|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgradne omare
28.11.2005 22:44:05   
alesa
rada bi vprašala vse tiste, ki imate vgradne omare, ki so delane brez hrbtišč, kaj imate zadaj na zidu; normalno beljenje, ali ste pobelili s pralnimi barvami, imate tapete, ali obstaja še kakšna druga rešitev. malo se bojim, da če je normalno beljenje, da se potem oblačila lahko obdrsajo ob steno in prevzamejo belo barvo. kakšne so vaše izkušnje?
kaj pa pralne barve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgradne omare
29.11.2005 11:32:22   
Anonimen
Pr nas je bla normalna pralna barva kot po vsej dnevni.
Se ni nič obglodalo in tud cunje se niso umazale.

(odgovor članu alesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgradne omare
29.11.2005 11:34:21   
baguSka
Jst mam uzadi kr belo pralno barvo. Malo se sveti, ne pa velik. Na barve se pač ne spoznam, ampak ko sm jo kupla, so mi pač rekl, da je pralna. Nobenih sledi na oblekah. ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgradne omare
29.11.2005 11:43:48   
MarijaPo
navadno barvo

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vgradne omare
29.11.2005 11:52:42   
kofetek2010
naše imajo belo hrbtišče user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vgradne omare
29.11.2005 11:58:13   
baguSka
A lohk vprašam, ker smo ravno pri tej temi, če mogoče veste, kje so najcenejše vgradne omare?? Jaz bi mela še dve, pa nimam pojma, kje nej iščem?? Kjer so mi nardil prvo, mi je absolutno preveč dnarja. :(

(odgovor članu alesa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vgradne omare
29.11.2005 12:25:13   
alesa
kje pa ste naredili prvo. mi smo jih naročili v Izi Mobili, Mengeš.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vgradne omare
30.11.2005 2:08:15   
Anonimen
Midva imava čisto navadno belo barvo zadaj, dvomim, da je sploh pralna.
BaguSka, midva sva iskala najceneje varianto za vgradne omare in sva jo našla pri Vgradne omare Hohnjec. http://www.vgradneomare-hohnjec.si/

(odgovor članu alesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vgradne omare
30.11.2005 8:55:32   
Tiamo
Midva sva dala narediti po meri k privatniku, imava hrbtišče in je prišla cca 100 SIT manj kot pri Izi v mengšu.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vgradne omare
17.10.2011 17:22:00   
brezka
Ok, tkole je. Tema je res že ful stara, ampak iščem in iščem mizarja, ki bi mi naredu čim  bolj funkcionalno vgradno omaro. Nočem pa šparat, ker enkrat smo že in zato že po 5 letih iščemo novga mizarja. Pocen je drago, smo prepričani v to.
Drugač smo dobil končno eno dobro ponudbo mizarstva Špac: vgradne omare (link), ampak raj vprašam prej, če ima kdo kakšno mnenje o njih, ker se res nočem še enkrat nasrat

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vgradne omare
8.12.2011 16:53:00   
soncek81
Živjo!

Tudi mi smo dolgo iskali in iskali, katerega med ponudniki izbrati. Potem smo se odločili za Salon pohištva Kušar iz Ljubljane. Prepričali so nas svojimi idejami in rešitvami, ker smo morali na 4metre spraviti garderobo za vse nas 4. Omara je funkcionalna in uporabna.
Gdč. Barbara nam je zelo dobro svetovala, naredili so še pred rokom, da o monterjih ne izgubljam besed :)) fantje so zmontirali tako kot da bi montirali zase,res so natančni, hitri, za seboj so pa še pospravili.
Res če kdo potrebuje omaro priporočam da si pogledat www.mizarstvo-kusar.si

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?