|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vici
30.1.2009 14:27:15   
čipka
Dva šejka se pogovarjata. Obožujem športni tip ženske. Jaz tudi. Včeraj sem oženil celotno rokometno reprezentanco.     Mami, Janez me je zasnubil. Toda on ne verjame niti v nebesa niti v pekel. Nič ne de, reče mati, mu bova že dokazali, da obstajata.     Koren telefonira prodajalcu vina: Katero vino mi priporočate za srebrno poroko? Želite praznovati ali pozabiti?     Blondinka prosi urarja, naj ji zamenja baterijo v uri. Ta ji razloži, da je njena ura na navijanje, blondinka pa prične vpiti: Olimpija, Olimpija.     Dva severna medveda prideta v puščavo in se čudita: Tukaj pa je morala biti huda poledica, da so tako posipali.     Boksar si je še za časa življenja želel urediti nagrobni spomenik. Izdelovalcu je naročil, naj napiše: Štejte do kolikor hočete, jaz ne vstanem več.     Kmet opazuje mladega fanta, ki na robu gozda dela sklece, in se čudi: Marsikaj sem že videl, da bi pa izpod fanta ukradli dekle, tega pa še ne.     Policaja gledata kolesarsko dirko: Ti, tole bi pa bil zaslužek, reče eden, Kar  39 kolesarjev brez luči!     Policisti gredo v akcijo. Komandir ukaže: Uskladimo ure. Navadne nastavite na ena in oseminštirideset, digitalne pa na črtica deljeno stolček presta.     Policaj ustavi Franceta na Dolenjskem in mu očita:   Vi ste pa pošteno pijani!Pihati bo treba!   A rejs? Kar povejte, kje vas boli.     Kako delajo Črnogorci železnico? Postavijo jo 5 metrov, nato pa zraven zabijejo tablo ITD.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vici
30.1.2009 17:25:24   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 17:27:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vici
31.1.2009 15:27:41   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image


Kind lady, tvoj smeh je pa res zobat.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?