|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vir tosama
25.8.2007 16:33:48   
želva
Vse tiste, ki že veselo nakupujete za pričakovane user posted image !

Ali imajo v Tosami tudi bodije, majčke, žabice -oblačila za user posted image ? Sem slišala od ene,da je ena rekla....user posted image ,da so tam te stvari ful ceneje kot drugod! Ali je to res?Ker se nameravam tja odpraviti čez kak teden, pa da ne bom zastonj hodila, ker tetra plenice že imam:
Hvala za info

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vir tosama
25.8.2007 16:34:59   
anjaa
ja res imajo! sicer še nisem bila v njihovi trgovini, ima pa moja soseda luštkan kompletek za tamalo od tam!
kakšne so cene ti žal ne morem povedat ker ne vem

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vir tosama
25.8.2007 16:47:11   
suzolinka
Ja imajo samo ni preveč izbire. Cene so tako tako. jaz sem novembra kupila zimski pajacek za novorojenčka in sem dala 5000sit, če ti kaj pove. Se mi zdi H&M cenej in več izbire. Če pa boš že tam pa zase nakupi: vložki, hlačke za enkratno uporabo, vatke za dojenčka, krpice, ....

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vir tosama
26.8.2007 10:56:37   
TheAngel
Nekaj malega pajackov imajo - od ene privatnice iz Ljubljane.
Pa tetra majice in kapice imajo.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vir tosama
26.8.2007 11:11:29   
Anonimen
Meni se niso zdele nič ceneje, niti materiali mi niso bili všeč, tako trdi so mi delovali...

Od tega je že nekaj časa, morda je zdaj kaj drugače.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vir tosama
26.8.2007 11:23:36   
Anonimen
Ko sem spraševala za plenice, ni bilo kaj občutno ceneje, najcenejše smo dobil v DM in XXX LUTZ v Avstriji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vir tosama
26.8.2007 21:15:53   
ULLA K
Sem bila v Tosami prejšnji teden. Kupovala sem predvsem stavri za  previjanje in nego: tetra plenice, vato, sterilno gaze in zložence, vrečke za umivanje, vir80, ipd.
Cene: ne bi mogla rečt, da je kaj ceneje kot drugje, mogoče vsaka stvar nekaj centov, je pa fajn ker imaš vse na enem mestu. trgovina ni samopostrežna tako da se ti prodajalka kar posveti in še kaj svetuje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vir tosama
26.8.2007 22:28:22   
TheAngel
Ja bolj kot cena je prednost da je parking pred vrati pa svetujejo pa na enem mestu.
Jaz sem kupila vse te reči - 2 povijalni, 30 tetra, 2 kapici, en kompletek iz pliša, 3 pakete vložkov, vato, 2 paketke vodotesnih obližev, 2 X 10 krpic za umivanje pa ne vem če je bilo še kaj je bilo takoj 100 €



_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?