|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:24:16   
janjja
kje kupit to znamko obleke za ženina, no kje pa ste sploh nabavljali moške poročne obleke, ker se mi zdi da ni glih neke izbire...user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:29:02   
CUKRČEK
Moj si je kupil eno "no name" obleko, pa je ravno tako bil fleten ženin. PAč ni bil oblečen v fensi drago obleko, pa kaj.
Ne spomnim se pa, kjwe jo je že kupil...u glavnem je dal za vse(obleko, kravato, srajco) toliko, kot nekateri samo za srajco

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:34:01   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Moj si je kupil eno "no name" obleko, pa je ravno tako bil fleten ženin. PAč ni bil oblečen v fensi drago obleko, pa kaj.

]]

enakouser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:35:47   
janjja
Aja, jaz pa pričakujem da je izpod 100 jurjev oz. 400 eur sploh ne bo dobil, ko sva gledla malo cene naokrog. user posted image
Je katera kupovala v Karizmi v LJ?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:58:04   
amalija
Kaj pa Sensi? Slo. firma, sedež oz. prodajalno imajo v Črnučah, njihove obleke pa najdeš v Modiani in MAxiju.

Sicer pa imajo cenejše in zelo lepe tudi v Zari, dražje pa Emporium in Mura.

V Karizmi sva m2 samo gledala, mu ni bilo nič pravuser posted image , so pa zelo zelo prijazni.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 8:59:41   
muki1
Mojemu so zašili v Muri...če se ne motim user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 9:02:29   
Anonimen
Zakaj si pa obleke ne sposodi?Zakaj bi kupoval nekaj dragega,potem bi pa ležalo v omari?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 9:12:17   
lutka
tudi moj si jo je leta 99, ko sva se ženila kupil v Muri in še danes je kot nova. Pa še vedno mu je prav user posted image user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 9:13:51   
Marogica
Moj mož si je sposodil frak od prijatelja, cilinder pa v trgovini, kjer izposojajo poročne obleke. Nisva kupovala-nama je bilo škoda denarja.

Torej-ne vem.Žal...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 9:51:17   
kepica
Ne se smejat, ampak moj jo je kupil na Madžarskem. Pa ni nič drugačna od teh naših tukaj, razen da na njej ne piše Mura al karkoli že user posted image , zanjo sva pa dala takrat 12.000 sit. Srajco je pa kupil tukaj pri nas, ker je fajn, če je malo bolj kvalitetna, je bla pa skoraj toliko, kot oblekauser posted image  Pa obleko še danes nosi, po skoraj 4 letih. Je dala skozi že cel kup enih ceremonij, pa je še zmeraj kot nova.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 10:38:17   
temboli1
Pozdrav,

moj mož si jo je izbral v podhodu Ajdovščine (ne vem kako se trgovina imenuje), in sicer Murino obleko (suknjič, telovnik in hlače) - svetle barve - 50 tisoč sit.
Pojdita še tu pogledat, mogoče se kaj najde.

lp

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 19:27:40   
tinkatonka
Moj mož si je poročno obleko (Mura) kupil v Modni Hiši v centru Ljubljane.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 19:46:52   
Maxica
Mož se je za poroko oblekel v Sensu. Smo bili zelo zadovoljni.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vidim da nobena ne ve...
13.2.2007 19:59:41   
Anonimen
moj si je kupil črno obleko sens za takrat 40 tisočakov. ful je bla dobra ampak brez lajblca. škoda k mu ni več prav - je cifra 54, on je pa shujšal da nosi zdej 50 al pa clo 48 user posted image  tako da zdej leži doma in čaka da bi jo kdo hotel nosit..sploh ne vem kaj naj s to obleko k je res lepa? drugače namreč tudi kdaj nosi obleke moj mož namreč, a kva k mu je preveliiikaaa

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vidim da nobena ne ve...
14.2.2007 21:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Mojemu so zašili v Muri...če se ne motim user posted image


enako

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vidim da nobena ne ve...
14.2.2007 22:15:44   
rija
Ženina se da dobro oblečt v Muri v MS, kjer imajo outlet (pri tovarni) ali pa dati sešiti obleko po meri. Pri nas je en fenomenalen krojač, ki oblači pol Slovenije, pa ti sešije ulito obleko tudi za okrog 60 starih jurjev ali celo manj.

No, ne zamerit ampak za 12 jurjev in podobno se dobijo samo sintetični ancugi, ki pa so naravnost bljak za videti....mene, ki sem iz "faha" to zelo zbode v oči, sploh na taki priložnosti, kot je TVOJA poroka oz. če jo nosi ženin.

Eno dobro temno obleko mora meti moški v omari podobno, kot ženska malo črno. Lahko jo nosi za 1000 in eno priložnost.....če seveda ne dobi pivskega bušijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vidim da nobena ne ve...
15.2.2007 13:23:45   
mojamura
kaj je pa narobe z 12.000 jurji za obleko, da bi se pol jaz ven metala.....ja dali smo skoraj eno plačo za njegovo obleko.user posted image

nimam niti denarja za kaj takega, pa tudi če bi ga imela, bi ga ponucala za meni vsaj, bolj pametne stvari, kot pa za obleko.

mađarska rulz!!

kdor pa me po obleki ocenjuje pa žal...nisem ravno udarjena na znamke in visoke cene, sploh pa ne pri taki obleki, ki jo ne morem nositi kadarkoli.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vidim da nobena ne ve...
17.2.2007 8:37:47   
Tadejka
moj si jo je pa kupil prejsni teden v Zari - obleka, kravata in srajca - skupaj je prislo okrog 60 000... pa fuuul je lustna, pa loh jo bo nosu se za vnaprej 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vidim da nobena ne ve...
17.2.2007 23:15:15   
Anonimen
Moj se je oblekel v Sensu in sva bila oba zelo zadovoljna, pa niti ni bilo pretirano drago. No, pričakovala sem dražje. Sploh tisti prodajalec v Sensu v Črnučah (ne vem, če še dela, verjetno pa) je vsake pohvale vreden. Zna s strankami in dejansko ima pravo oko za nekoga oblečt. Ne morem prehvalit!user posted image

(odgovor članu Tadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vidim da nobena ne ve...
17.2.2007 23:19:05   
lemavrica
Moj si jo bo verjetno kar sposodil od brata, ker lahko tistih 300€ ponucava kako drugače. Razen če mu nebi odgovarjala pol bova pa v Karizmi al pa v Muri pogledala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vidim da nobena ne ve...
18.2.2007 23:09:07   
Moyca_
moj si jo je dal šivat v Muri
Nosi št. 46 in je v tistem času ni nikjer dobil (verjetno zaradi valet,...)

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vidim da nobena ne ve...
19.2.2007 19:00:47   
Nasy
Moj si je kupil obleko za tako smešno ceno spodaj pod Emporiumom, so imeli ravno neko akcijo, dobil je še zadnjo obleko in ta mu je bila k ulitauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vidim da nobena ne ve...
19.2.2007 19:25:53   
Anonimen
Moj jo je kupil v Hugo Bossu, ker mu je bila edino ta kot ulita. Pa sva bila tudi v SENSu in KARIZMi, ampak ni blo nič pametnega. Vse bimu mogli nekaj krajšat in popravljat, bil pa je kot en pajacek v tistih oblekah. V tej je bil pa prav zares čeden. Cena pa ni nič kaj višja kot drugje. 

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vidim da nobena ne ve...
19.2.2007 20:37:23   
Anonimen
obleko smo dali sešiti pri Labodu. Hlače, jakna, lajbč - 50000 sit.

Kje pa je sens v Ljubljani ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vidim da nobena ne ve...
22.2.2007 10:14:20   
Eviii
mi smo tudi možu kupili obleko v sensu v črnučah. ne morem prehvalit trgovine in trgovca. res se nama je posvetil in smo našli obleko in srajco, ki so mu bili kot uliti. pa mislim, da smo za vse skupaj pred dvema letoma odšteli 80000 sit. je pa taka svetle barve, ker je mož hotel svetlo. sva se poročila junija in ni bil niti najmanj navdušen nad temnimi barvami v tistem obdobju.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?