadila le ko bom noseča bom prenehala. Tako se je zgodilo že pri prvi nosečnosti, ko je test pokazal + sem pustila cigareta, mislim da je vse v glavi. Pač jaz sem taka, ne rečem da je pol z otrokom narobe če kadiš, saj imam prijateljico ki je kadila ko turk, res je ni bilo lepo gledat   ( meni osebno so nosečnice ki kadijo nagravžne sori) a je rodila zdravega otroka.
Mene ne briga kaj delajo druge nosečnice, vsaka ve zase. Jaz osebno če bi med nosečnostjo kadila in pole da bi bilo kaj z otrokom narobe si ne bi odpustila celo življenje čeprav  lohk da cigareti ne bibili krivi.
Poznam tudi eno ki se ga je napivala pa je ni blo nič narobe.
Tko je, vsak dela po svoji glavi.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?